Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Też właśnie patrzę na nowe telefony, bo mój Note 4 zaczyna świrować.

 

Chciałbym Note 8, ale chwilowo jest niestety poza zasięgiem finansowym i tak sobie ostatnio oglądałem w sklepach Honora 7x, Mate 10 Lite, Redmi Note 4x.

Jak myślicie warto brać pod uwagę taką tańszą alternatywę? Czy może lepiej coś w stylu Huawei P10 lub XIAOMI Mi6?

 

Jakość zdjęć z aparatu robi u mnie robotę, więc to też główny czynnik brany pod uwagę.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na P20 i weź P10, będzie tańszy. Tak bym zrobił. A jak nie chcesz czekać to całkiem spoko wyborem jest Mi A1, lepszy niż Mate 10 Lite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie patrzę na nowe telefony, bo mój Note 4 zaczyna świrować.

 

Chciałbym Note 8, ale chwilowo jest niestety poza zasięgiem finansowym i tak sobie ostatnio oglądałem w sklepach Honora 7x, Mate 10 Lite, Redmi Note 4x.

Jak myślicie warto brać pod uwagę taką tańszą alternatywę? Czy może lepiej coś w stylu Huawei P10 lub XIAOMI Mi6?

 

Jakość zdjęć z aparatu robi u mnie robotę, więc to też główny czynnik brany pod uwagę.

 

No ale to tak trochę zmiana flagowca (ówczesnego) na średniopółkowca. Jeśli głównym czynnikiem jest aparat, to Xiaomi 4x raczej nie jest tutaj mocnym kandydatem. 

Jaki masz mniej więcej budżet? Moż epo prostu Galaxy S8? One już trochę staniały (na bestcena niecałe 2,4k PLN - wiem, że dalej nie jest to mało, ale dość odległa cena od Note8), a jeśli chodzi o aparat, to jest to jeden z lepszych wyborów. 

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poczekaj na P20 i weź P10, będzie tańszy. Tak bym zrobił. A jak nie chcesz czekać to całkiem spoko wyborem jest Mi A1, lepszy niż Mate 10 Lite.

Tylko aparat słaby

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam A1 w domu. Aparat jest słaby. Bardzo. Nawet nie chce wiedzieć jak wyglądają zatem zdjęcia z tego drugiego ;)

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dwie sztuki A1 w domu (no prawie, bo rodzice mają). W porównaniu do Pixela to prawie wszystko będzie miało słaby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No, ale on jest nawet gorszy od Xiaomi Redmi 4 Pro, czy Honor 5X, które też mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi A1 ma lepszy niż Mate 10 Lite.

Nie wydaje mi się aby Mi A1 miało lepszy aparat niż Mate 10 Lite.

Mam w domu Honor 7X, który jest bliźniakiem Mate 10 Lite i robi zdecydowanie lepsze fotki niż Mi A1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to są właśnie współczesne dylematy :) Coś za coś, a jak chce się mieć dobry aparat w telefonie, to trzeba bulić. Mam wprawdzie lustro, ale na co dzień i w pracy wiadomo nie nosi się go. W Note 4 aparat jest super, no i rysik tez jest duzym plusem.
Może do wakacji wytrzymam, a raczej żeby Szajsung wytrzymał ;) Mam wtedy przedłużenie umowy na 4 numery i może coś fajnego cenowo się trafi?

 

S8 może i fajne, ale szkło na pleckach u mnie raczej dyskwalifikuje telefon.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to są właśnie współczesne dylematy :) Coś za coś, a jak chce się mieć dobry aparat w telefonie, to trzeba bulić. Mam wprawdzie lustro, ale na co dzień i w pracy wiadomo nie nosi się go. W Note 4 aparat jest super, no i rysik tez jest duzym plusem.

Może do wakacji wytrzymam, a raczej żeby Szajsung wytrzymał ;) Mam wtedy przedłużenie umowy na 4 numery i może coś fajnego cenowo się trafi?

 

S8 może i fajne, ale szkło na pleckach u mnie raczej dyskwalifikuje telefon.

 

 

W takim razie dyskwalifikuje Ci to kryterium mnóstwo telefonów z dobrym aparatem, bo niestety większość jest obecnie szklaną kanapką. 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dyskwalifikuje Ci to kryterium mnóstwo telefonów z dobrym aparatem, bo niestety większość jest obecnie szklaną kanapką. 

Dokładnie tak jest. I dlatego wzbraniam się cały czas z zamianą wysłużonego Note'a :) Już nawet myślałem, czy aby nie kupić nowej czwórki, ale to już trochę prehistoria.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. I dlatego wzbraniam się cały czas z zamianą wysłużonego Note'a :) Już nawet myślałem, czy aby nie kupić nowej czwórki, ale to już trochę prehistoria.

 

Albo kup telefon i do tego zamów sobie dbranda do tego telefonu. To są cienkie protektory, ale podobno całkiem dobrze sobie radzą ;)

https://dbrand.com/

 

A może OnePlus? Aparat lepszy niż w Xiaomi. Wiadomo, że nie jest to poziom S8 ale plecy aluminiowe. 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kup telefon i do tego zamów sobie dbranda do tego telefonu. To są cienkie protektory, ale podobno całkiem dobrze sobie radzą ;)

https://dbrand.com/

 

A może OnePlus? Aparat lepszy niż w Xiaomi. Wiadomo, że nie jest to poziom S8 ale plecy aluminiowe. 

Te plecki całkiem fajne, a 4 dychy to nie majątek, pytanie czy to tak samo wytrzymałe jest, jak np. silikonowe etui, czy tym podobne Armory?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te plecki całkiem fajne, a 4 dychy to nie majątek, pytanie czy to tak samo wytrzymałe jest, jak np. silikonowe etui, czy tym podobne Armory?

 

Aż tak pewnie nie, ale jest to jakaś forma ochrony.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli chodzi o etui to ja miesiąc temu kupiłem do Pixela 2, dwie sztuki MNML. Od tego dnia żadne inne nie istnieją :)

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

1947 - wiem o czym mówisz, też miałem. MNML to inna liga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to etui kupiłeś?

 

Jeśli chodzi o etui to ja miesiąc temu kupiłem do Pixela 2, dwie sztuki MNML. Od tego dnia żadne inne nie istnieją :)

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na stronie producenta:

https://mnmlcase.com/

Była wtedy i jest nadal promocja 50% więc kupiłem dwa w cenie jednego. Niestety ilość modeli ograniczona, ale spasowanie, jakość plus to jak etui jest zapakowane ze ściereczką to na prawdę ekstraklasa wśród etui. Jest on bardzo cienkie i nie chroni jak gumowe ale mnie właśnie o to chodziło. I co ważne nie zbiera kurzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Używam A5 2016. Chciałbym zmienić na coś nowego. Najlepiej ciut większy, chętnie bezramkowiec. Korzystam dużo z internetu, Tidala oraz Endomondo. To czego nie lubię w A5, to słaby aparat i takie sobie audio przez słuchawki. Czy da się kupić coś znacząco lepszego w cenie max. 2k PLN?


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Używam A5 2016. Chciałbym zmienić na coś nowego. Najlepiej ciut większy, chętnie bezramkowiec. Korzystam dużo z internetu, Tidala oraz Endomondo. To czego nie lubię w A5, to słaby aparat i takie sobie audio przez słuchawki. Czy da się kupić coś znacząco lepszego w cenie max. 2k PLN?

 

Galaxy A8? OnePlus5T (w wersji 64GB, 6GB RAM) za 2080pln

LG G6?


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC U11 - na allegro znajdziesz po około 2k nówki. Bardzo polecam. Aparat to nadal top 3 (Pixel 2, Note 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba A8 za 2k PLN to trochę zbyt tanio? :)


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.