Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

za chwilę dojdzie do pierwszego ( chyba pierwszego ) starcia członku forum KMZiZ w grze Starcraft II:

Pierwszy był chyba ja vs Lestaf

 

Sorry Yanek - czasami robi mi się mix kolorów na ekranie w starcu i mi kompa resetuje - zmieniałem już sterowniki i ustawienia graficzne - nie pomaga :unsure:

Może grafa Ci się grzeje albo zasilacz nie wydala?

 

Jak coś to pisać gdy będę na BN. Zawsze chętnie zagram.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy był chyba ja vs Lestaf

 

 

Może grafa Ci się grzeje albo zasilacz nie wydala?

 

Jak coś to pisać gdy będę na BN. Zawsze chętnie zagram.

 

Dodałem Ciebie i zawsze jesteś niedostępny:P Jednak ja preferuję 3vs3. Jaką grasz rasą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem Ciebie i zawsze jesteś niedostępny:P Jednak ja preferuję 3vs3. Jaką grasz rasą??

Dzisiaj np. bywam na BN :unsure: Ja grywam 1v1. Gram Protossami.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo to tylko rozgrywka multiplayer. Oby D3 też dało radę.

 

Ja natomiast ostatnio walczę z Fallout 3 i się zapytuję, czy znacie jakieś metody na ustabilizowanie tej gry ?

Co i rusz wyrzuca mnie na pulpit... :)

 

na stronie Cenegi odszukać najnowszy patch i zainstalować.

 

http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1393

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Dziubasek

 

G4G rozdało trochę kluczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd zdobyłeś klucz ?

Zamówienie przed premierowe dlatego dostałem klucz. Jest dobra optymalizacja na C2D E8400 3GHz, 4Gb ramu , Ge force GTX260 1GB wszystko medium wraz z wygładzeniami itp. Od czwartku otwarta beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sa miedzy nami jacys kolekcjonerzy gier?

Teraz,po remoncie zaczalem szukac mojej kolekcji gier - zbieralem przez ladnych pare lat wszystko co zwiazane z nintendo, potem z Xboxem.Czesc kolekcji odsprzedalem (NES,SNES,N64,Wii,PS2),a czesc zostala.Nie znalazlem jeszcze wszystkiego.Brakuje:

-Nintendo GBA

-Nintendo GBA SP

-Drugiego DSa (tez classic)

-Pudelek od gier GBA

-PSXa

-Wiekszosci gier na DSa i programatorow

Placza sie pewnie gdzies po domu pochowane,jak bede mial kiedys wolny weekend to sie dokopie :)

Zdjecia tego co znalazlem:

4d7588b2-ec8e-4a7b-b324-8e5766dfa7a5.jpg

16d8c4dc-b4f8-419c-aeba-6e206c34bf1a.jpg

Oraz to co od jakiegos czasu zbieramy z mlodym (chociaz on glownie gra,moj Xbox stoi jako odtwarzacz DVD, okazjonalnie w cos popykam-jego chodzi praktycznie non stop)

e9ce1c2d-e604-4786-9ec8-45627b90183d.jpg

Do tego wszystkiego dojdzie jeszcze spokojnie z 5 kilo (2-3 lata zbieralem)Nintendo Magazine i NGamera.Wiem gdzie one sa,ale nie mam zamiaru ich wyciagac :)

Ktos jeszcze kolekcjonuje? :)

Edytowane przez Janek Sarnowski

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolekcjonowałem, na początku jeszcze era PC i miesięcznik Secret Service a do nie dawna kupowałem PSX. Konsole Nintendo Game-boy czarno-biały i nieśmiertelne Mario land. Obecnie jestem posiadaczem tylko PS3 i garści gier do tego 5.1 pod obsługę gier oraz filmów blu-ray. Posiadałem Xbox 360 ale skończył swój żywot po gwarancji nowego nie kupiłem a teraz wychodzi Forza 4 kapitalne wyścigi które wg mnie przewyższają archaiczne Gran Turismo 5 i tak się zastanawiam co zrobić. Kolejne wahania to czy nie zainwestować w PC ale jakoś poza Battlefieldem 3 jest to bez sensu a gry blizzarda nadchodzące Diablo III na pewno pojdzie mam taka nadzieje?. Moza powiedzieć kolekcjonowałem ale czuje wypalenie mało gier cieszy tak jak kiedyś , kupuje się grę która można ukończyć w 6 godzin to nie to? Zobaczymy co przyszłość przyniesie

Edytowane przez kwachus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolekcjonowałem, na początku jeszcze era PC i miesięcznik Secret Service a do nie dawna kupowałem PSX. Konsole Nintendo Game-boy czarno-biały i nieśmiertelne Mario land. Obecnie jestem posiadaczem tylko PS3 i garści gier do tego 5.1 pod obsługę gier oraz filmów blu-ray. Posiadałem Xbox 360 ale skończył swój żywot po gwarancji nowego nie kupiłem a teraz wychodzi Forza 4 kapitalne wyścigi które wg mnie przewyższają archaiczne Gran Turismo 5 i tak się zastanawiam co zrobić. Kolejne wahania to czy nie zainwestować w PC ale jakoś poza Battlefieldem 3 jest to bez sensu a gry blizzarda nadchodzące Diablo III na pewno pojdzie mam taka nadzieje?. Moza powiedzieć kolekcjonowałem ale czuje wypalenie mało gier cieszy tak jak kiedyś , kupuje się grę która można ukończyć w 6 godzin to nie to? Zobaczymy co przyszłość przyniesie

A grales w L.A.Noire?Imo przeswietna gierka,razem z DLC nabilem sporo ponad 20 godzin.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Janek Sarnowski

Oczywiście grałem Wszystkie gry Rockstar to perełki i mam w kolekcji , Red Dead Redemption. L.A Nior super gra ale końcówka już mnie nie zachwyciła i po pewnym czasie badanie i przeszukiwanie przedmiotów staje się monotonne , tak jak Heavy Rain gra przełomowa ale po dłuższym czasie po przejściu 2 raz się jakoś nie chce sięgnąć pomimo ze jest tyle zakończeń. W tym roku na pewno kupie Metal Gear Solid HD pomimo ze grałem w wszystkie części nawet te z psp, , Sony coraz więcej odgrzewanych kotletów nam serwuje zaczęło się od God of War w HD teraz Resident Evil 4, zaraz MGS,Silent Hill itp. Może coś ciekawego wyjdzie jako update Spec 2.0 do GT5 na razie jest to potwierdzone nie wiemy co dodadza.. Z gier najwiecej czasu to chyba świetny Dirt3 i czekam na WRC2, NFS hot pursiut . i Tekken 6 w oczekiwaniu na TTT2

W najbliższy piątek ukazuje się nowa gra twórców Dooma i Quaka czyli RAGE

http://www.youtube.com/watch?v=seNIQSukOMc

Edytowane przez kwachus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w L.A.Noire jakos nie przeszkadzalo przeszukiwanie miejsc zbrodni,chociaz czasem bylo to naprawde uciazliwe (muzyka dalej gra,a Ty myslisz,ze juz wszystko przeszukales - no i zaczyna sie lazenie po pokoju centymetr po centymetrze).Ale fajnie,ze mialo to az taki wplyw na gre.

Co do zakonczenia - fakt,zawiodlem sie tez.Myslalem,ze bedzie lepiej.

No ale ma byc sequel,jestem ciekaw co tam zaprezentuja.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kolekcjonerem gier ale na PC :) - oczywiscie nie wszystkich, tylko tych co mnie interesują i tylko w ładnych wydaniach. Np jesli wydania są niepremierowe to kupuje premierowe uzywki z allegro. Mam oczywiscie troche "kolekcji klasyki" wiec juz w byle jakich opakowaniach, ale to sa gry, które musowo musze miec np Mafia 1 czy Far Cry 1 i te gry sa w gorszych wydaniach. Najbardziej jestem zadowolony z okazu jakim jest Prince Of Persja w edycji koekcjonerskiej - wszystkie 3 czesci z dodatkowymi materiałami, ksiązka solucyjną a całosc jest w wielkiej czarnej walizce obitej od wewnatrz welurem :) - pieknie to sie prezentuje... :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w sumie fajny temat - ja zbieram gry na PS3, szczególnie kolekcjonerskie edycje (mam np. dwie cześci Assassins Creed), problem w tym, że nie mam czasu w to grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat...

 

Battlefield 3 vs modern warfare 3...

 

Zapewne wybiorę MW 3 z powodu sentymentu do single player... mieć nadzieję tylko że nie multi tak nie sfajdają jak w MW 2 :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał chyba Battlefield 3... Cod jest już męczący...

 

nie wiem jak wy, ale ja jako wielki fan serii The Elder Scrolls czekam z niecierpliwością na Skyrim! Został miesiąc, a potem podobno 300godzin zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ozzie za news, przegrałem dziesiątki godz. w serię Elder Scrolls, ale wypadłem z tematu i nawet nie wiedziałem że będzie Skyrim :)

Ale to miła niespodzianka bo jakbym zmienił maszynę to już wiem jaki tytuł obowiązkowo zakupić. Trailer świetny.

 

A obecnie od niedzieli przepadłem totalnie w ogromnym świecie EVE Online; setki spraw na głowie, a ja kombinuję kiedy tylko się zalogować. Jak wciąga mnie jakaś gra to reszta świata schodzi na drugi plan, oczywiście także wtedy mało śpię, dlatego jestem dziś ledwo przytomny ;)

W grze na razie przechodzę szkolenie i poznaję jak to wszystko funkcjonuje. Gra jest niesamowicie rozbudowana. Myślałem że legendarnego Frontiera nie zastąpię niczym innym, ale chyba się pomyliłem.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gdy MMO kiedyś pogrywałem, ale gdy w każdej grze tego typu okazuje się że głównym celem jest levelowanie, a questy to przynieś, porozmawiaj, zabij... niektórzy to lubią, ale dla mnie po jakimś czasie zaczyna być zbyt monotonne.

 

Z mmo niedłuo pojawi się Guild Wars 2, bardzo ciekawa opcja, bardziej fabularna, jedynka była po polsku i dwójka pewnie też będzie, co więcej wystarczy kupić wersje pudełkową i można już grać do woli, bez żadnego abonamentu. Ostatnio też wypróbowałem NFS World, całkiem ciekawe, w końcu wymagający, ludzcy, przeciwnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat...

 

Battlefield 3 vs modern warfare 3...

 

Zapewne wybiorę MW 3 z powodu sentymentu do single player... mieć nadzieję tylko że nie multi tak nie sfajdają jak w MW 2 :P .

 

Jako miłośnik i fan serii Battlefield zdecydowanie polecam 3. Grałem teraz w betę i powiem, że gra wygląda cudnie, jest trudna ale bardzo wciągająca. CoD to niestety shooter-telenowela, mutli jest tam tragiczny. Nie wiem co lubisz, bo dla mnie akurat tryb multi jest numerem jeden jeśli chodzi o wybór gry, i tutaj Battlefiled mnie nigdy nie zawiódł. CoD to taka strzelanka i nic więcej głębszego w tym nie ma, Battlefield wymaga od CIebie abyś trochę pomyślał, sam tam nic nie zdziałasz liczy się współpraca i za to go kocham :) Pre order już zamówiony:)


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to kolejna gra w której rana po kuli goi się w ciągu 3sekund? Producenci nie mają już chyba ambicji na tworzenie prawdziwych symulatorów - jak dla mnie wszystko mogłoby się zatrzymać na pierwszym Operation Flashpoint (jeśli chodzi o grywalność i realizm)

 

Ale nie powiem, pograłbym :rolleyes:


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.