Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bart8

 

Dopóki nie ujrzę działającego wyświetlacza, dopóty czarno to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To tylko prototyp, póki co. Jeśli dojdzie do skutku to będzie to zdecydowanie powiew świeżości w świcie smartfonów. Essentiala też jestem bardzo ciekaw, zwłaszcza gdy dostaną go w łapy chłopaki z JerryRigEverything i sprawdzą czy ta tytanowa ramka jest faktycznie taka pancerna jak w materiałach marketingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam się sobie dziwię. zaczęło się od zmiany żonie Xiaomi na iP SE a po miesiącu zmienilem ja op3t tez na SE.

Zawsze byłem przeciwnikiem owczego pędu na ajfony a teraz sam jestem zadowolony z tego maluszka

Głównie ze względu na wielkość, wydajność i czas pracy baterii

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I moja żona po kilku androidach przesiadła się na SE i od tej pory minęły wszystkie problemy z telefonami. Ja sam też mocno się zastanawiam czy następny nie będzie spod znaku jabłka.

 

Wysłane z mojego F5321 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W iponach z 3d touch fajne jest to że przy pisaniu sms-a itd. mocniejszym przyciśnięciem na polu klawiatury, można przemieszczać kursor. Nie trzeba dokładnie celować tam gdzie się chce trafić jak to było wcześniej.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

W iponach z 3d touch fajne jest to że przy pisaniu sms-a itd. mocniejszym przyciśnięciem na polu klawiatury, można przemieszczać kursor. Nie trzeba dokładnie celować tam gdzie się chce trafić jak to było wcześniej.

 

Miałem to 5 lat temu na iphonie 4 i to bez 3d touch... Apple połowę pomysłów zakosiło z podziemia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo już nawet Microsoft wycofał się z tworzenia telefonów na Windows 10, a markę Lumia uśmiercił pozostawiając tworzenie telefonów swoim kontrahentom, tylko jakoś za bardzo nikt się nie pali żeby robić telefony z systemem, który jest niszą nisz, ostatnie nowe telefony i jakich słyszałem wypuszczał HP, a teraz Alcatel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dobrze korzystało z Lumii.

 

Pojawiła się nowa oferta Nokii http://www.nokia.com/pl_pl - chyba to ten sam fiński producent :) W Orange poza ascetyczną 3310 nie ma innych modeli lub regenerowane szroty. Inne firmy komórkowe też nie powalają. Może się coś zmieni do jesieni.

 

Korzystał ktoś z Nokii 3, 5, 6? Czy jest w nich Here Maps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz odpuścić temat.

Pewnie korzystałeś z Lumii robionych przez Nokie, z jak na tamte czasy dobrym albo bardzo dobrym systemem (Wp 8 lub 8.1). Microsoft już ogólnie raczej słabo poradził sobie z Lumia.

Obecna marka Nokia że stara ma wspólnego niewiele. HMD Global kupiło prawa do marki i kilka patentów. Poza tym nowe Nokie są na prawie czystym Androidzie.

A mapy Here, robione przez Here Maps są dostępne na każdy telefon z Androidem

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko prototyp, póki co. Jeśli dojdzie do skutku to będzie to zdecydowanie powiew świeżości w świcie smartfonów. Essentiala też jestem bardzo ciekaw, zwłaszcza gdy dostaną go w łapy chłopaki z JerryRigEverything i sprawdzą czy ta tytanowa ramka jest faktycznie taka pancerna jak w materiałach marketingowych.

 

Powiew świeżości powiewem świeżości, ale ja sukcesu nie wróżę. Telefony modułowe były już grane i jakoś to nie wyszło. Hybrydy telefonowo-kamerowe też były grane i jakoś markom znającym się i na telefonach i na kamerach to nie wyszło, więc czemu niby RED ma odnieść sukces skoro nigdy wcześniej telefonu nie zrobił? Poza tym ten smartfon jest olbrzymi O_o... I kosmicznie drogi gdzie kupuje się kota w worku.

 

Oczywiście kibicuję trochę, ale mam wrażenie, że będzie to taki wybryk i skończy się na jednym telefonie od  RED, bo raczej nic więcej z tego nie wyjdzie.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

HMD Global kupiło prawa do marki i kilka patentów.

 

Przy czym warto wspomnieć, że HMD Global to własność byłych pracowników Nokii, sprzed przejęcia przez Microsoft. Jednak nie do końca to samo co na przykład Alcatel i TCL Corp.

 

Powiew świeżości powiewem świeżości, ale ja sukcesu nie wróżę. Telefony modułowe były już grane i jakoś to nie wyszło. Hybrydy telefonowo-kamerowe też były grane i jakoś markom znającym się i na telefonach i na kamerach to nie wyszło, więc czemu niby RED ma odnieść sukces skoro nigdy wcześniej telefonu nie zrobił? Poza tym ten smartfon jest olbrzymi O_o... I kosmicznie drogi gdzie kupuje się kota w worku.

 

Oczywiście kibicuję trochę, ale mam wrażenie, że będzie to taki wybryk i skończy się na jednym telefonie od  RED, bo raczej nic więcej z tego nie wyjdzie.

 

Pewnie, że to freak ten smartfon, pewnie, że nie będzie się sprzedawał jak iPhone, ale może nawet to i dobrze. RED ma na czym zarabiać. Ja kubicuję, chociaż ze względu na gabaryty klientem raczej nie będę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft ma w planach surface phone. Generalnie Universal windows skaluje się do tego ale aplikacji nie ma.

Mogliby zrobić jakiś emulator aby można było apki z adroida i ios instalować.

Skoro jest Xamarin to czemu nie w drugą stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz odpuścić temat.

Pewnie korzystałeś z Lumii robionych przez Nokie, z jak na tamte czasy dobrym albo bardzo dobrym systemem (Wp 8 lub 8.1). Microsoft już ogólnie raczej słabo poradził sobie z Lumia.

Obecna marka Nokia że stara ma wspólnego niewiele. HMD Global kupiło prawa do marki i kilka patentów. Poza tym nowe Nokie są na prawie czystym Androidzie.

A mapy Here, robione przez Here Maps są dostępne na każdy telefon z Androidem

Tapatalk

C

Przygodę z Nokią zaczynałem od 3210 :) którą w liceum otwieraliśmy piwo. Były drobne uszczerbienia, lecz nigdy pęknięty ekran. Później były inne Nokie.

Ostatnio korzystałem z rdzennych 720, 635 i 735. Wszystko było elegancko. Teraz kończy mi się abonament i oferty są słabe. Same koreańczyki i trochę Sony, którego nie znam, a słyszałem że są niezłe. Często korzystam z map, które Nokia miała bezpłatnie. Czy dzisiaj każdy smartphone z Androidem ma bezpłatne Here Maps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając Google Maps nie widzę sensu korzystania z map Here.

Zależy w której sieci ale można znaleźć kilka fajnych telefonów.

Nokie też zaczynałem od 3210 ;)

A! To zdecydowanie nie te czasy żeby telefon skreślać po kraju producenta.

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A! To zdecydowanie nie te czasy żeby telefon skreślać po kraju producenta.

 

 

Podobnie z samochodami. Tam już też nie wiadomo co czyje jest ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xsavras_s

Niby tak, ale musisz mieć Internet. Mi chodziło o to, że z HereMaps włączasz "lokalizację" i jedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xsavras_s

Niby tak, ale musisz mieć Internet. Mi chodziło o to, że z HereMaps włączasz "lokalizację" i jedziesz.

 

Na google maps można zapisać mapę offline. Ja tak mam ściągnięte kilka miast ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C

Przygodę z Nokią zaczynałem od 3210 :) którą w liceum otwieraliśmy piwo. Były drobne uszczerbienia, lecz nigdy pęknięty ekran. Później były inne Nokie.

Ostatnio korzystałem z rdzennych 720, 635 i 735. Wszystko było elegancko. Teraz kończy mi się abonament i oferty są słabe. Same koreańczyki i trochę Sony, którego nie znam, a słyszałem że są niezłe. Często korzystam z map, które Nokia miała bezpłatnie. Czy dzisiaj każdy smartphone z Androidem ma bezpłatne Here Maps?

Też zaczynałem od 3210 a skończyłem na czymś dotykowym na Symbianie co miało niby świetny aparat. No i do teraz mam E51 i E52 w stanie fabrycznym :)

 

Od kilku cykli nie biorę telefonu od operatora bo w najlepszym razie się to nie opłaca a do tego wybór jest zwykle marny. Kupując na własną rękę masz co chcesz i to wcale nie drożej, tyle że zwykle nie na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3210 to był na prawdę bardzo fajny telefon :)

 

Nie no, szacun za E51 i 52. Ponoć niebawem ma się pojawić Nokia 3 i 5 w Orangutanie :) Zobaczymy jakie będą ceny. A jak za wysokie, to można zawsze kupić oddzielnie jak radzi kolega Bugs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Nokia E series? :) myslalem ze ktos odkopal temat z przed 4 lat a tu pisze wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mój tata był zapalonym fanem Nokii 6310i posiadam w jedną używaną i dwie nówki sztuki w pudełeczkach (żadne odnawińce).

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3210 to był na prawdę bardzo fajny telefon :)

 

Nie no, szacun za E51 i 52. Ponoć niebawem ma się pojawić Nokia 3 i 5 w Orangutanie :) Zobaczymy jakie będą ceny. A jak za wysokie, to można zawsze kupić oddzielnie jak radzi kolega Bugs.

Jak już koniecznie Nokia to ja bym brał tylko 6.

Lepsza rozdzielczość, aparat i więcej RAMu.

 

@Bugs - z cenami zależy. Na chwilę obecną cząstki jest tak, że drogie telefony się opłacają

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.