Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Vcore, ale więcej rozmów mam dziennie niż Ty w te 18 dni więc raczej nie za bardzo można oceniać efektywność baterii na Twoim przykładzie ;)

Chyba, że rozmowy były co najmniej 30-40 minutowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie rozmawiam niewiele, same rozmowy też nie dłuższe niż 10 minut, tak czy inaczej E52 pod względem baterii jest wybitna, nie miałem jeszcze telefonu który trzymałby choć połowę tego czasu. Jash jeśli korzysta się z wifi to faktycznie bateria zdycha bardzo szybko - kiedyś zostawiłem włączone wifi na 8 godzin (podczas snu) i zjadło 70% baterii, włączony 3G również przyspiesza zużycie baterii.

 

Jak na razie telefon spełnia moje oczekiwania w pełni, wszystko czego potrzebuję mam pod ręką, i bez obaw że padnie bateria ;)

 

Jeszcze jedna ciekawa rzecz, od momentu pierwszego sygnału że bateria się wyczerpuje do chwili całkowitego rozładowania można z powodzeniem korzystać z telefonu jeszcze nawet kilkanaście godzin. Miesiąc temu wyjechałem z domu około godziny 8 rano, w dwugodzinną trasę - przez cały ten czas miałem włączony GPS, kilka minut po uruchomieniu aplikacji GPS telefon zaczął piszczeć że bateria się rozładowuje (Zapomniałem sprawdzić jej stan przed wyjazdem - standard :)).

 

No i obawiałem się że niedługo padnie - ale nic z tych rzeczy, dojechałem na miejsce, telefonem zrobiłem kilkanaście zdjęć, słuchałem radia przez Wifi, kilka razy sprawdziłem pocztę. No i powrót do domu, wyjazd po godzinie 20:00 - znów 2 godziny z włączonym GPS, no i po dotarciu na miejsce telefon nadal żywy? :) Ale do rana już nie dotrwał, padł w nocy.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie w iphone jedyne co bym poprawił to w następnej generacji...

 

Dla mnie ideałem byłaby aluminiowa obudowa pierwszego iPhona plus środek z czwórki. Szklana w tej ostatniej jakoś mi nie leży... ;) Właśnie to szkło spowodowało, że w ostatniej chwili zrezygnowałem z zakupu iPhona 4. Szkło niestety palcuje się. No, ale podobno Apple ma wrócić do aluminium w następnych modelach...Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash jeśli korzysta się z wifi to faktycznie bateria zdycha bardzo szybko - kiedyś zostawiłem włączone wifi na 8 godzin (podczas snu) i zjadło 70% baterii, włączony 3G również przyspiesza zużycie baterii.

 

 

 

Nie używam WiFi...nigdy. Jest to jedno z dobrodziejstw, które mi osobiście do szczęścia nie jest potrzebne ;) Między 2G i 3G też wielkiej różnicy nie ma. Dla przykładu moje BB9780 na 2G działa 4 dni, a na 3G 3 dni i kawałek 4, więc różnica dla mnie nieodczuwalna. Poza tym i tak co 2 dni ładuję terminal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wifi dobra rzecz, ja często używam internetu z komórki i jak tylko jest gdzieś wlan, to nigdy nim nie pogardzę. Mam Samsunga Omnie i uważam, że po zmianie romu, jest to fenomenalna maszyna i gdyby nie fatalny ekran, na którym nic nie widać gdy mocno świeci słońce, pewnie nie myślałbym o wymianie go na żaden inny. Mam jeszcze Nokie N95 gold, ale jeszcze w tym tygodni mam zamiar ją sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja E52 też max 3 dni. Co do mojego dylematu z telefonami to sam sie rozwiązał, N8 trafiła do mnie w bardzo dobrych pieniądzach, mało używana i musze powiedzieć że mimo początkowej niechęci jestem zadowolony.


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po 2-4 dniach telefon pokazuje nawet 20 godzin uzycia, zczego z 10 to rozmowy :D

Dlatego 3-do 4 dni Iphona to swietny wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam iphone 3GS...

 

Czym różni się iphone 4 od 3GS, tylko rozdzielczością wyświetlacza i szybkością procesora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może baterią i oszczędnością energii - ja mama zawsze 3g, wifi - i takie czasy jak pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bebechy, to oprócz tego, co napisałeś: 2x więcej RAM-u (512MB), aparat 5Mpix (3Mpix w 3GS), wbudowana przednia kamera do wideo-rozmów (w sumie zbędna, choć można użyć iPhone'a zamiast lusterka :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dopłacać do czwórki czy lepiej kupić 3GS? Te różnice są mocno zauważalne? Jesteś zadowolony z zakupu? Zwrócili Ci już te 16 zł? :D

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dopłacać do czwórki czy lepiej kupić 3GS? Te różnice są mocno zauważalne? Jesteś zadowolony z zakupu? Zwrócili Ci już te 16 zł? :D

 

chyba warto. aparat jest sporo lepszy. wieksza pamiec tez swoje robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma wyjść iPhone 5, domyślam się że jak wyjdzie, to cena czwórki zaczną mocno spadać. Napaliłem się na tego iPhona, ale chyba poczekam do września...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Teraz ma wyjść iPhone 5, domyślam się że jak wyjdzie, to cena czwórki zaczną mocno spadać. Napaliłem się na tego iPhona, ale chyba poczekam do września...

 

No właśnie trudno powiedzieć jak to będzie. Być może teraz pojawi się iPhone 4S, a 5 w 2012 roku. Jeżeli będzie 5 z kartą sim instalowaną na stałe, to minie trochę czasu zanim operatorzy się przygotują. Do tego cena (biorąc pod uwagę, że to nowość) pewnie nie będzie zbyt atrakcyjna. Jeżeli 5/4S pojawi się na rynku we wrześniu, to w naszych sieciach komórkowych zagości pod koniec roku. Czyli pół roku masz z dyni. I do tego nie do końca jeszcze wiadomo z czy ten stały sim "się je".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś po pojawieniu się Ip4 ceny 3GS nie zaczęły gwałtownie spadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja tam nie kombinuję i nie czekam nie wiadomo na co. Dzisiaj zamówiłem iPhone 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się iphone 4 od 3GS, tylko rozdzielczością wyświetlacza i szybkością procesora?

 

W sumie powiedzenie większa rozdzielczość nie oddaje tego co potrafi na żywo retina. Ten ekran po prostu miażdży i masakruje.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie powiedzenie większa rozdzielczość nie oddaje tego co potrafi na żywo retina. Ten ekran po prostu miażdży i masakruje.

 

To prawda, ekran jest fantastyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się ostatnio sporo o telefonach, co namąciło mi w głowie i niestety chyba znowu wyleczyło mnie z iPhona na rzecz czegoś innego. Tym razem tym czymś jest HTC Desire, który nie dość, że kilkukrotnie od iPhona tańszy, to jeszcze wydaje się być od niego lepszy. Jeśli się mylę, to chętnie o tym poczytam...

Drugim powodem który do iPhona mnie zniechęcił, jest artykuł który nie dalej jak wczoraj przeczytałem w jednym z czasopism. Artykuł traktował o serwisie gwarancyjnym iPhona w naszym kraju i kryteriów według których owy serwis ocenia czy telefon wymienić na nowy, czy odesłać, odbierając jednocześnie prawa gwarancyjne. Okazuje się zresztą, że tylko te dwie opcje wchodzą w grę, bo w Polsce serwisant nie ma prawa nawet takiego iPhona rozkręcić, a diagnozy dokonuje na podstawie koloru czujnika cieczy umieszczonego w gniazdku słuchawek i ładowarki. Czujników cieczy w iPhonie jest trzy, bo oprócz tych o których wspomniałem jest jeszcze jeden umieszczony w okolicach płyty głównej urządzenia, do którego z przyczyn oczywistych polski serwisant dostępu nie ma, a który jako jedyny jest w stanie jasno określić, czy telefon miał kontakt z cieczą czy nie, bo żeby zabarwić na czerwono dwa pozostałe czujniki, wystarczy porozmawiać chwilę w mżawce, albo w niskiej temperaturze, gdy każdemu naszemu słowu towarzyszy para wydychana z ust, w tym wypadku zabarwiamy dolny czujnik, który zabarwić się może też gdy na przykład w trakcie rozmowy mamy na biurku kubek z gorącym napojem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IP na pewno sobie kiedys z ciekawości kupię, na razie jestem bardzo zadowolony z mojego Desire HD. Miałem IP4 w ręku, pobawiłem się nim trochę i stwierdziłem, że mój HD to jest jednak kozak ;)

 

Do dzwonienia i sms w pracy używam BB Bolda i to sie na pewno nie zmieni. HTC to zdjęcia, internet,gry, ciekawe aplikacje itp.

Edytowane przez BRABUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Kolegów posiada Wave ? Chciałbym wiedzieć jak wygląda wyświetlacz w pełnym słońcu czy widać na nim cokolwiek oraz jak się sprawuje aparat ?...miałem dotychczas Omnie 2 - telefonik super ... tylko to słońce ...wyświetlacz staje się praktycznie nieczytelny.A może ktoś posiada Wave 2 - tam podobno jest nowy wyświetlacz super clear lcd ? Czy jest jakaś różnica pomiędzy amoledem a clear lcd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój brat ma Wave i wyświetlacz jest genialny. W słońcu nie ma problemów, ale największą jego zaletą jest odwzorowanie kolorów, które jest wręcz niesamowite. Aparat też robi świetne zdjęcia, kamera nagrywa bardzo ładnie w HD, a jakość muzyki jest również bardzo dobra.

W ogóle ten telefon byłby super gdyby nie jedna rzecz - system Bada. Przynajmniej na razie jest on bardzo mało rozwinięty w porównaniu do iOS czy Androida i przez to są mniejsze możliwości w sumie. Ale w sumie z czasem może się to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Samsunga Wave od czterech miesięcy. Generalnie to świetny telefon, jestem bardzo zadowolony. Wyświetlacz Super Amoled - jeden z najlepszych na rynku, w pełnym słońcu widoczność taka sobie w mojej ocenie. Aparat dobry, fotki ładne, choć ja dużo zdjęć nie robię, ładniejsze fotki wychodzą oczywiście przy naturalnym świetle dziennym. W pomieszczeniach, gdy światło jest słabsze - bywa różnie, no ale tak jest w większości komórek.

 

Na plus Wave trzeba też zaliczyć bardzo dobrze wykonaną metalową obudowę oraz szybki procesor 1Giga.

 

Clear LCD w Wave 2 jest gorszej jakości wyświetlaczem, niż Super Amoled w Wave.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dzięki Koledzy ...trochę mi to rozjaśniło moje wątpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.