Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Triptical napisał(-a):

Dobrze to wygląda. U Ciebie Marcin ta tarcza jest jakby bardziej niebieska niż u mnie i stąd niebieskie przeszycie paska dobrze siedzi. Czy to któryś z naszych forumowych paskomistrzów ten pasior popełnił?

 

Edytka: tak już wiem że to nasi robili pasek. Widziałem komentarz na głównej galerii.

Dzięki. Nie wiedziałem jakie przeszycie ma być a chciałem żeby był kontrast. Niebieskie przeszycie mogłoby być ciemniejsze ale i tak na żywo jest dobrze :) 

31 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Dobrze to razem wygląda.

Dzięki.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swatch wykorzystał Omegę i Blacpain, twięc Invicta dyma teraz swoją markę Glycine. W sumie to szkoda, bo o ile akcja Swatcha była kontrowersyjna, ale świeża, to ta jest zwyczajnie słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że stare referencje nie stracą aż tak na wartości bo mam pare starszych Glycinek w kolekcji. Jaki plan ma Invicta, że niszczy tak znaną markę jak Glycine? Czy może ja czegoś nie rozumiem a w USA biją brawo, że nowe projekty są fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że plan na Glycine jest dość prosty. O ile to jest plan a nie zwykły chaos decyzyjny i ciąg przypadków.
1. Powolne przejście na kwarcyki. A przynajmniej duże wzmocnienie tego segmentu.
2. Produkowanie popularnych wzorów we wszystkich możliwych konfiguracjach kolorystycznych, rozmiarowych i materiałowych. Coś na wzór strategii samej Invicty. Milion różnych odmian tego samego zegarka.
3. Cena na metce z kosmosu. Dużo powyżej zdrowego rozsądku. Realna cena na poziomie przyzwoitych marek z Aliexpress.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie patrząc, to już nie jest ta marka, co kiedyś a szkoda, bo bardzo fajne zegarki były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, a_team napisał(-a):

Ogólnie patrząc, to już nie jest ta marka, co kiedyś a szkoda, bo bardzo fajne zegarki były emoji846.png

Dokładnie.

Dziwny ruch w czasach, gdy jest trend na odradzanie starych, zasłużonych marek i ich modeli.

A może Glycine też to czeka za jakiś czas? Kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, a_team napisał(-a):

Ogólnie patrząc, to już nie jest ta marka, co kiedyś a szkoda, bo bardzo fajne zegarki były emoji846.png

te, które zostały wyprodukowane nadal są fajne ;) ja swojego Combat 6 Classic 43mm ze swoich rączek nie mam zamiaru wypuszczać cokolwiek by tam Invicta nie odwalała dalej z tą marką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9OvR1xF.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wskoczył i dzisiaj na chwilę. 

 

lmcXh22.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam muszę się podbić 😀

 

ocqzIeW.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

No to i ja podbiję:

4fab1e3868568de68f9482218b73affa.jpg

Od kiedy masz go Robert?? Bo widzę, że nie jest mocno spatynowany ale i mój potrzebował trochę czasu żeby ściemnieć. Chyba CW szybciej łapie platynę? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Od kiedy masz go Robert?? Bo widzę, że nie jest mocno spatynowany ale i mój potrzebował trochę czasu żeby ściemnieć. Chyba CW szybciej łapie platynę? 

 

Mam od marca 2023 i lekką patynę złapał dość szybko. Mam wrażenie, ze ChW patynuje trochę wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejście nr 3 do 1953 😅

5C7DE03E-2C24-4649-9BE7-08C26C0E7C66.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.