Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Batman: Arkham City. Gra po prostu wymiata. Podobno będzie to gra roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka ten tutyl wywalczyla, wiec i pewnie nastepca opowiadajacy o rycerzy gotham ten tytul zdobedzie. Gra faktycznie wymiot i do tego nie trzeba mega kombajnu. Mi na lapku ciagnie na high tylko rozdzialka 1270 ;/ Laptop coprawda juz prawie 2letni, co nie zmienia faktu ze daje radeusza ;)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie D3 to trzeba sie zgadac na questy bo napewno sie tu jacys fani bicia lvl'u znajda. Kto pirewszy osiagnie 98lvl ;) Jak w dwojce - setny baalrun tego wieczora ... :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Skyrima w prezencie mikołajkowym ;) Tam powyżej pytałem, jak z wymaganiami. Muszę powiedzieć, że jestem w szoku - miejscami mam wrażenie, że gra chodzi mi lepiej niż Oblivion z 2006 roku! Karta to laptopowe GForce 9600GT, więc nic specjalnego. Chodzi mi na luzie na średnich detalach, z wygładzaniem. Wygląda świetnie. Silnik jest na prawdę spoko dopracowany. Gra wygląda na dużo bardziej "gęstą" i zróżnicowaną niż Oblivion, jest bardzo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer Diablo III niemogę się doczekać. Obecnie katuje Skyrima na PC i kupiłem starego bonda ma ps3 Blood Stone nawet ciekawe i ludzie jeszcze grają w multiplayer wiec świetna zabawa:)

Edytowane przez kwachus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś sport na konsole? Dzisiaj kupiłem z PES 2012 ale chetnie pogram w coś jeszcze, np. NBA jakieś, tylko jakie? Zakładam, że pewnie kilka do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś sport na konsole? Dzisiaj kupiłem z PES 2012 ale chetnie pogram w coś jeszcze, np. NBA jakieś, tylko jakie? Zakładam, że pewnie kilka do wyboru.

 

No jeśli chodzi o NBA to jest tak naprawdę tylko jeden tytuł NBA2K12 i to by było na tyle.

Do niedawna wychodziła jeszcze NBA od EA Sports ale zaprzestali w 2010 roku i od tego czasu cisza.

Ale polecam NBA2K gra jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem Dead Island - super polska produkcja - jak ktos nie ma strachu przed zombiakami to polecam :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczerpałem limit kluczy które mogłem rozdać do Bety D3 :) Kto sie zalapal ten ma. Dla wszystkich z ktorymi korespondowalem na PW a mi nie odpisali mam rezerwacje na klucze.

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w StarCrafta 2 i mam konto na battle.net :D


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac czy wszysko ok po dodaniu.

no ja czekam cierpliwie


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że współpracuję z Blizzardem dostałem kilkadziesiąt kluczy do Bety Diablo 3. Jeżeli ktoś posiada konto battle.net lub zdecyduje się takowe założyć to mogę Wam koledzy udostępnić betę.

 

 

bardzo chętnie przyjmę jeden klucz :D

pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaskoczyla komus ta beta D3?


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dostępu do bety D3 niemam poczekam, i ogromne dzieki @Marcinkowski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to trochę dziwne że niektórzy dostali inni jeszcze nie ale pewnie taka polityka Blizzarda.

Wrzucam screen, tak to będzie widoczne kiedy gra zostanie dodana:

d3.JPG


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie trzeba mieć wykupionej jakiejś innej gry na battle.net żeby móc korzystać z bety diablo 3...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale mam kupionego starca 2


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale mam kupionego starca 2

podobnie jak ja... tez czekam


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.