Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bart8

Jedynie do czego można przyczepić się w redmi note 3 to obudowa. Pomimo, że jest dobrze spasowana to nie wygląda to tak estetycznie jak w nowszym bracie redmi note 4. Tylko z tego co czytałem, to nowszy model jest na hellio, który super opinii nie ma a snap w redmii note 3 to chyba jeden z najlepszych procesorów jaki powstał w telefonach, nie przegrzewa się, wydajny i nie zjada tyle baterii.

 

Mnie natomiast korci zakup honora 8. Były nawet na allegro wersje premium za niecałe 2000pln w wersji 64gb pamięci wewnętrznej i dualsim'em aktywnym. Tylko strasznie podobno rysuje się ten telefon :( Na pleckach niby nie ma żadnego gorilla glass tylko zwykłe szkło, a nie znoszę nosić urządzeń w etui. Szkło na przód jeszcze ujdzie, ale oklejać również tył...

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem tego Honora w reku i ja tam bym go wkładał w etui, bo inaczej bym się zestresował na amen, ze mi się wyślizgnie :)

Chyba fachwcy od jego obudowy nie robili nic innego, tylko kombinowali jak zmniejszyć współczynnik tarcia między fonem a dłonią  ^_^

 

Co do Hellio, to myślę, że przeszkadzać może głownie tym, którzy bawią się w rootowanie i modyfikacje roomów, albo kerneli. Jednak Snap jest dużo mocniej wspierany przez społeczność, a i nie robi takich problemów jak MT z wypuszczaniem softu pod proce, aby społeczność mogła swoje romy tworzyć.

 

Tak, to pewnie zwykłemu użytkownikowi będzie wszystko jedno, bo poza testami typu Antutu czy wymagającymi grami, to pewnie nie dostrzeże różnicy. Na pewno będzie się grzał mniej, niż taki Snap 810 :)

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amelinium mi specjalnie nie robi różnicy, każdy tel wrzucam w gumę, już dwa wyświetlacze ubiłem. Przy gumie ten rant 1.5mm wystający ponad ekran, jednak robi różnice jak tel leci na "ryj".


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mnie natomiast korci zakup honora 8. Były nawet na allegro wersje premium za niecałe 2000pln w wersji 64gb pamięci wewnętrznej i dualsim'em aktywnym. Tylko strasznie podobno rysuje się ten telefon :( Na pleckach niby nie ma żadnego gorilla glass tylko zwykłe szkło, a nie znoszę nosić urządzeń w etui. Szkło na przód jeszcze ujdzie, ale oklejać również tył...

Korzystam od ponad miesiąca z Honora 8. Fakt jest koszmarnie śliski i trzeba się przyzwyczaić bo ma początku masz wrażenie że wyślizguje się z rąk. Wystarczy mały kąt nachylenia i telefon po prostu zjeżdża :)

Ja nie korzystam z żadnego etiu i noszę normalnie w kieszeni, kładę gdzie popadnie i większych rys nie widzę, zwykłe jakieś mikroryski. Jeśli chodzi o szkło na przód to nie wygląda to estetycznie moim zdaniem. Ekran jest zaoblony przy krawędziach więc po prostu w tych miejscach się odkleja (no chyba że jakaś elastyczna naklejka) tej nie próbowałem. A mniejsze szkło wygląda tandetnie.

b1f0db77b607a1618d9bb04a39121afb.jpg

Ogólnie polecam telefon bo jest mega! :)

 

Aha. Jedyny minus to że cholernie widać na nim odciski palców.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za***iste jest, że można każdą apke chronić odciskiem palce, tzn jej włączenie. Nie trzeba szlaczków czy cyferek wklepywać :D 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czytam i tu i na innych forach o tych chińczykach aż mnie naszła ochota, żeby coś kupić, ale o ile Meizu jest spoko to w wersjach Xiaomi juz się zgubiłem :(

Na pewno musi mieć Snapa, dobry aparat i audiofilskie (w kontekście smartfonów) brzmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj,najwyżej oddasz. W sklepie, w którym kupiłem dają na to 30 dni. Warto się samemu przekonać, sam o tym już wiem :)

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno musi mieć Snapa, dobry aparat i audiofilskie (w kontekście smartfonów) brzmienie.

 

Fakt, że namnożyli modeli.

Co do dźwięku, to co prawda specjalnie do tego w fonach nie przywiązuję uwagi, ale na pewno osobnego DAC-a mają: ze starszych to Mi Note i Mi Note Pro, a z nowych to Xiaomi Note2 i MiMix.

Ale co do odsłuchu, to już musisz poczytać opinii ludzi, którzy sprawdzali :)

 

BTW: A pingpongi są szybsi nawet od Apple  :lol: : http://www.banggood.com/Truly-Wireless-DACOM-GF7-TWS-Charger-Storage-Box-Voice-Prompt-Stereo-Dual-V4_2-Bluetooth-Earphone-p-1107195.html?rmmds=search

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Chyba nie są szybsi bo z tego linku wynika, że to jest dopiero preorder na te słuchawki, nawet nie ma żadnego real photo, wszystko rendery. Swoją drogą i tak drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat mam Redmi Note 3 z Mediatekiem X10 32GB i 3GB Ram, nie pamiętam już dlaczego wziąłem wersje z Mediatekiem, czy była ciut tansza, a ja bylem z procesora w Redmi Note 2 zadowolony, ale średnio z jego plastikowosci, albo się nie zastanowilem odpowiednio...tak czy siak, zostanie ze mną na dłużej bo jestem bardzo zadowolony.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fakt, że namnożyli modeli.

Co do dźwięku, to co prawda specjalnie do tego w fonach nie przywiązuję uwagi, ale na pewno osobnego DAC-a mają: ze starszych to Mi Note i Mi Note Pro, a z nowych to Xiaomi Note2 i MiMix.

Ale co do odsłuchu, to już musisz poczytać opinii ludzi, którzy sprawdzali :)

 

BTW: A pingpongi są szybsi nawet od Apple  :lol: : http://www.banggood.com/Truly-Wireless-DACOM-GF7-TWS-Charger-Storage-Box-Voice-Prompt-Stereo-Dual-V4_2-Bluetooth-Earphone-p-1107195.html?rmmds=search

 

U mnie dźwięk to priorytet. Nie chce mi się już nosić dodatkowo dapa. Pewniekiem jest Meizu MX5 Pro, ale Xiaomi jakoś bardziej do mnie gada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Korzystam od ponad miesiąca z Honora 8. Fakt jest koszmarnie śliski i trzeba się przyzwyczaić bo ma początku masz wrażenie że wyślizguje się z rąk. Wystarczy mały kąt nachylenia i telefon po prostu zjeżdża :)

Ja nie korzystam z żadnego etiu i noszę normalnie w kieszeni, kładę gdzie popadnie i większych rys nie widzę, zwykłe jakieś mikroryski. Jeśli chodzi o szkło na przód to nie wygląda to estetycznie moim zdaniem. Ekran jest zaoblony przy krawędziach więc po prostu w tych miejscach się odkleja (no chyba że jakaś elastyczna naklejka) tej nie próbowałem. A mniejsze szkło wygląda tandetnie.

 

Ogólnie polecam telefon bo jest mega! :)

 

Aha. Jedyny minus to że cholernie widać na nim odciski palców.

 

Wyczytałem, że w honorze 8 jest gorilla glass, ale trzeciej generacji, szkoda, że nie zastosowali czwartej jak w p9, no ale jest tańszy od flagowca huawei.

Z ciekawości zapytam. Mógłbyś sprawdzić jak spisuje się bateria po włączeniu funkcji ROG(rozdzielczość wyświetlanego obrazu spada do 720p zamiast 1080p)? Gdzieś w ustawieniach powinno być albo w opcjach oszczędzania baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ip6s plus i aby dodatkowo zabezpieczyć to bydle przed wygięciem zapakowałem je w sword 6 pro.

Wygląda lepiej niż na tej fotce:

pol_pl_LJY-SWORD-6-PRO-Bumper-Etui-Apple

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

 

Wyczytałem, że w honorze 8 jest gorilla glass, ale trzeciej generacji, szkoda, że nie zastosowali czwartej jak w p9, no ale jest tańszy od flagowca huawei.

Z ciekawości zapytam. Mógłbyś sprawdzić jak spisuje się bateria po włączeniu funkcji ROG(rozdzielczość wyświetlanego obrazu spada do 720p zamiast 1080p)? Gdzieś w ustawieniach powinno być albo w opcjach oszczędzania baterii.

Tak rozdzielczość spada, chociaż trzeba dobrze się przyjrzeć żeby to zauważyć.

Nie wiem czy będzie to widać na zdjęciach.

Tu zarzut ekranu z włączoną funkcją ROG

 

6732133_Screenshot_2016-11-24-20-15-11.p

 

I wyłączona

 

6732180_Screenshot_2016-11-24-20-15-45.p

 

Muszę powiedzieć, że bateria w tym telefonie wytrzymuje bardzo długo. Przy zwykłym użytkowaniu (korzystam z poczty, forum, insta, służbowo i prywatnie rozmowy) włączone Wi-Fi albo Internet, GPS i ponad 15 godzin!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Muszę powiedzieć, że bateria w tym telefonie wytrzymuje bardzo długo. Przy zwykłym użytkowaniu (korzystam z poczty, forum, insta, służbowo i prywatnie rozmowy) włączone Wi-Fi albo Internet, GPS i ponad 15 godzin!

 

Niewiele to mówi.

Podaj chociaż SOT na jednym naładowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mówisz do mnie w języku dla mnie niezrozumiałym

Co to jest SOT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dobra dalej średnio rozumiem :)

Przepraszam z góry ale ja średnio techniczny jestem, niektórzy koledzy mogą to potwierdzić

Jak mam to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Muszę powiedzieć, że bateria w tym telefonie wytrzymuje bardzo długo. Przy zwykłym użytkowaniu (korzystam z poczty, forum, insta, służbowo i prywatnie rozmowy) włączone Wi-Fi albo Internet, GPS i ponad 15 godzin!

Jeśli możesz to spróbuj przetestować telefon z włączoną funkcją ROG i napisz czy mniej więcej czas pracy wydłużył się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dalej średnio rozumiem :)

Przepraszam z góry ale ja średnio techniczny jestem, niektórzy koledzy mogą to potwierdzić

Jak mam to zrobić?

 

Jakiś stary screen z bodaj mojego OPT:

post-30779-0-35103200-1480016893_thumb.png

 

Pokazuje, że fon pracował z włączonym ekranem 4 godziny i 22 min, i zostało 5% baterii.

Zwykle dodatkowo podaje się screen z listą apek (tam gdzie jest wykres), aby pokazać czy te 4 h to było np. przeglądanie fejsa, granie, czy po prostu wyświetlanie czarnej tapety na amoledzie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Czy to w czymś pomoże? :)

 

c9faebc1d42d983a5e6628c13a4b9fb0.jpg86ee4f89b9ab2b6c987ac97d383586c7.jpgaef9384ef5806fec361b212c89595134.jpg1bc951dc5e682dc7b774046296d4ea60.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

I przy okazji nowy można zwrócić, bo skoro stary jest lepszy i do tego działa...  :)

Oddałem :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprsszam, że tak zamulam tym Xiaomi wątek ale muszę napisać, bo to dla mnie jakaś abstarkcja. LG G3 - odłączam o 8 rano od ładowarki 100%, podpinam o 19 bo płacze że 15%. Siaomi RN3P odłączam o 8 rano 100%, następnego dnia piszę tu rano przy 62% hehheheh. To jakieś pojebaństwo szalone z baterią w tym telefonie, przy czym pełne ładowanie w 1.5h, bateria 4k pojemności.

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiński badziew, nawet w tym nie dorównuje topowym producentom ;)

 

Wysłane z Tapatalka przez OP3.

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.