Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Miłej lektury :) :) :)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wyście mi polecieli ? :) :) :)

Leżę i nie wstaję :) :)

Jak tak będzie dalej, to ja to przeczytam dziś całe :)

post-81019-1469646054,9323_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egzo18 :) nic dziwnego, Trylogia mistrza Sapkowskiego to według mnie arcydzieło ! 

 

ja dziś skończyłem Alfabet Suworowa - niby nic nowego ale kilka ciekawych spostrzeżeń i anegdot było 

 

a teraz zabieram się za Wielkie Kłamstwa Ameryki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina czytałem w gimnazjum. Biorąc do ręki narrenturm po 4 latach po wiedźminie dobrze znowu " czuć " mistrzowski styl Sapkowskiego. Polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cykl miecz prawdy. Świetne fantasy, jedno z lepszych jakie czytałem.

 

Polecam jednak zabrać się za to w oryginale bo polskie tłumaczenie woła o pomstę do nieba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Busem przez świat''  - Karol Lewandowski       Wydawnictwo Sine Qua Non 2011    s.305

 

"Mówili nam że to niemożliwe - a jednak nam się udało.Nikt Busem kupionym za grosze nie przejedzie  ze Śląska na Gibraltar, a już na pewno nie pięciu facetom bez doświadczenia."

 

Szalona podróż kolorowym busem, gdzie spotkali paru złych i mnóstwo dobrych ludzi.Uciekali przed bykiem i niedzwiedziem,widzieli najpiękniejsze  miejsca w Szwajcarii,Włoszech, Francji i wielu innych krajach.

Książka opowiada że każde marzenie można spełnić.  http://www.busemprzezswiat.pl/

            lekka i pełna humoru-polecam  :)

post-70077-0-04709900-1469786690_thumb.jpg

Edytowane przez somerto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-81019-1470251640,4799_thumb.jpg

 

Mistrzostwo :) i wcześniejszy wątek z egzorcyzmami a potem z wilkołakiem :)

Świetna lektura. Na półce czekają już " Boży bojownicy " i " Lux perpetua " :)

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"U boku Łupaszki''  - Jan Stanisław Smalewski    Oficyna Wydawnicza Mireki 2013     s.403

 

Dzieje i historia  5 Brygady AK zwanej pózniej ,,Brygadą Śmierci'' oraz losy Antoniego Rymszy ps ,,Maks'' - pod dowództwem legendarnego  majora Szendzielarza  ,,ŁUPASZKI''

 

cyt ,, Żyd Berka opowiedział co stało się z polskimi partyzantami.Według jego informacji rozstrzelani zostali przez Sowietów w bazie litewskiej, zaś ich dowódca ,,Kmicic'' zginął w okropnych męczarniach-darli z niego pasy skory,podkładali ogień-potem któryś z oprawców dobił go z pistoletu''

 

                           zdecydowanie polecam wszystkim - świetnie napisana,bardzo dobrze się czyta

 

post-70077-0-83899700-1470384175_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem Narrenturm. Zaczynam cześć drugą: Bożych bojowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem "Hobbita", zaczynam "Władcę pierścieni". Jak ja uwielbiam świat wykreowany przez Tolkiena! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To potem silmarillion. Czytałem i hobbit i władcę pierścieni i silmarillion i polecam każdemu. Obowiązkowe lektury dla fana fantazy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To potem silmarillion. Czytałem i hobbit i władcę pierścieni i silmarillion i polecam każdemu. Obowiązkowe lektury dla fana fantazy. :)

 

Silmarillion będzie na pewno. Robię sobie powtórkę po latach całego świata Śródziemia, dodatkowo ogarnę "Niedokończone opowieści" które udało mi się za grosze wyrwać w... Biedronce.

Edytowane przez yacajackowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz. Też ciekawie

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czytam "Wszystko co lśni" Eleanor Catton. Przeczytałem trochę ponad 1/4, ale już jestem pod olbrzymim wrażeniem. Klimat wylewa się ze stron. Stylem przypomina trochę wiktoriańskie powieści Dickensa, choć mniej jest w niej tej XIX-wiecznej "naiwności", co uważam za plus. Autorka to młoda dziewczyna, a machnęła opasłe tomisko z szeroko zakreśloną intrygą i autentycznymi bohaterami. Aż chce się czytać dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem będąc na wakacjach "Hubal" Jacka Komudy jako, że generalnie lubię tego pisarza także nie byłem zaskoczony - książka BOMBA.  Jeśli ktoś lubi tematy 2 wojny światowej, przesyconej heroizmem i miłością do ojczyzny to gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z ciekawszych Trylogii w historii. Jeden z ulubionych autorów.66e61f5b7b90db20963ddaf5d494fdc1.jpg

 

Wytapane z mojego Huawei P9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomas Pynchon - Tęcza grawitacji

 

No no, książka-legenda. Czytasz pierwszy raz?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, książka-legenda. Czytasz pierwszy raz?

Pierwsze czytanie. Po 100 stronach już wiem, że w jednym podejściu całości nie ogarnę :D 

Mam taki plan, że po skończeniu "Tęczy" zrobię sobie przerwę na "Przypomnij się, Króliku" Updike'a i przeczytam ją jeszcze raz.

Żona mówi, że to masochizm, ale w końcu każdy ma jakieś hobby ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem będąc na wakacjach "Hubal" Jacka Komudy jako, że generalnie lubię tego pisarza także nie byłem zaskoczony - książka BOMBA.  Jeśli ktoś lubi tematy 2 wojny światowej, przesyconej heroizmem i miłością do ojczyzny to gorąco polecam.

Chętnie przeczytam - dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.