Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Siła emejzingu przebija zdrowy rozsądek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, śmichy hihy, ale Hawking chyba ma rację - ludzkość skazana jest na wymarcie.

Jeśli taką ilość, niby myślących ludzi, można przekonać, że forma jest ważniejsza od treści i sprzedać im za ciężkie pieniądze produkt o gorszej funkcjonalności, niż wcześniejszy, to autentycznie brak słów.

Jak nic ewolucja zanikła, całe narody debilnieją, a niedługo zostanie może garstka, jakaś "elita" manipulująca tłumem, która też wyginie, bo z chowu wsobnego, to nic dobrego się nie urodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niestety, ale to co piszesz jest prawdą, a niedługo stanie się faktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Nie "wyczymie" ze śmiechu :D

 

300USD za album z obrazkami produktów Apple :D

 

Rozpakowanie od 3:57 Osoba, która dokonała tego zakupu też jest dobra  :D

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na Antywebie pojawił się artykuł o awaryjności produktów Apple, czytał ktoś? Co sądzicie? Wychodzi na to, że jeśli chodzi o iPhone to jest gorzej niż w telefonach z Androidem. Kolejny mit upadł?

 

PS

 

Na zagranicznych portalach też już piszą, myślałem, że to hejt Antyweba, ale jednak nie.

 

PS2

 

A tu kolejne brawa dla Apple. Pamiętacie "touch disease"?

Taaadam!

 

http://www.gsmmaniak.pl/613450/iphone-6-plus-touch-disease-program-naprawy-cena/#

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedł mój LG G3 w weekend melanż ostateczny, już raczej mi w życiu nie pomoże :D Kminiłem i kminiłem te telefony w ostatnich tygodniach no i kliknąłem własnie pierwszego w swoim życiu Chińczyka. Xiaomi Redmi Note 3 pro ze Snapdragonem 650, 3GB ramu, 32GB rom, wersja europejska z obsługa pasma B20 czyli 800MHz, więc LTE będzie banglać wszędzie i zawsze. Z polskiego sklepu, z gwarancją 24 miesiące realizowaną na terenie  Polski. Telefon przystosowany do użytku w naszym kraju zaraz po wyciągnięciu z pudełka, miui po polsku, usługi google i Android 6.0 . Mam nadzieje, że jutro już będzie, umieram z ciekawości. Trochę lipa z akcesoriami typu szkło hartowane i sylikon, bo tel jest o 2,5 mm dłuższy od wersji na rynki azjatyckie, trzeba jeszcze poczekać na dostępność dedykowanych fantów. Do tego czasu pozostaje założyć te przykrótkie. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś w X-komie? Bo ceny, to sobie wzięli z sufitu  :blink:

Plus wersji SE jest taki, że ma odblokowane więcej bandów, niż wersja oryginalna, ale minusem jest to, że póki co nie może być odblokowany "legalną" i  oficjalną metodą za pomocą MiUnlock, więc odpada rootowanie oraz fon nie ma wsparcia MIUI Polska. W sumie szkoda, ale z drugiej strony może to Tobie w ogóle nie przeszkadzać :)

 

Co do B20, to podejrzewam, że nawet byś nie poczuł, że fon go nie obsługuje, bo jednak na razie jest mało nadajników. Niemniej stawia się coraz więcej, zwłaszcza poza miastami, bo 800 MHz ma lepszy zasięg, więc kto wie co będzie za rok...

 

Tak czy siak mam nadzieję, ze będziesz zadowolony z fona, a samo urządzonko nie sprawi problemów :)

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Powinieneś być zadowolony, xiaomi ma kosmiczne baterie. Nakłada ma milion opcji ale nawet sprawnie to śmiga z tego co widziałem. Z ich ostatnich wypustów podoba mi się 5 calowy redmi 4, ale poczekam na mniejszego "bezramkowego" mi mix'a i chyba sobie sprawię telefon tej marki jako odskocznię od iphone'a.

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi bdb marka, polecam.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś w X-komie? Bo ceny, to sobie wzięli z sufitu  :blink:

Plus wersji SE jest taki, że ma odblokowane więcej bandów, niż wersja oryginalna, ale minusem jest to, że póki co nie może być odblokowany "legalną" i  oficjalną metodą za pomocą MiUnlock, więc odpada rootowanie oraz fon nie ma wsparcia MIUI Polska. W sumie szkoda, ale z drugiej strony może to Tobie w ogóle nie przeszkadzać :)

 

Co do B20, to podejrzewam, że nawet byś nie poczuł, że fon go nie obsługuje, bo jednak na razie jest mało nadajników. Niemniej stawia się coraz więcej, zwłaszcza poza miastami, bo 800 MHz ma lepszy zasięg, więc kto wie co będzie za rok...

 

Tak czy siak mam nadzieję, ze będziesz zadowolony z fona, a samo urządzonko nie sprawi problemów :)

 

Telefon jest sprzedawany, jako posiadający polski soft, więc zakładam że mam miui global z językiem pl. Za telefon zapłaciłem 999 pln + 15 zeta za paczkę, nie x-kom. Mam już tracking z DPD, jutro powinien być u mnie :D 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pojawiły się pierwsze informacje, że ZTE Axon 7 wchodzi na nasz rynek. Trzeba szykować porfel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies ubezpieczenie telefonu?

Kiedy tmobile dawal, ale teraz juz nie ma.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zawsze jak kupuję w xkom.pl to proponują, ale nigdy nie skorzystałem. Jak brałem V10 która kosztowała 2999zl to krzyknęli za ubezpieczenie ponad 600zl. Sporo.

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon jest sprzedawany, jako posiadający polski soft, więc zakładam że mam miui global z językiem pl. Za telefon zapłaciłem 999 pln + 15 zeta za paczkę, nie x-kom. Mam już tracking z DPD, jutro powinien być u mnie :D

 

Telefonik dojechałem, póki co bardzo pozytywne odczucia. Zdziwiło mnie, że instrukcja jest w języku polskim, reszta papierków także. Gwarantem na okres 2 lat jest inna firma niż sklep, z którego kupowałem. Z tego co widzę na hologramie, nazywają siebie oficjalnym dystrybutorem marki. Android 6.0.1 plus miui 7.3 pl. Wszystko śmiga póki co, zaraz wrzucę swoje apki i zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej. Przy gołym systemie mam 1.9GB wolnego ramu. Zadziwia mnie też sprawność działania czytnika linii papilarnych. Może nie trzeba się bać nowego :P 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moj 3 letni tablet ulegl uszkodzeniu, w sklepie powiedzieli ze nieoplacalna jest naprawa, to samo w serwisie....troche się wkurzylem, dobrze mi słuzyl, mial swietny aparat itd.

Kupilem we wtorek nowy, cena 2 razy taka niz stary, marka ta sama, parametry niby lepsze ( pojemnośc, cztery rdzenie itp) ale w obsludze tragedia, zdjecia koszmar.....

 

Wczoraj obok domu zobaczylem punkt napraw i skupu uszkodzonego sprzetu, mysle oddam.

Gosc patrzy, i mowi -wyrzucic, nie, prosze przyjsc kolo 18.

Za 60 pln odebralem dobry tablet ktory wyglada jak ze sklepu, plus nowa folia ochronna na wyswietlacz....

Dzis zajade do serwisu pokazac jakimi sa profesjonalistami...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka odnośnie smarkfonów (na bazie mojej lumii 630):

 

Jak mieszkałem w centrum miasta, blisko nadajnika, to telefon potrafił wytrzymać 3 dni.

Po przeprowadzce w miejsce, gdzie zasięg był ździebko gorszy byłem skazany raczej na 2 dni działania.

Powłączane wszystkie funkcje oprócz bluetooth.

 

Tydzień temu odkopałem go z szuflady i dałem narzeczonej.

Priorytetem była dla niej bateria, więc powyłączałem wszystko co tylko się dało.

Lokalizacja, wi-fi, 3g=>2g, itp.

Dodatkowo ustawiłem ciągła oszczędność baterii.

Efektem jest 6 dni bez ładowarki.

 

Nie wiedziałem, że ze zwykłego "kafelka" idzie tyle wyciągnąć (1830mAh).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moj 3 letni tablet ulegl uszkodzeniu, w sklepie powiedzieli ze nieoplacalna jest naprawa, to samo w serwisie....troche się wkurzylem, dobrze mi słuzyl, mial swietny aparat itd.

Kupilem we wtorek nowy, cena 2 razy taka niz stary, marka ta sama, parametry niby lepsze ( pojemnośc, cztery rdzenie itp) ale w obsludze tragedia, zdjecia koszmar.....

 

Wczoraj obok domu zobaczylem punkt napraw i skupu uszkodzonego sprzetu, mysle oddam.

Gosc patrzy, i mowi -wyrzucic, nie, prosze przyjsc kolo 18.

Za 60 pln odebralem dobry tablet ktory wyglada jak ze sklepu, plus nowa folia ochronna na wyswietlacz....

Dzis zajade do serwisu pokazac jakimi sa profesjonalistami...

Oni wszyscy Ci chcieli sprzedać nowy tablet. To były sklepy, a nie serwisy. Smutne to. Taki mamy świat.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie trzeba się bać nowego :P

 

A pewnie, że trzeba próbować nowe. Tutaj a dobrej cenie masz telefon wykonany i działający jak co poniektóre tzw. flagowce.

Z punktu widzenia wygody użytkowania to doczepiłbym się tylko do skanera paluchów z tyłu, co przeszkadza jak masz fon w uchwycie samochodowym (wtedy albo wyjmujesz, albo odblokowanie kodem czy wzorem) oraz nieco szpeci wszelkiej maści pokrowce i obudowy (dodatkowa dziura z tyłu). Nie wiem też czy już to programowo poprawili, ale jak się którymś modelem bawiłem, to okazywało się, że fingerprint odblokowywał tylko ekran, a nie cały telefon, Czyli najpierw trzeba było wybudzić ekran przyciskiem, a potem paluchem go odblokować - nie wiem po co takie kombinacje.

 

Tak to generalnie są to świetne fony w stosunku do ceny. Sam obecnie mam OP3 i nawet jeśli nie zmienię na OP4, to na pewno zostanę przy tzw. chińczykach, bo naprawdę starają się, a przy tym nie wywalają cen z d*py wziętych.

 

 

Dzis zajade do serwisu pokazac jakimi sa profesjonalistami...

 

I przy okazji nowy można zwrócić, bo skoro stary jest lepszy i do tego działa...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rraadek tel się odblokowuje w 100%, nie sam ekran. Jestem w szoku, że tak to dobrze działa. Co do dziury z tylu, po G3 jestem przyzwyczajony do kółka z tyłu :) Trochę ciezki jest, jedyne do czego mogę się przyczepić na razie, ale to tak na siłę w sumie. Po wrzuceniu wszystkich apek swoich, mam 1gb ramu luźnego. Po polaczłaczeniu z Wi-Fi zawołał o aktualizację do miui 8.0

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Pan zadowolony

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Pan zadowolony

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

 

Mogę po dwóch dniach katania telefonu powiedzieć, że to rewelacyjny, świetny sprzęt za kafla (sic!). Jestem w głębokim szoku po kilkunastu latach z Samsungiem, Motorolą i LG. Szczerze, to myślałem że kupię i od razu sprzedam jak się pobawię - ni chu chu :D Jak ktoś się zastanawia, jak ja to robiłem przez kilka tygodni, to brać i nie żałować. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz.

A i tak wszędzie będziesz czytał, że to chińszczyzna, podróby samsunga i appla i tylko ktoś kogo nie stać na powyższe coś takiego kupuje. 

 

Pierwszy raz z Xiaomi miałem styczność bodaj przy Mi3 i też byłem zaskoczony jak genialną jakość oferuje, przy cenie duuużo niższej niż cena popularnych wówczas smartfonów, czyli właśnie głównie samsunga czy apple. I nie przetłumaczysz, że przepłacają, bo wiedzą lepiej  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.