Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podączoną zwykłą kartę do konta (debetową). Ale musi to być karta którą można płacić przez internet. Teraz każdy bank takie ma.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bank przelicza złotówki na Euro? Rozumiem, że za polska walutę żadne aplikacje nie są sprzedawane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja przelicza. Chociaż jakby się uparł to można konto w euro podpiąć do karty ale przy tych kwotach to dzkoda zachodu.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Bank przelicza złotówki na Euro? Rozumiem, że za polska walutę żadne aplikacje nie są sprzedawane?

 

Przelicza i przeważnie ten przelicznik nie jest zbyt korzystny. Najlepiej załóż sobie konto w Euro. Pod rachunek podepnij kartę i z dyni. Euro możesz kupić w kantorze i wpłacić na rachunek bankowy. Przy większych kwotach jest to bardzo opłacalne. Są też Banki, które umożliwiają negocjowanie kursu Euro przy przewalutowaniu. To też jest fajna opcja. Zawsze z niej korzystam jak kupuję zegarek :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te aplikacje są aż tak drogie? Zakładając że aplikacja kosztuje trzy Euro, to nawet jakby bank zawyżył kurs o złotówkę, to i tak nadpłata nie byłaby duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A te aplikacje są aż tak drogie? Zakładając że aplikacja kosztuje trzy Euro, to nawet jakby bank zawyżył kurs o złotówkę, to i tak nadpłata nie byłaby duża.

 

Przy tak małych kwotach nie ma sensu zawracać sobie tym głowy.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuję się zarejestrować i kurde, mam kartę debetową, można płacić w necie (ma ten dodatkowy numer, zresztą - nie raz i nie dwa płaciłem i płacę), a iTunes mi jej nie przyjmuje. Pisze coś "Payment method declined" i kicha :rolleyes: WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię banku, może masz coś przyblokowane.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię banku, może masz coś przyblokowane.

 

Dokładnie, może mieć wyłączone domyślnie transakcje internetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 dni to chyba po ładowaniu odkładałeś na półkę.

Po prostu na czuwaniu go nosiłem, rzadko wtedy rozmawiałem. Jak dużo korzystałem z telefonu to do 10 spadała długość pracy.

Na obecnych telefonach czuwanie to 2 dniu u mnie. Nie wiem, jak u Was, ale od tamtego czasu jeszcze tylko e61 trzymał mi ponad tydzień, a obecne telefony to do 3 dni na samym czuwaniu, na biurku, jak nawet go z domu nie biorę, bo chcę odpocząć. Owszem teraz te telefony mają moc laptopów małych, ale w sumie bateria powinna być tworzona, żeby dawać jakiś komfort ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie korzystam z internetu, a tylko dzwonię i esemesuję, to bateria w moim Samsungu Wave trzyma mi tydzień... Z internetem - 3 dni, a to bardzo dobry wynik moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuję się zarejestrować i kurde, mam kartę debetową, można płacić w necie (ma ten dodatkowy numer, zresztą - nie raz i nie dwa płaciłem i płacę), a iTunes mi jej nie przyjmuje. Pisze coś "Payment method declined" i kicha ;) WTF?

 

Mnie mojej karty Ryan Air mi nie przyjmował cały dzień jak kumplowi do Londynu na finał LM chciałem zabookować bilet. Czasem mam problem z allegro, że muszę zapłacić przelewem. Po prostu jakieś błędy są. Masz kartę VISA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - wyjaśniło się. Ale nie do końca tak, jakbym się spodziewał. Otóż konta tego używam praktycznie wyłącznie do transakcji internetowych, więc przez większość czasu stoi puste. Tak było i tym razem, ale nie przejmowałem się, bo wyraźnie było napisane przy rejestracji, że nic z niego nie ściągną, dopóki czegoś nie kupię. No i nie chciało mi go zaakceptować. Tknięty przeczuciem przelałem trochę kasy i.. poszło. Po czym zczardżowało mnie na 8zł blink.gif Ok, odżałuję 8 zł, ale co to kurna ma być biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie korzystam z internetu, a tylko dzwonię i esemesuję, to bateria w moim Samsungu Wave trzyma mi tydzień... Z internetem - 3 dni, a to bardzo dobry wynik moim zdaniem.

To długo Ci w Wave trzyma. U mnie szczególnie w ultra touchu była makabra, bo trzymał mi nawet 10 godzin, jak się korzystało z aparatu. A Omnia II i Galaxy to tak do 3 dni, jak pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - wyjaśniło się. Ale nie do końca tak, jakbym się spodziewał. Otóż konta tego używam praktycznie wyłącznie do transakcji internetowych, więc przez większość czasu stoi puste. Tak było i tym razem, ale nie przejmowałem się, bo wyraźnie było napisane przy rejestracji, że nic z niego nie ściągną, dopóki czegoś nie kupię. No i nie chciało mi go zaakceptować. Tknięty przeczuciem przelałem trochę kasy i.. poszło. Po czym zczardżowało mnie na 8zł blink.gif Ok, odżałuję 8 zł, ale co to kurna ma być biggrin.gif

 

No to musiałeś kupić jakaś aplikację płatną....nie ma siły. Albo....miałeś jakiś dług i bank czekał aż pojawią się środki na koncie żeby ten dług ściągnąć ( może opłata za ubezpieczenie konta itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Bardzo pozytywne. Jest to zdecydowanie najlepszy telefon jaki dotychczas miałem...a miałem ich sporo...myślę że z iphone na długo się nie rozstanę.

 

Też tak myślałem jak kupowałem iPhone 3G. Po roku kupiłem BlackBerry. Ale teraz znowu postanowiłem wrócić do iPhone. Jak już masz telefon, to teraz czas pomyśleć o jakimś etui co by go uchronić od rys :). Polecam Otter Box Defender. Nie ma bata żeby w tej pancernej obudowie coś się z iPhonem stało. Chyba, że będziesz nim rzucał o ścianę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie w iphone jedyne co bym poprawił to w następnej generacji dał nieco większy wyświetlacz ( konkurencja już to zrobiła). Wiem, że to także powiększy telefon ale w tych zakresach wielkościowych każdy milimetr przekłada się na znacznie wygodniejsze przeglądanie stron www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

w zasadzie w iphone jedyne co bym poprawił to w następnej generacji dał nieco większy wyświetlacz ( konkurencja już to zrobiła). Wiem, że to także powiększy telefon ale w tych zakresach wielkościowych każdy milimetr przekłada się na znacznie wygodniejsze przeglądanie stron www.

 

Podobno nie powiększy. Z informacji wynika, że wyświetlacz ma być większy, ale rozmiary telefonu nie ulegną zmianie. Poza tym, obudowa będzie wykonana z aluminium. Ogólnie kierunek jest okay. Pytanie tylko na ile prawdziwe są pogłoski, że iP5 pojawi się dopiero w 2012 roku. Może faktycznie tak byłoby lepiej. Mieliby czas na dopracowanie pewnych elementów zwłaszcza, że z kartami sim szykuje się kolejne zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak o moim Galxy ludzie twierdzą, że cegła, że wielki, itp. W sumie cegła o grubości 8 milimetrów, ciekawe...

Ale prawda jest taka, że małe i mikro telefony na rynku już są. Jeżeli robi się telefon multimedialny, to powinien on być naprawdę multimedialny. Swoją drogą Apple mogłoby pójść też tą drogą, że powstałyby 2 telefony 1 generacji. Duży z większym wyświetlaczem i mały do torebki, tak jak to jest w ofercie Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musiałeś kupić jakaś aplikację płatną....nie ma siły. Albo....miałeś jakiś dług i bank czekał aż pojawią się środki na koncie żeby ten dług ściągnąć ( może opłata za ubezpieczenie konta itd)

No niestety niie. 8 złotych pobrało z konta "iTunes Euro Luxembourg". Co więcej - gdy po rejestracji na kompie wszedłem od appStore'a z poziomu telefonu, powtórna autoryzacja... kosztowała mnie kolejne 8zł huh.gif

Pobrałem kilka darmowych aplikacji i na szczęście nic więcej nie doliczyło. Kurde, nie wiem. Z jednej strony nie chce mi się kłócić o grosze, ale coś tu jest nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale coś tu jest nie halo.

 

Jest mocno nie halo, ja bym na Twoim jednak sprawę poruszył... Ktoś jeszcze miał podobne przygody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyjaśniło się. Wygooglałem:

iTunes jednorazowo pobiera opłatę przy rejestracji w celu sprawdzenia kontapo pewnym czasie (tydzień?) kwota ta zostaje zwrócona na konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam E52 od ponad pół roku, bateria bez problemu wytrzymuje 14dni, ale dzisiaj pobity dotychczasowy rekord - 18dni bez ładowania i jeszcze jedna kreska! W tym czasie wykonane i odebrane ponad 10 rozmów telefonicznych i wysłane kilkadziesiąt smsów.

 

?To tak poza aktualnym tematem? Tak czy inaczej nie żałuję zakupu, inne telefony mogą nie istnieć. ;)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Używam E52 od ponad pół roku, bateria bez problemu wytrzymuje 14dni, ale dzisiaj pobity dotychczasowy rekord - 18dni bez ładowania i jeszcze jedna kreska! W tym czasie wykonane i odebrane ponad 10 rozmów telefonicznych i wysłane kilkadziesiąt smsów.

 

?To tak poza aktualnym tematem? Tak czy inaczej nie żałuję zakupu, inne telefony mogą nie istnieć. :)

 

Jak ja miałem E52 to bateria nie dawała rady więcej niż 3 dni. Nie wiem skąd w necie opinie o świetnej baterii w tym modelu. Może z moją było coś nie tak, albo za bardzo używam telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.