Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Za to jeśli chodzi o dotykową to według mnie najlepsza jest ta z WP.

Tu też się zgodzę :)

Gdyby Apple robiło narzędzia, to jakość użytych materiałów i estetyka wykonania byłyby na dużo wyższym poziomie  :).

 

Na szczęście narzędzia mają działać, a nie wyglądać i być estetycznymi, więc w sumie dobrze, że ich nie robią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre narzędzia zawsze też wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Na szczęście narzędzia mają działać, a nie wyglądać i być estetycznymi, więc w sumie dobrze, że ich nie robią :D

Pisałem też o jakości użytych materiałów, ale to oczywiście pominąłeś  :). Przykładowo instalując sprzęt w szafie krosowniczej, wolę używać wkrętaków firmy Wera, a nie byle czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dobre narzędzia zawsze też wyglądają.

 

Wszystko co dobre wygląda, Adrian to był żart, zerknij na emotkę na końcu zdania.

 

Przykładowo instalując sprzęt w szafie krosowniczej, wolę używać wkrętaków firmy Wera, a nie byle czego.

 

Wiem, wiem a jak się zgrzejesz to czoło przecierasz chusteczką z perkalu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapomniałem dorzucić ;)

Mariusz ja używam Parat :) ale Wera są bardzo porządne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wiem, wiem a jak się zgrzejesz to czoło przecierasz chusteczką z perkalu :D

 

Mnie bardziej grozi przeziębienie niż przegrzanie  :P. A wtedy 6 paczek chustek higienicznych starcza mi na... 2 dni. Tak więc z czym Ty do mnie Jacek?  :)

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Szkoda, że człowiek nie mieszka w Japonii...

 

http://www.phonearena.com/news/The-LG-V34-is-a-compact-waterproof-version-of-the-LG-V20-but-you-cant-have-one_id86703

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

 

Być może nie będziesz musiał przeprowadzać się do Japonii ;)

 

http://www.phonearena.com/news/LG-V20-S-likely-coming-soon-expected-to-be-a-smaller-V20-retaining-key-features-adding-water-protection_id87568

 

"The LG V20, a 5.7" phone with a secondary display and a bunch of power user features, might not be coming to Europe, but speculation has been rampant about a mysterious LG V20 S coming instead.

 

In fact, the key clue to understanding this expected LG V20 S is a device that is already official in Japan: the LG isai Beat (LGV34). The LG isai Beat went official on Japanese carrier au KDDI in the middle of October and is hitting shelves in Japan in November. And while it looks almost exactly like the LG V20, it has a smaller, 5.2" display and 32GB of storage instead of 64GB. All else, including the powerful Snapdragon 820 chip, seems to be on board. Here are the LG isai Beat specs:

 
Platform: Android 7.0 Nougat with LG skin
Dimensions: 72mm x 149mm x 8.0mm
Weight: 146 grams
Screen: 5.2-inch Quad HD main screen, small secondary screen
System chip: Snapdragon 820 @ 2.2GHz
RAM: 4GB
Storage: 32GB, expandable via microSD cards
Camera: 16MP main rear cam, wide-angle secondary rear cam
Battery: 3,000mAh
Extras: Water-protection"
Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czytałem dziś, nie mniej na tę chwilę V10 jest moim pierwszym i ostatnim LG. Poczekam aż nauczą się robić porządnie ekrany do smartfonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy (kupiona w grudniu 2015) miałem kłopot z moto x play: galeria nie widziała zdjęć z karty sd. Pomogło wyjęcie i włożenie karty także traumy nie ma :)

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie jakiś pomysł na g*wniany telefon na androidzie z długo trzymającą baterią?

 

Moja luba co rusz psuje telefony, obecny też zaczął się właśnie sypać. Nie daje sobie wcisnąć mojego poprzedniego smartfona, bo "co to za telefon co trzyma 2 dni"?

 

Warunki brzegowe:

- dobra jakość rozmów,

- bateria trzymająca tydzień,

- poniżej 300zł,

- raczej android,

- tylko nówka, na fakturę

- nie klocek w stylu cat'ów czy innych xcover

 

Budżet z kategorii "lekko pół śmiesznej", ale uwierzcie, że będzie to znaczny awans z Nokii 113. :D

 

Jeżeli nie znajdzie się nic wartego zainteresowania, to pewnie skończy się na na jakiejś Nokii 222, 225 czy też 230. Choć wolałbym tego uniknąć, bo nie mają fifirifi (a chciałbym ją nauczyć częstszego pilnowania e-mail'a).

Edytowane przez Kierownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim budżetem nie ma co się pchać w smartfony - niepotrzebnie tylko zniszczycie sobie nerwy i jeszcze się rozstaniecie ;) Z taką kasą może jakaś nokia e52?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Darowałbym sobie androida za 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest wrócić do pierwszej strony tego tematu i poczytać czym ludzie się jeszcze nie tak dawno chwalili  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A tak kończy się spanie z ładującym się iP7...

 

372f8c908e086397b7e14d3e607c6879.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam nadzieję, że to nie Twoja ręka, a jeśli nie - to skąd taka pewność ?

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Bardziej ekscytujące są dla mnie plotki o bezprzewodowym ładowaniu(nieindukcyjnym) nowego iphone'a.

Niby ma to wyglądać tak, że wkładamy do gniazdka ładowarkę a telefon może leżeć w odległości do 5m i ładuje się. Super sprawa, tylko jakie to będzie miało skutki dla zdrowia o ile się pojawi.

Jeśli takie coś zaprezentują w przyszłym roku, łącznie z bezramkowym ekranem i skanerem linii papilarnych w/pod ekranem, zmiotą konkurencję pod względem zarobków. Rekord sprzedaży murowany.

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Hmm, mam nadzieję, że to nie Twoja ręka, a jeśli nie - to skąd taka pewność ?

Pzdr.

 

Jak nie moja, jak moja. Sukienka też moja :D

Jest dziś trochę o tym w sieci. Jest też gdzieś stanowisko Apple w tej sprawie, z którego mniej więcej wynika, że..............że to nie wina iPhone, że się spalił, bo jak ich urządzenie wybucha to ma specyficzna zapach, a ten nie ma. Zaproponowano Pani w zamian wymianę na nowe, sprawne urządzenie, ale Pani ponoć podziękowała.

Bardziej ekscytujące są dla mnie plotki o bezprzewodowym ładowaniu(nieindukcyjnym) nowego iphone'a.

Niby ma to wyglądać tak, że wkładamy do gniazdka ładowarkę a telefon może leżeć w odległości do 5m i ładuje się. Super sprawa, tylko jakie to będzie miało skutki dla zdrowia o ile się pojawi.

Jeśli takie coś zaprezentują w przyszłym roku, łącznie z bezramkowym ekranem i skanerem linii papilarnych w/pod ekranem, zmiotą konkurencję pod względem zarobków. Rekord sprzedaży murowany.

 

 

Przecież, czy Apple wprowadzi innowacje, czy nie to i tak będzie hitem sprzedażowym. Natomiast wychodzi, że faktycznie szykuje się przy okazji iP8 mała rewolucja.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie moja, jak moja. Sukienka też moja :D

Ups, wybacz :) nie dostrzegłem, na małym ekranie wyglądało na brzuchatego gościa, a że sam trochę mam ... :)

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie coś zaprezentują w przyszłym roku, łącznie z bezramkowym ekranem i skanerem linii papilarnych w/pod ekranem, zmiotą konkurencję pod względem zarobków. Rekord sprzedaży murowany.

 

Prawdopodobnie masz rację, chociaż ultradźwiękowe skanery oraz bezramkowe (albo prawie) ekrany, to pewnie w przyszłym roku będzie miał każdy chiński producent.

A tego ładowania też jestem ciekawy, bo póki co, to chyba nie ma nic wydajniejszego w ładowaniu "bezkablowym", niż ładowanie indukcyjne. Chociaż w porównaniu z kablem, są tu spore straty.

 

A tak a propos bezramkowych (he he he) telefonów - JerryRigEverything testuje po swojemu Mi Mix: https://www.youtube.com/watch?v=_CZj-l9MJmg

 

Nawet daje radę, chociaż zważywszy na jego wagę ciekawy jestem jak zachowa się przy upadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie "wyczymie" ze śmiechu :D

 

 

300USD za album z obrazkami produktów Apple :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wiem, wiem. Profesjonalna sesja, znany fotograf...to musi kosztować. Żeby choć jeszcze ładne modelki dorzucili to bym zrozumiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nic nowego. Chińczycy to robią, Amerykanie to robią. Pod tym względem jesteśmy w czarnej d*pie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

A tak a propos bezramkowych (he he he) telefonów - JerryRigEverything testuje po swojemu Mi Mix: https://www.youtube.com/watch?v=_CZj-l9MJmg

 

Nawet daje radę, chociaż zważywszy na jego wagę ciekawy jestem jak zachowa się przy upadku...

Bardzo daje radę. Nawet skaner odcisków, przyciski głośności i power są wykonane z ceramiki :o .

Przy upadku to raczej wiadomo co będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.