sanik 90877 #1176 Posted March 26, 2015 airman chwilowo na meshu, jak oceniacie? 0 Share this post Link to post Share on other sites
13lesiu 958 #1177 Posted March 26, 2015 Ładnemu we wszystkim ładnie 0 Share this post Link to post Share on other sites
Emcebre 21 #1178 Posted March 29, 2015 Mesh zawsze wygląda elegancko, jeżeli ma porządnie zrobione ogniwa, ja w tym momencie jestem na etapie satysfakcji z noszenia gumowego paska i cenię sobie jego uniwersalność: Bartosz 0 Share this post Link to post Share on other sites
element11 1 #1179 Posted March 29, 2015 Z nową klamrą 0 Share this post Link to post Share on other sites
kierpolpol 0 #1180 Posted March 30, 2015 Klamra super 0 Share this post Link to post Share on other sites
piotrkrakow 238 #1181 Posted April 2, 2015 Nowe logo Glycine, będzie sukcesywnie zmieniane na przestrzeni najbliższych lat koncepcja: W logo pozostaje dalej korona jako przymiot króla. Teraz król dostanie skrzydła dzięki czemu stanie się królem przestworzy. Oczywiście tym królem przestworzy będzie Glycine Airman 0 Pozdrawiam Piotrek Share this post Link to post Share on other sites
sanik 90877 #1182 Posted April 2, 2015 Dla mnie i bez tego airman jest królem przestworzy. pierwsze moje skojarzenie było z jednym z logo PKP, królem dróg żelaznych 0 Share this post Link to post Share on other sites
swierszczu 2841 #1183 Posted April 2, 2015 Mi sie z pewnym orlem skojarzylo ale logo ladne 0 O i T Share this post Link to post Share on other sites
pawel007 5165 #1184 Posted April 2, 2015 Z tym pkp to fakt :-) 0 Share this post Link to post Share on other sites
sanik 90877 #1185 Posted April 2, 2015 Mi sie z pewnym orlem skojarzylo ale logo ladneTe skojarzenie miałem na drugim miejscu. 0 Share this post Link to post Share on other sites
ptakug 185 #1186 Posted April 2, 2015 Mi się zaraz tak skojarzyło. 0 Share this post Link to post Share on other sites
piotrkrakow 238 #1187 Posted April 3, 2015 na szczęście to korona a nie orzeł 0 Pozdrawiam Piotrek Share this post Link to post Share on other sites
kornel91 93376 #1188 Posted April 5, 2015 Dla mnie oprócz PKP to jeszcze EA. 0 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites
Bugs 4763 #1189 Posted April 6, 2015 (edited) Czyżby Glycine połączyło się z Red Bullem? ;-) Miłośnik w 1/3, bo 2/3 mnie zawiodło - ale Combat 7 jest super Edited April 6, 2015 by Bugs 0 Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem Share this post Link to post Share on other sites
Ku_Se 14 #1190 Posted April 7, 2015 To dobrze że postarałem się o tą lepszą wersję czyli bez skrzydeł i pociągów towarowych Tutaj na pasku od jednego z naszych forumowiczów ( nie będę zachwalał ) - bransoleta poczeka na lepszą pogodę.Jednocześnie Wielkie dzięki dla Piotra za ogromną cierpliowść do mnie w pomocy kupna ( wiem co piszę , to było wtedy kiedy Franuś.... ) i pełen profesjonalizm a i dziękuję Grześkowi (jeżeli pomyliłem imię to sorry) nick : proki 1971 za kopa w celu zrealizowania tego celu. 0 Share this post Link to post Share on other sites
sanik 90877 #1191 Posted April 7, 2015 (edited) Piękny zestaw, pasek to rekin? Sam znalazłem odpowiedź w wątku paskowym Edited April 7, 2015 by sanik 0 Share this post Link to post Share on other sites
RAF242 2 #1192 Posted April 7, 2015 również dzisiaj zamówiłem Airmana 17 GMT, czekam z niecierpliwością na realizację i dostawę do mnie. 0 Share this post Link to post Share on other sites
element11 1 #1193 Posted April 7, 2015 (edited) To dobrze że postarałem się o tą lepszą wersję czyli bez skrzydeł i pociągów towarowych SAM_8570..jpgSAM_8547..jpg Tutaj na pasku od jednego z naszych forumowiczów ( nie będę zachwalał ) - bransoleta poczeka na lepszą pogodę.Jednocześnie Wielkie dzięki dla Piotra za ogromną cierpliowść do mnie w pomocy kupna ( wiem co piszę , to było wtedy kiedy Franuś.... ) i pełen profesjonalizm a i dziękuję Grześkowi (jeżeli pomyliłem imię to sorry) nick : proki 1971 za kopa w celu zrealizowania tego celu. Gratuluję super zegara Rzeczywiście Piotr to złoty człowiek a co do Grzegorza to w moim przypadku też w dużej mierze przyczynił się do tego, że mam właśnie Airmana Edited April 7, 2015 by element11 0 Share this post Link to post Share on other sites
piotrkrakow 238 #1194 Posted April 7, 2015 :wub: 0 Pozdrawiam Piotrek Share this post Link to post Share on other sites
swierszczu 2841 #1195 Posted April 7, 2015 Tak z ciekawosci. Czy z airmanow normalnie czas sie dla naszej strefy oczytuje ? 0 O i T Share this post Link to post Share on other sites
pawel007 5165 #1196 Posted April 7, 2015 zależy....wersja z gmt- normalnie; purist- ja się przestawiłem po 3-5 dniach. Nie widzę problemu . 0 Share this post Link to post Share on other sites
piotrkrakow 238 #1197 Posted April 7, 2015 Tak z ciekawosci. Czy z airmanow normalnie czas sie dla naszej strefy oczytuje ?W wersji GMT czas podstawowy pokazywany masz w systemie 12h (odczytujesz z indeksów intuicyjnie). W wersji purist w systemie 24h 0 Pozdrawiam Piotrek Share this post Link to post Share on other sites
swierszczu 2841 #1198 Posted April 7, 2015 Dziekuje za wyjasnienia 0 O i T Share this post Link to post Share on other sites
sanik 90877 #1199 Posted April 7, 2015 Dla prawdziwych airmaniaków to żaden wyczyn 0 Share this post Link to post Share on other sites
orlis 1976 #1200 Posted April 11, 2015 (edited) na dzisiejszym spacerze w parku polecam kliknąć w zdjęcie bo miniaturki się wstawiają w dziadowskiej rozdzielczości. Edited April 11, 2015 by orlis 0 Share this post Link to post Share on other sites