Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
BRABUS

gry komputerowe:)

Recommended Posts

Tak do tego nazwy niektórych potworów i przedmiotów np . Kostur Nathanka :rolleyes:

Pomimo słabego czasem dubbingu takie smaczki rekompensują wszystko :)

W World of Warcraft całkiem sporo było różnych nazw nawiązujących do konkretnych osób czy zdarzeń. I nazwy questów.

np. Nikova Raskol odniesienie do "Zbrodni i kary"; Gordon Tramsay <Head Chef>, itp. B)

Ale zawsze przerabiałem to w wersji angielskiej, musi być ciekawie po polsku.

Dzisiaj trzymałem już w ręku pudełko z Diablo 3, ale gdy już miałem za nią płacić, w ostatniej chwili tknęło mnie, żeby ostatecznie sprawdzić, czy mi pójdzie na moim leciwym sprzęcie. W wymaganiach minimalnych pisze, że wystarczy grafika GeForce 7800, a ja mam GF8600 GT, z tym że jeszcze przed premierą, wiele osób mówiło mi, że na tym sprzęcie, to co najwyżej będę mógł w bólach intro obejrzeć. Can you run it, też zapewnia mnie że gra mi pójdzie, ale ja i tak najbardziej ufam Wam :) Powiedzcie mi proszę, czy jest sens, żebym tego Diabolo numer 3 kupował czy nie..

Jak to w grach Blizzarda, ważniejszy jest chyba RAM. Gra powinna ruszyć, ale na dość niskich ustawieniach, ew. lepsze textury ale wyłączone cienie itp. Z płynnością nie powinno być problemu, choć gwarancji nie dam, bo ważny jest też procesor i ilość ramu.

na mobilnej i3 drugiej generacji i integrze hd3000 lata z wyłączonymi efektami i niższej rozdziałce więc CPU i GPU Ci wystarczy, tego ramu mało ....

Only Fools Do Not Fear The Sea

Lestaf słabo to widzę...mało ramu i procek też taki se...trzeba by wyłączyć prawie wszystko i próbować.

Lestaf a moze by tak sprobowac na guest passie najpierw za darmoche ? Jesli bedzie chodzilo ok to pojdziesz i kupisz ;)

A skąd mogę wziąć takiego quest passa?

Jak chcesz to ja Ci dam - jak kupujesz grę to są w pudełku chyba 3 klucze - dobrze mówię Marcinkowski? Więc ja je mam i chętnie oddam :)

Krystian "KriSu"

Pewnie że chcę :) Mogę w zamian dać Ci klucz do Starcrafta 2, bo gdzieś powinienem jeszcze jeden mieć.

Hahaha to zobaczymy kto pierwszy do chaty wróci :) - a za klucz dzięki - mam pełną wersję SC2 :)

Krystian "KriSu"

Zainteresowani guest passami do diablo... te kody miały mieć ważność tylko 30 dni od premiery gry. Po tym czasie demo diabełka miało być dostępne dla wszystkich bez wyjątków. Wszystkie portale o tym bębniły. Miesiąc od wydania gry już dawno za nami tak więc zakładać konta na blizzard i sprawdzić czy nie ma możliwości pobrania klienta. btw ja tam już swoje passy dawno oddałem ;) pzdr

Jeżeli nic się nie zmieniło... (sorry, ale to dane naprawdę z przed jakiegoś czasu jak walczyłem o pudełkową wersję DIII podczas premiery) to zakładasz konto na eu.battle.net i tam wybierasz diablo3 demo i tak... pobierasz tam klienta gry. Możesz grać do pokonania pierwszego bosa ;) Po kilu latach nie grania w diablo zajęło mi to kilka godzin bo zwiedziłem dosłownie każdy zakamarek, skrzynkę czy dolinkę na tych pierwszych mapach ;)

EDIT:

Istotnie chyba namieszałem troche... nie widzę nigdzie opcji bezpłatny starter jak z WoW. Mało tego... nie widzę możliwości pobrania samego klienta, a takowa była jeszcze jakiś czas temu :/

Edited by pepek

Jak bym mogl tez bym poprosil o kluczyk i przetestowac czy diabelek u mnie sie uruchomi

Nie wiem ile jest w pudełku. Ja jestem trochę bliżej z tą firmą więc miałem gdzieś tego więcej. W mojej Edycji Kolekcjonerskiej zakupionej w sklepiku w siedzibie Blizzarda w Cork nie było chyba żadnego guest passa.

Marcin

Solve dzieki za klucz.

Albo ja robie cos nie tak albo juz nie mozna pobrac klienta, po kliknieciu pobierz klienta nic sie nie dzieje, po kliknieciu wykorzystaj klucz nie mozna zalozyc battle tag-u :)

U mnie na szczęście wszystko idzie jak trzeba :) Jeszcze raz dziękuję za klucz Solve !!

Solve dzieki za klucz.

Albo ja robie cos nie tak albo juz nie mozna pobrac klienta, po kliknieciu pobierz klienta nic sie nie dzieje, po kliknieciu wykorzystaj klucz nie mozna zalozyc battle tag-u :)

Battle tag mozesz zalozyc nawet bez diablo ;)

Klikasz Dodaj Gre, podajesz klucz, pojawia sie ikonka z odpowiednia gra. Nastepnie pobierasz, jesli po kliknieciu na pobieranie nic sie nie dzieje to zmien przeglądarke ;) To tak na szybciora ode mnie.

Marcin