Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Adi - nie mam zamiaru dyskutować z człowiekiem bez honoru, który post wcześniej pisze to:

 

 

Dejko -sorry, ale dysputa z Tobą mija się z celem, przekręcasz cudze słowa, wmawiasz coś czego nie powiedziałem, większość rzekomo moich stwierdzeń to tylko wynik twoich dziwnych imaginacji i wyobrażeń - bo ja ich nie wypowiedziałem. Wyciągasz dość prymitywne wnioski. W zasadzie odnosisz się pogardliwie i bez szacunku do rozmówcy. Ogólnie żałosne to - brak Ci argumentów ale i zdolności do konwersacji. 

Nie łapiesz, że prowadzisz rozmoee nie na apple czy samsungforum - tylko z kimś konkretnym, ze mną i napisałęm ci co ja uważam, dlaczego tak a nie inaczej - a ty mi wciskasz jakieś wymyślone frazesy i na siłę po swojemu pod swoją linię przeinaczasz co ja napisałem, zmyślając część rzekomo moich wypowiedzi. Nigdy nie mapisałem, że bez sensu wydajesz kasę, że telefon z androidem jest dla głupków, biedaków etc - a Ty cały czas uderzasz w ten ton. 

NApisałem o stereotypach, powielaniu ich - a ty wyciągnąłeś zardzewiałą ciupaske, łopatę, okopałeś się - krzyczysz "atakują!!!!!" i się bronisz. Tylko nikt nie atakuje. Możesz spokojnie wyrazic swoja opinię - bez zmyślania i obrażania innych. 

Chyba lepiej poszłobu Ci z kimś Twojego pokroju. 

 

a jak ktoś wypomni, to twierdzi, że to nie zostało napisane.

Twierdzisz, że pisząc wcześniejsze opinie nie wypowiadałeś własnego zdania, tylko hipotetczynie, że ktoś tak może. W tym momencie opadają mi ręce. Tym bardziej w świetle tego co wyboldowałem w powyższej liście "racjonalnych argumentów" w rozmowie.

 

 

 

Gdzie ja przeciwstawiałem wygląd do specyfikacji.

 Już linkowałem, ale jeszcze raz:

 

 

Cześć nakręcających się pierdoły technicznymi nie może zrozumieć, że komuś może się podobać design, ktoś ma dobre doświadczenia z jakością czy trwałością, komuś najzwyczajniej pasuje ten system.

Ale już wyjaśniłeś... pisałeś za hipotetycznych "innych"... I to pisałeś od początku, a nie o żadnym porównywaniu parametrów na papierze.

 

Na proste pytanie, oczywiście nie odpowiedziałeś, przytoczone cytaty się u ciebie nie wyświetlają, natomiast ja mam zgadywać do której części wypowiedzi się przyczepiłeś i czy mówisz za siebie czy za wyimaginowanego kolegę.

Właśnie szukam opcji blokuj użytkownika, ale coś nie mogę znaleźć...
 

 

Halo, Administracja, wątek opanowany przez przepychanki :P :P :P

 

Spoko. Ja już odpuszczam, z powodów, które wymieniłem w pierwszym zdaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Akurat w Plusie jest różnica, pozostali operatorzy mają LTE tylko z nazwy.

Dużo w tym racji choć pewnie wiele zależy od lokalizacji. Aktualnie mam dwie karty - jedna w T-Mobile, druga w sieci Plus. Wykonałem testy (urządzenie: iPhone 6S) i jednak Plus wypada zdecydowanie lepiej.

 

plus_lte3.jpg

 

Męczyłem dziś mms na rożne sposoby. Zadziałało ale co i w którym momencie to nie wiem

Podpowiem. Może się przydać przy kolejnej aktualizacji oprogramowania. Należy wykonać kilka czynności w określonej kolejności.

 

1. Ustawienia --> Sieć komórkowa --> Sieć komórkowa danych

 

W sekcji MMS wpisujemy:

 

APN: mms

MMSC: http://mms.plusgsm.pl:8002

Proxy MMS: 212.2.96.16:8080

Maks. wielkość MMS: 307200

 

(resztę pól z grupy MMS pozostawiamy pustą)

 

2. Po wpisaniu powyższych danych wyłączamy i włączamy telefon, co pozwoli uaktywnić opcję MMS w wiadomościach. Wchodzimy w:

 

Ustawienia --> Wiadomości

 

i uaktywniamy "Wiadomości MMS".

 

Wszystko, powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Tak tez robiłem ale zaskoczyło za piątym razem.

Jaką miałeś wersję systemu? Ostatnio od iOS 9.1 MMSy zaczęły działać w sieci Plus. W poprzednich wersjach 9 (począwszy od 9.0) nie działały. Niestety Plus jako jedyny telekom w Polsce nie potrafi porozumieć się z Apple więc można przypuszczać, że kolejne aktualizacje oprogramowania przysporzą trochę problemów. Dlatego w jednym z poprzednich postów napisałem, że sieć Plus nie jest zbyt przyjazna dla użytkowników iPhone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jestem cały czas na 8.4.1

Na iP6 trzymasz jeszcze ten "antyk"?  :) Dlaczego nie zainstalujesz iOS 9.1? Działa stabilnie i szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie chyba najlepszym wyborem będzie Hauwei P8 Lite - bardzo dobra jakość wykonania i dobry aparat :) No cóż może większy wyświetlacz niż zakładasz, ale masz małe ramki wokół, a zatem nie będzie to tak przeszkadzało :)

Też uważam że to jeden z lepszych tele w tym przedziale cenowym ale rozmiar jest niestety nie do zaakceptowania w tym przypadku. Chyba nie da się kupić nic małego z topowym aparatem. Rozmiarowo chyba najciekawiej wypada Samsung A3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jeszcze wykonałem trochę testów LTE w Plusie, a lista wyników prezentuje się więcej niż przyzwoicie...

 

plus_lte4.jpg

 

Chyba czas pożegnać się z Neostradą :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na iP6 trzymasz jeszcze ten "antyk"? :) Dlaczego nie zainstalujesz iOS 9.1? Działa stabilnie i szybko.

Czekam czy naprawdę działa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dejko, nie żal Ci życia. Zluzuj. :)  ;)

Zachowaj patetyczny ton na ważniejsze okazje. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphony mają mały spadek wartości.

Oczywiście kosztują więcej a ceny za większą pojemnoś np. 64 to przegięcie.

 

Dla mnie design i stabilność to największe plusy.

Część ludzi nie patrzy na cenę.

Z androidem mam i miałem dużo przebojów. iOS jest stabilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam czy naprawdę działa ok.

Nigdy nie instaluje "gorących" wersji iOS. Testują je na żywych organizmach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Nigdy nie instaluje "gorących" wersji iOS. Testują je na żywych organizmach...

Tylko czy w odniesieniu do iOS 9.1 można użyć określenia, że to gorąca wersja? Za chwilę Apple udostępni 9.2, a "gorąca" była wersja 9.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 9.1 na 6s i działa bez zarzutu.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ja mam 9.1 na 6s i działa bez zarzutu.

Potwierdzam. Na iP6 też działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 6s nie wychodził przypadkiem z 9.1 ?

Wychodził. Jest w standardzie.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Dziwne by było jakby nie śmigał. 6 to już inna inszosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam tez 9.1 na 5s i tam też jest w porządku.

Czemu masz zastrzeżenia?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, to nie czytaj tylko spróbuj ;)

Mam chyba z 6 Ipka i jak dotąd naprawdę nie narzekałem nigdy na te telefony.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram sie żeby to zrobić ale najpierw muszę powalczyć z iTunes. Chyba jedyna rzecz która w IPhone mi naprawdę przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że to jeden z lepszych tele w tym przedziale cenowym ale rozmiar jest niestety nie do zaakceptowania w tym przypadku. Chyba nie da się kupić nic małego z topowym aparatem. Rozmiarowo chyba najciekawiej wypada Samsung A3.

Ewentualnie troszkę dołożyć do Z3 Compact (jak się uda w tej cenie) - tylko aparat dobry w trybie manualnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie troszkę dołożyć do Z3 Compact (jak się uda w tej cenie) - tylko aparat dobry w trybie manualnym.

Tzn? W auto słabo działa? Generalnie z3 to chyba niezły kierunek. Muszę gdzieś porównać jakość zdjęć z3 vs a3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.