Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

A propos jest moze juz nowy Snajper na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się podzielę.

 

Marcinkowski, po ile ?:)

 

No chyba za darmo skoro sie będzie dzielić ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję :D . Hogg, R2DW jest zajefajny . Szczególnie ta broń palna . Miodzio :D . Któryś z panów gra może w COD'a MW2 albo MW3 na serwerach ?:)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos jest moze juz nowy Snajper na ps3?

 

NIe nowego snajpera jeszcze nie ma;) Trzeba się raczyć jeszcze starym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinkowski, to prosiłbym na PW taki kodzik :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazyjnie Guild Wars 2 no i Battlefield 3 ale jednak mi się przejadł trochę.

 

Fakt Battel.....3 już się nudzi;) A wiesz co ja zrobiłem i mam nową zajawkę na bf3? Zacząłem grać na serwerach hardkor (ps3) i tak skończyło się tempe rzucanie granatów, tępe strzelanie wsparciem na oślep i spam m320 bo zabijesz kilku członków swojego zespołu i wylatujesz, nie widzisz ile masz ammo w magazynku;) Nie widzisz kto cię zabił (nie ma takich powtórzeń jak w zwykłaej grze, czyli jak masz dobre miejsce do strzelania to nie musisz się martwić że jakiś gimbus w zemście zajdzie cię od tyłu i i trolluje c4;)

Także gra na pałę nie wchodzi w grę. For me super sprawa i gra zyskała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka - byłem pierwszym (z wielu) project managerem gry Sniper Ghost Warrior. Niestety poległem (jak i kilku moich nastepców) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka - byłem pierwszym (z wielu) project managerem gry Sniper Ghost Warrior. Niestety poległem (jak i kilku moich nastepców) :P

Nie ma czego żałować bo gra to totalna kupa ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego żałować bo gra to totalna kupa ;)

 

A na ps3 dosyć dużo ludu w to grało;)i cieszyło się powodzeniem.

Edytowane przez lcoolmarko85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaliśmy pierwszego Sniper Ghost Warrior grubo ponad 3 mln. a na fejsie ma ponad ćwieć miliona fanów, więc sporej rzeszy się podobał. No ale jedynka miała kilka poważnych niedociągnięć...

Za 3 tygodnie wychodzi druga część na silniku Crysisa i pewnie sprzeda się lepiej niż jedynka - jest dużo lepsza, większa i bardziej urozmaicona.

 

 

Edytowane przez .misha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 część na pewno zostanie dobrze przyjęta. Mało jest tego typu gier. Jak jeszcze dadzą pełną obsługę dx11 (a pewnie dadzą) to będzie super. Jak zawsze będą wpadki, ale to w każdej grze MoH, BF3 (np latarki zbyt oślepiały, f2000 była to taka kosa przed 1 paczem, i wiele innych).

 

Na tych filmikach jedno co razi to twarze bez wyrazu. Oprawca stoi nad ofiarą z pistoletem, a ten ma taki wyraz hmm czy muszę się golić, żelazko wyłączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma czego żałować bo gra to totalna kupa ;)

Nie znasz sie Marcinkowski, gra rewelacyjna jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście może w Sleeping Dogs? Mi się bardzo podoba. Po części jakby Azjatyckie GTA :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Misha! Uderz w stół... hehehe

 

:-) Też mam wiele hobby poza robieniem gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz sie Marcinkowski, gra rewelacyjna jest!

Nie znam się ;) Hahhh ;)

A tak na poważnie to w pierwszego snipera nie mogłem wcale grać, tak mnie irytowała cała mechanika gry. Zresztą bardzo podobnie jak w Black Opsie (pierwszym) oraz w MoH Warfighter.

Być może to tylko kwestia gustu i przyzwyczajeń do dynamicznej rozgrywki z czasów Q3Arena. Choć współcześnie także powstają bardzo dynamiczne gry CoD MW, MW2, Black Ops 2.

Na uwagę zasługuje też najnowszy Warface (na razie beta). Kolega z Activision całkiem niedawno powiedział mi że era szybkich gier się skończyła ;) Wszystko to casuale które równie dobrze mają chodzić na padzie i konsolach.

Widzę że tu więcej osób z branży poniekąd.

Jak niektórzy wiedzą, do niedawna byłem (jestem?) związany z Blizz-Activision. Dlatego na nowego Stara czekam z niecierpliwością.

 

P.S. A sniper i steam to najlepsze połączenie! Znam masę osób które całkowicie przestały kupować gry EA tylko i wyłącznie z powodu Origin.

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie ma się co dziwić, bo najwięksi gracze Ea, Activision itp najwięcej kasy wyciągają z rynku gier na konsolę;) Więc muszą się dostosować. I dlatego na pc wydawane są porty.

 

Na pc jest ogromne piracenie gier (i nie straszne im granie na serwerach dedykowanych, mają swoje i tam też rzeznia).

 

Na konsole też piracą, ale dużo mniej jeżeli komuś zależy na online to sam sobie w stopę strzeli jak to zrobi. Gry takie czy serie jak BF3, COD, Fifa,UFC, Boks , NBA2k i wiele wiele jest wyjałowionych niczym kotka 15 ciąży bez gry online.

 

Grałem w Sleeping Dogs na początku fajne i takie przygotowanie do gta5;) Ale po dłużym obcowaniu nie przypadło mi do gustu.. Ale na ogromny plus jest system walki naszego bohatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o BF3 zapomniałem. Mam mocno mieszane uczucia co do tej produkcji. Wynudziłem się na single player, w multi także gra była dla mnie zbyt powolna. Ale trzeba przyznać że sam rozmach gry oraz grafika stoją na bardzo wysokim poziomie.

Generalnie to co napisałem to moje odczucia i nie trzeba się z tym zgadzać. Każdy przecież lubi inne gry i inny styl rozgrywki.

Ja jestem graczem starej daty ;) Już 30 na karku a przygoda z pc chyba już od 94 roku.

Mocno zawiodłem się na Diablo 3. Tym bardziej że miałem przyjemność poznać grę od wczesnej alphy, poprzez pracowniczą betę do open bety. Finalny produkt został przekombinowany. Obecnie darmowe Path of Exile zjada Diablo na śniadanie pod każdym względem. Zwyczajnie producent PoE słucha graczy ;)

Ostatnio pozostała mi jedynie Dota 2 oraz Starcraft.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singla sam nie ukończyłem bo nudny;)

Tak z ciekawości dlaczego uwazasz Marcinkowski że online w bf3 jest wolny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Activision całkiem niedawno powiedział mi że era szybkich gier się skończyła ;) Wszystko to casuale które równie dobrze mają chodzić na padzie i konsolach.

 

I tu się w takim razie pozytywnie zdziwisz. Faktycznie Sniper nie jest w stylu Quake, co więcej tam chodzi o balistykę, krycie się itd. Natomiast niedługo zapowiemy coś dokładnie dla fanów shooterów mniej "kinowych" a bardziej zorientowanych na skilla ;-) gra wyjdzie jeszcze w tym roku. Dam znać jak będę mógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.