Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Na pasku lepiej wygląda ;)

Mnie też tak się wydaje. Na mój gust za dużo czerni, ale to przecież nie mój wybór, tylko gust kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy niezmiennie ;)

post-94831-0-73934700-1529170677_thumb.jpg

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciągle ze mną w pracy, bransoleta jest bardzo przydatna na ciepłe dni

 

7598072e0a2462d03f5eca60e1ea77b9.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzisiaj cos takiego dzwiecznie cyka

Bardzo fajne incursore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciągle ze mną w pracy, bransoleta jest bardzo przydatna na ciepłe dni

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piękny model! Też bym go ciągle nosił :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciągle ze mną w pracy, bransoleta jest bardzo przydatna na ciepłe dni

 

 

Zastanawiam się ile dziesiątek (a może setek) zdjęć zamierzasz jeszcze wkleić, tego samego zegarka, na tej samej bransolecie, z tej samej perspektywy.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ile dziesiątek (a może setek) zdjęć zamierzasz jeszcze wkleić, tego samego zegarka, na tej samej bransolecie, z tej samej perspektywy.

Bo co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ile dziesiątek (a może setek) zdjęć zamierzasz jeszcze wkleić, tego samego zegarka, na tej samej bransolecie, z tej samej perspektywy.

No i co Ci wyszlo z tej analizy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzisiaj na zielono :-)

IMO zestawienie dość odważne, ale fajnie to gra z tym czarnym bezelem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj niewiele. Z zapartym tchem przeczytałem 550 stron tego tematu. Swoją drogą dziękuję wszystkim, którzy zabrali mnie do tej krainy magii. Magii różnorodności marki, odmiennej kolorystyki, niezwykłych połączeń pasków i świetnie pstrykniętych zdjęć. Poczułem chęć przynależności do takiego grona, ludzi o wysublimowanym guście, pasjonatów niszowych produktów, entuzjastów. Sam jestem entuzjastą w innej, miejscami równie kosztownej dziedzinie. Mniej więcej w połowie tematu zdecydowany byłem na zakup 4 zegarków z Glycine. Później pojawił się Massdrop, gorączkowe poszukiwania modeli Airmana starej daty, weryfikacja swoich zamiarów, pojawienia się Base 22 w Stanach, którego pragnąłem najbardziej.

Do czego zmierzam? Smutne te ostatnie 200 stron tematu, powolnego znikania entuzjastów, wykwit zegarków z za ocenau. Nie mam zamiaru wywoływać po raz dziesiąty tej samej dyskusji. Po prostu ta zmiana warty zabiła tą markę. Zniszczyła i zdeptała, nawet tu na forum. Zamiast zdjęć entuzjastów pojawiły się fotki zrobione kalkulatorem "w pracy, na szkoleniu, w kibelku". I to mnie konkretnie wkurzyło, że nie zdążyłem należeć do Klubu Miłośników Marki GLYCINE i już nie zdążę, bo klub (śmiałe słowa jak na kogoś, kto nie nabył ani jednego zegarka) się skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zawitał popularny temat: "Dlaczego Glycine puszcza się z Massdropem?" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj niewiele. Z zapartym tchem przeczytałem 550 stron tego tematu. Swoją drogą dziękuję wszystkim, którzy zabrali mnie do tej krainy magii. Magii różnorodności marki, odmiennej kolorystyki, niezwykłych połączeń pasków i świetnie pstrykniętych zdjęć. Poczułem chęć przynależności do takiego grona, ludzi o wysublimowanym guście, pasjonatów niszowych produktów, entuzjastów. Sam jestem entuzjastą w innej, miejscami równie kosztownej dziedzinie. Mniej więcej w połowie tematu zdecydowany byłem na zakup 4 zegarków z Glycine. Później pojawił się Massdrop, gorączkowe poszukiwania modeli Airmana starej daty, weryfikacja swoich zamiarów, pojawienia się Base 22 w Stanach, którego pragnąłem najbardziej.

Do czego zmierzam? Smutne te ostatnie 200 stron tematu, powolnego znikania entuzjastów, wykwit zegarków z za ocenau. Nie mam zamiaru wywoływać po raz dziesiąty tej samej dyskusji. Po prostu ta zmiana warty zabiła tą markę. Zniszczyła i zdeptała, nawet tu na forum. Zamiast zdjęć entuzjastów pojawiły się fotki zrobione kalkulatorem "w pracy, na szkoleniu, w kibelku". I to mnie konkretnie wkurzyło, że nie zdążyłem należeć do Klubu Miłośników Marki GLYCINE i już nie zdążę, bo klub (śmiałe słowa jak na kogoś, kto nie nabył ani jednego zegarka) się skończył.

Niestety, ale tak to wygląda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ pierdololo. Cóż takiego zlego zrobił Glycine? Wprowadził jedną pseudo-limitke. Tyle. Racja, umiarkowanie dobry pomysł.

 

Ale sam fakt bycia na MD? Rozumiem, że Alpina, Oris i pozostali też popełnili jakieś szalone swietokradztwo, bo SPRZEDAJĄ TANIEJ swoje produkty? No katastrofa.

 

Czy od czasu wejścia na MD, coś się zmieniło w jakości tych produktów?

 

Nie oszukujmy się - Glycine byl/jest potwornie overpriced w oficjalnej dystrybucji i nie tylko... zwłaszcza modele poza Airmanem... o akcesoriach nie wspominając (bransoleta za 1200zł XD )

 

Ale to tylko moje zdanie, co ja tam wiem ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.