Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie oferuja mi na przedluzeniu xperia xa albo htc a9s. Warto brac cos z tego? A moze dolozyc do iphone se?

Pytanie ile dołożyć. Niestety to nie są dobre telefony. Po dłuższym użytkowaniu a9s są podobno problemy z baterią i czytnikiem linii papilarnych. XA jeszcze ujdzie ale teraz. Za kilka miesięcy może być znacznie gorzej.

Jeżeli dopłata nie będzie duża a wielkość ekranu w SE co nie przeszkadza to iPhone będzie zdecydowanie lepszym wyborem.

W tej wielkości telefonów jest w zasadzie bez konkurencji.

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile dołożyć. Niestety to nie są dobre telefony. Po dłuższym użytkowaniu a9s są podobno problemy z baterią i czytnikiem linii papilarnych. XA jeszcze ujdzie ale teraz. Za kilka miesięcy może być znacznie gorzej.

Jeżeli dopłata nie będzie duża a wielkość ekranu w SE co nie przeszkadza to iPhone będzie zdecydowanie lepszym wyborem.

W tej wielkości telefonów jest w zasadzie bez konkurencji.

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Dzieki wielkie. A czy jest duza roznica miedzy iphone 6 a SE? Poza rozmiarem oczywiscie? Bo moge je miec w podobnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza rozmiarem to zdecydowanie SE. Więcej ramu, lepszy procesor, lepszy aparat główny (live photos), płynność działania zdecydowanie na korzyść SE. Dodatkowo dłuższe wsparcie.

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza rozmiarem to zdecydowanie SE. Więcej ramu, lepszy procesor, lepszy aparat główny (live photos), płynność działania zdecydowanie na korzyść SE. Dodatkowo dłuższe wsparcie.

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

No to decyzja podjeta :) dziękuję raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Xiaomi przesadzi z cenami to spadnie mu sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak Xiaomi przesadzi z cenami to spadnie mu sprzedaż.

Patrząc na to co pisałem kilka postów wyżej, że w przedsprzedaży poszła cała partia w kilka sekund, nie zanosi się.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz są w miarę szybcy, więc mogą pogwiazdorzyć, ale  minie połowa, roku pojawią się inne marki ze snapem 835, jak zwykle Xiaomi będzie miało problemy z pokryciem zamówień i skończy się cenowe rumakowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi zawitało w Play.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spadł mi Samsung S7 Edge.

 

Gdzie można naprawić pęknięty ekran?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie spadł mi Samsung S7 Edge.

 

Gdzie można naprawić pęknięty ekran?

Współczuję...

 

Jak spadł?

Miałeś jakieś zabezpieczenie?

 

Podzwoń po serwisach i ponegocjuj cenę.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie spadł mi Samsung S7 Edge.

 

Gdzie można naprawić pęknięty ekran?

Jeżeli na gwarancji to niespecjalnie masz co szukać bo musisz oddać do autoryzowanego.

Gdzieś widziałem że wymiana w wersji flat to ok 900 zl

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Przy wersji Edge to będzie jakieś 1209

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edge. Czyli klapa.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to klops. Jakieś szkło miałeś na nim?

Mi spadł tydzień temu P9 lite - tak chlapnął na ziemię wyświetlaczem w dół, że bałem się go podnieść. Całe szczęście poszło tylko szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ja mam tyle szczęścia albo moto taka mocna, kilka razy na betonie, asfalcie wylądowała i hula, a to żadne x force tylko zwykła x play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wariactwo z proporcjami. Sony 21:92cb184305485bdb3ecdb0f2620f67a52.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wariactwo- raczej nieunikniona przyszłość jeśli będziemy chcieli posiadać smartfona :-)


Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wariactwo, bo przy tych proporcjach ekranu telefon wygląda idiotycznie. Wysoki, "chudy". 18:9 jeszcze ok, bo to dwa kwadraty, więc jak ktoś korzysta z dwóch aplikacji na raz to jest to wygodne, ale to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego jeszcze nie było. Niech każdy ma coś dla siebie. Passport też na specjalnie wygodnego nie wygląda

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I nie jest. Kilka razy się przymierzałem, próbowałem ale no fcukin' way :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internety mówią że ta X Ultra to concept. A szkoda

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak, ale jest duże prawdopodobieństwo, że z tego konceptu wyjdzie coś. Oby nie :D W sumie Sony konserwa, więc może koszmar się nie ziści ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak tu cicho?

Żeby nie było za cicho: jako umiarkowany fan Oneplusa jestem lekko zniechęcony, że tegoroczny "zabójca flagowców" ma mieć ponoć nie 8, ale 6 GB RAM-u i nie QHD, ale FHD  :rolleyes: (tak wyszło z podglądu parametrów po teście Antutu, który ktoś wylukał).

Wiem, wiem, zarówno 8 GB, jak i QHD to niby zbędne i niewykorzystane parametry, no ale jednak...

Zaraz się okaże, że i baterię dali tam nie 4000, ale 3000 mAh.

 

W tej sytuacji, chyba dla urozmaicenia przychylniej pozerkam na Xiaomi Mi6  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja to już chyba czekam tylko na premierę znienawidzonego Ajfona, bo androidy rozczarowują ;) Udało mi się w końcu pomacać LG G6 i zdecydowanie wiem, że go nie chcę. W chwycie nieprzyjemny, poprzez ostre ranty metalowej ramki. Ekran jakby wyprany z kolorów i do tego na tych narożnych zaokrągleniach pikseloza :) Kilka szybkich strzałów aparatem i szału nie ma nawet na ekranie telefonu. Na kompie to już w ogóle nic specjalnego.

Czekałem zatem na premierę HTC U11, HTC10 miało iść do żyda, ale po premierze wrażenia takie sobie. U11 za duży, obrzydliwie świecące plecy, które wedle recenzentów palcują się tak, jak jeszcze nie palcowały się w żadnym telefonie w historii. Do tego brak mini jacka. Jest przejściówka na usb c, ale....

Xiaomi Mi6 - tez już pisałem, że mnie nie powaliło, za to cena już tak. Chyba poczekam aż stanieje i w ramach eksperymentu kupię BlackBerry KeyOne albo poczekam co pokaże LG V30 z oledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój S2 powoli się kończy (to pokazuje na jakim poziomie zaawansowania smartfonowego jestem) i pytam bo zacne tu grono znawców pisze. Mianowicie co polecicie na nowy telefon w cenie do 1000-1200 zł? Nie jestem gadżeciarzem, ale w sumie chyba najwyższy czas wskoczyć trochę w przyszłość :)

 

Byłbym Wam bardzo wdzięczny za podpowiedzi na jakie modele zwrócić uwagę. Czy lepiej kupić nówkę, czy jakąś zadbaną używkę itp.

Edytowane przez Buczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.