Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Redmi 4X dotarł, tak na szybko jestem b. zadowolony, po przesiadce z mojej starej Motoroli Gen3 to jest wielki przeskok, płynność szybkość, otwierania apek, normalnie jestem w pozytywnym szoku. Nie spodziewałem się takiego komfortu za 530zł, jedynie fotki w porównaniu do mojej starej Motki są gorsze, ale ja akurat mało pstrykam. Na wielki plus szybki czytnik linni papilarnych i pilot do do RTV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Galaxy S5, ale niedługo będę przesiadał się na Xiaomi. Nie ma co przepłacać, jakość wykonania i niezawodność dorównuje już Samsungom, Sonym itp. 

Oczywiście nie Iphonom (bo to przecież nad telefony <szydzi>)

 

Słyszeliście może o OnePlus ? Kolega ma z 6GB ramu i to jest niezły sprzęcik :D Bije na głowę najpopularniejszą konkurencje w tym segmencie w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak ktoś potrzebuje trzymać w pamięci 40 aplikacji i 70 zakładek w Chrome to fakt te 6gb albo lepiej 8 w OnePlus się przydaje.

Ja na Pixelu 2 mam 4gb ramu i nie jestem w stanie tego wykorzystać.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gearbest z wysyłką z Polski - Xiaomi Mi A1 za mniej niż 700 zł

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Warto dodać, że z tego co piszą tylko w kolorze zlotym.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie muszę bo nie kupuję ich smartfonów. Ale LG doskonale wiedziało o tym problemie i sami nie wyszli do ludzi z propozycją dopóki nie wpłynął pozew zbiorowy. Więc teraz i w Europie powinien taki pozew wejść, żeby ich trochę poskromić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

GIODO, UKE i UOKiK zajmą się zdalnym blokowaniem telefonów sprzedawanych na raty w Plusie. Będą badać czy instalowanie takich aplikacji jest zgodne z polskim prawem telekomunikacyjnym.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polećcie coś  w cenie do 1500zł...zastanawiałem się nad używanym Oneplus 3t 6/64gb Gunmetal, ale mam dylemat czy brać coś mniej znanego czy jakiegoś flagowca. Ważny jest dla mnie aparat foto. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie polećcie coś  w cenie do 1500zł...zastanawiałem się nad używanym Oneplus 3t 6/64gb Gunmetal, ale mam dylemat czy brać coś mniej znanego czy jakiegoś flagowca. Ważny jest dla mnie aparat foto. :)

OnePlus raczej aparatami nigdy nie powalały. Pod tym względem raczej średnia półka. Najszybciej chyba HTC 10. Bardzo dobry aparat (czasem ma problemy z AF przy makro), prawie czysty android w wersji Oreo, świetne audio i super wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600pln, 5cali, do neta,fb, insta i co tam sie teraz uzywa jeszcze, zadnych gier, foto-video aby w miare bylo, nowy, obojetnie jaki kraj pochodzenia, dla kobiety. Jakies pomysly? Od zakupu G6 kompletnie sie nie interesue, a woda w tej rzece szybko plynie.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600pln, 5cali, do neta,fb, insta i co tam sie teraz uzywa jeszcze, zadnych gier, foto-video aby w miare bylo, nowy, obojetnie jaki kraj pochodzenia, dla kobiety. Jakies pomysly? Od zakupu G6 kompletnie sie nie interesue, a woda w tej rzece szybko plynie.

 

G6

Xiaomi 4X- bardzo dobry stosunek jakość/cena. Płynne działanie, dobre podzespoły jak na tą cenę, fajny procek + 3 GB RAM i 32 GB pamięci. Zgrabny. Jakość zdjęć może nie samsungowa ale całkiem ok. Świetna bateria 4100mAh.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600pln, 5cali, do neta,fb, insta i co tam sie teraz uzywa jeszcze, zadnych gier, foto-video aby w miare bylo, nowy, obojetnie jaki kraj pochodzenia, dla kobiety. Jakies pomysly? Od zakupu G6 kompletnie sie nie interesue, a woda w tej rzece szybko plynie.

 

G6

Jak wyżej, w takich cenach Xiaomi. Czysty soft, z tym telefonem można wszystko robić, ale kupuj z sprawdzonego źródła, bo czasami instalują syf w nim


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Od kiedy Xiaomi ma czysty soft? Oczywiście w zależności co to dla kogo znaczy ale jako tako żaden smartfon nie ma czystego androida a już Xiaomi najdalej do tego.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. Mi A1 ma czysty soft. :)

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma do czynienia z P9 Lite 2017 czyli odświeżona zwykła P9 Lite z 3GB RAM? Muszę wziąć w Plusie w ramach Smartdom i w miarę cenowo dobrze wychodzi. Chodzi mi głównie o płynność obsługi oraz w miarę dobre zdjęcia.

A może jednak Samsung J5 2017? Choć ten ma tylko 2GB RAM.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam ten telefon, ok. 8 miesięcy. Szczerze? Na początku była klapa, wieszal się i nie zawsze był plynny, ale weszła aktualizacja I wszystko zmieniła, telefon moim zdaniem jest przyzwoity, czytnik lini papilarnych działa prawidłowo, zdjęcia są na poziomie dobrym jak za tą cenę

Tylko od razu ubierz to w etui, zaufaj mi. On się rysuje od samego patrzenia na plecach.

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie ma. Tak jak pisałem nie ma czegoś takiego jak czysty soft ale jeśli już to tylko Pixel i Nexus. Poza Pixelem 2 mam Mi A1 i ma appki od Xiaomi więc nie jest czysty. Poza tym nie dostaje aktualizacji tak jak Pixele. Na Mi A1 mam androida 8.0 od tygodnia dopiero. Na Pixel 2 mam 8.1 od półtora miesiąca.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do aktualizacji, to Xiaomi jest antytezą tego pojęcia. Kłamią co do terminów, wypuszczają z mocnym opóźnieniem, albo wcale, a jak już wydadzą, to z mega błędami, że muszą wstrzymywać...

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To prawda. Oreo wychodziło na Mi A1 trzy razy. Ja się załapałem na ostatni rzut, który tez ponoć wycofali, ale u mnie wszystko działa OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia po 10 dniach z Xiaomi 4X. Telefon szybki płynny przyjemny ale masakrycznie ciężki to utrzymania, obly, metalowe plecaki, to wszystko do kupy powoduje to że telefon ciągle wypada z rąk. Polamalem już dwie naklejane szybki, jak jestem przeciwnikiem różnych etui to tutaj trzeba to dokupić bo mnie idzie utrzymać w rękach tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.