Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gram tylko 1v1.

Osobiście uważam, że więcej niż 2v2 to już jest przypadek lub kto kogo pierwszy zaatakuje. Więc skill nie jest aż tak istotny. Ale mogę się mylić, wszak nie grałem w te tryby.

 

cos w tym jest ale 4vs4 to przede wszystkim:

1.Zgranie

2.Taktyka

3.Skill ( właśnie po to by Cię nie zrushowali samego na poczatku gry np we 4 :) )

A wierz mi że można się samemu obronić przed 4 przeciwnikami powiedzmy w 4-5 minucie gry

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze jest ta obawa że trafisz na 3 noobów i radź sobie :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak SC2 to miód malina :) SC2 i Americas Army - w nic lepszego w życiu nie grałem i nic innego nie potrzebuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dostałem olśnienia ... i rozebrałem PS3 i złożyłem :) Ile tam kurzu było ! FUJ !

Ale dziwi mnie jeden bezsens ... Dlaczego radiator i główny wentylator są umiejscowione na samym dole konsoli ?! Cała płyta jest tuż nad tym, metalowe blachy , przeca ciepłe powietrze jest lżejsze i zawsze będzie unosiło się do góry !

Myślę czy w spodniej części konsoli nie wywiercić dziur, włożyć siateczki przeciw kurzowe jak w wiatraczkach pc i przepływ powinien chyba być lepszy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci,że ja swojego ps3 jeszcze nie rozbierałem ale pewnie by się przydało.A masz fat czy slim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat. Lepiej ją podobno tak wyczyścić niż przez FANTEST. :)

Oczywiście gwarancję się traci, ale mi już dawno wygasła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też słyszałem,że FANTEST nie jest zbyt zdrowy.Trzeba będzie rozkręcić i odkurzyć,najlepsze wyjście.Tylko żeby po tym zabiegu jakies części nie zostały :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gier, również mam wrażenie, że się "starzeje" - jakiś czas temu zakupiłem sobie ps3, x-boxa i Wii, na bieżąco nie wiedzieć po co kupuje nowe gry, a jak pogram kilka godz. w tygodniu, to jest dobrze. Nie mam już takiej radochy z grania jak kiedyś :unsure:

 

Nie martw się, mnie gry przestały cieszyć w okolicach matury a pamiętam że wcześniej dużo frajdy mi dawały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy od gier. Mnie tez przytkało na rok ponad, a teraz mam kilka nowych i są przejmujące :unsure: - fakt ze takich jest coraz mniej.. a juz napewno neri wystepuja na xboxach czy psxach..

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu w brązie 4v4 na kolejny sezon ech.... SC2


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam koledzy do Was pytanie - którego Need For Speeda uważacie za najlepszego ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tych ostatnich?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbon bądź NFSU2.

Ale najlepszy to był Porsche.

 

PS.

Jakby ktoś miał x360 i chęć zagrania paru meczyków w Fifkę 11 to zapraszam.

tag gracza :

G4YoO

Edytowane przez Gajani

My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel

Edytowane przez Gajani

My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem PS3.

Grałem sobie w jakieś samochodziki, gdy wpadłem na pomysł że pogram z prawdziwymi ludzmi po sieci.

Podłączyłem się do jakiejś zdalnej gry, no i jedziemy.

 

Jakiś koleś zajechał mi drogę tak sprytnie że wypadłem poza trasę koziołkując i rozwalając auto.

W tym momencie kontroler move zrobił mi zdjęcie jak siedzę na kanapie i wysłał temu komuś z gratulacjam jako trofeum :D

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdarzyło zagrać w SC2 w formie 1v1 z kolesiem z czołówki europejskiej - zrobił ze mnie poligon doświadczalny - nie miałem pojęcia o wyobrażeniu o tym co on wyprawiał ;)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem PS3.

Grałem sobie w jakieś samochodziki, gdy wpadłem na pomysł że pogram z prawdziwymi ludzmi po sieci.

Podłączyłem się do jakiejś zdalnej gry, no i jedziemy.

 

Jakiś koleś zajechał mi drogę tak sprytnie że wypadłem poza trasę koziołkując i rozwalając auto.

W tym momencie kontroler move zrobił mi zdjęcie jak siedzę na kanapie i wysłał temu komuś z gratulacjam jako trofeum ;)

 

oj... to nie jest fajne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich NFS Hot Pursuit czysty arcade cos jak Burnout( w sumie ten sam wydawca) a całkiem dobry jest NFS Shift 2 tylko trzeba dobrze ustawić kontroler czułość przycisków. Najwięcej czasu i juz na ukończeniu Dirt 3 polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam koledzy do Was pytanie - którego Need For Speeda uważacie za najlepszego ?

 

Szczerze to pierwszego jaki wyszedł gdzieś w połowie lat 90 tych ;)

Na tamte czasy to był taki poziom że w głowie się nie mieścił.

Trasy, samochody, filmiki i grafika tak wyprzedzały epokę, że grając w większość NFS najlepsze emocje zapamiętałem z pierwszej części.

 

Jeszcze nfs high stakes dorównywało klimatem.

 

Im bardziej acadowa stała sie seria tym mniej mnie interesowała.

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, gdzieś z 7 tras, wybór samochodów na zasadzie autentycznych zdjęć (pamiętacie Ferrari albo żółtą Mazde?), ta gra to był hit. Nigdy nie zapomnę zabawy na spacji ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam koledzy do Was pytanie - którego Need For Speeda uważacie za najlepszego ?

 

Nfs Shift wg mnie najlepszy. Bardzo dobry był Most Wanted ale to był rok zdaje się 2005/06 wiec grafika na dzisiejsze możliwości już trochę lipna. Najsłabsza cześć to chyba Undercover.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.