Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Recommended Posts

Bardzo mi się podoba. Ceramika ale matowa, wypukłe szkło, data na 6, szczotka na kopercie. Wszystko mi tam siedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 16.07.2025 o 22:21, cordi7 napisał(-a):

Bardzo mi się podoba. Ceramika ale matowa, wypukłe szkło, data na 6, szczotka na kopercie. Wszystko mi tam siedzi.

Tylko zapięcie mogło by być fajniejsze :)

Tak Dominik marudzenie :)

 

 

r8OtJTS.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Tylko zapięcie mogło by być fajniejsze :)

Tak Dominik marudzenie :)

 

Po to jest forum :D

 

A na powaznie - ja generalnie mam dosc stabilny nadgarstek i wole mniejsze zapiecie bez mikro regulacji niz duze ale z regulacja.

Natomiast rozumiem, ze dla wielu osob to moze byc istotny element, ktory mocno podnosi komfort noszenia zegarka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

20200530_163753.jpg

Czytelność tego zegarka jest wzorowa :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

 

Po to jest forum :D

 

A na powaznie - ja generalnie mam dosc stabilny nadgarstek i wole mniejsze zapiecie bez mikro regulacji niz duze ale z regulacja.

Natomiast rozumiem, ze dla wielu osob to moze byc istotny element, ktory mocno podnosi komfort noszenia zegarka.

 

 

Dokładnie ja ostatnio mam nawet problem z paskami. Jak jest spuchnięta ręka nie mogę dokładnie dopasować zegarka. Jakiś czas emu wyciągnąłem z Citizena GTS, Orisa i Balla po ogniwie i teraz musiałem do Aquisa dołożyć bo czasami jest nie wygodnie a Ball też mnie lekko uciskał jak miałem go ostatnio. Znowu nie lubię też jak zegarek się kręci w koło. Ball nie ma żadnej regulacji i nie wiadomo co gorsze :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/6/2025 at 11:11 PM, nowicjusz01 said:

Bardzo cieszy.

20250806_192641.jpg


Ajj szukałem go, wyprzedany na stronce Glycine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęta patyna rano. 

 

bA0b2nV.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.