Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

To stara, biała wersja BFSa. 

Za to w stanie jak nowy :D

Edytowane przez Z_bych

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jakie to polskie" - więc są osoby na tym forum, których nienawidzę z całego serca za to, że mają lepiej niż ja  :D  :lol:  B)

mam nadzieję, że wskazówki powykrzywiają się od słońca, będzie mierzył czas wstecz, a radio controlled będzie ściągało Radio Maryja :)

 

a teraz poważanie, fajny rodzynek, szkoda że czarny a nie stalowy - jest wersja w naturalnym kolorze metalu ?

standardowo poproszę coś więcej o tym zegarku, ref. i rok produkcji ...

No i wykrakałeś Marcin. Faktycznie szybciej złapie u nas sygnał jedynego słusznego radia niż się zsynchronizuje radiowo.Radyjko w tym kalibrze nie obsługuje Europy. Ale myśle można przymknąć na to oko, cóż citizenów z radyjkiem jest bez liku , natomiast ze względu na kopertę i wykonanie to ten model jest nie do pomylenia z innymi.

Ref to PMD56-2973 i pochodzi z 2007 roku. Były jeszcze srebrne wersje 2971 ( czarny bezel, tarcza tylko czarny/biały bez czerwonych wstawek, i według fotek na WUS nieciekawy kolor tytanu) i 2972 ( srebrny bezel , troche inna tarcza, generalnie fajniejsza wersja tego srebrnego). Czarny to z tej trójki najwyższa wersja z tytanem utwardzanym przez DLC/ MRK, i faktycznie wygląda na wytrzymałego diabła. Na moim egzemplarzu mimo 8 lat na karku nie znalazłem żadnych rysek.

Na WUS go określili mianem ultimate nighthawk i chyba pasuje mu ta ksywka :)

http://forums.watchuseek.com/f7/ultimate-nighthawk-pmd56-2973-newest-acquisition-gotta-love-dlc-493946.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To stara, biała wersja BFSa. 

Za to w stanie jak nowy :D

i pewnie chcesz sprzedać ? - oczywiście mi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem to najłagodniej jak potrafię... NEVER  :angry:


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns musisz poczekać Zbyszek zawsze tak pisze :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny BFS jest jednym z najstarszych moich użytkowych zegarków :)

Z białym pewnie będzie tak samo. A jeśli trafię pozostałe, to dożywocie mają murowane :P


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Bo BFSy to fajne zegarki są. Wiem, bo sam mam dwa. Tylko chyba za rzadko z nich korzystam. Ale to się zmieni.

A ten bialy to jakie ma oznaczenia? I co to znaczy "stara wersja"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo BFSy to fajne zegarki są. Wiem, bo sam mam dwa. Tylko chyba za rzadko z nich korzystam. Ale to się zmieni.

A ten bialy to jakie ma oznaczenia? I co to znaczy "stara wersja"?

 

Biały to SNKF09. A stary, bo chyba w obiegłym roku pojawiła się nowa wersja. Nie mam zdjęć pod ręką, ale dla mnie BFS to już nie jest. chociaż nie są brzydkie :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Bardzo fajny, lubię zagarki w takich kopertach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś chodził mi po głowie taki SNZ, najchętniej wziąłbym SNZH57, w TT przymierzałem SNZH60 ale aż tyle złota na ręce nie potrzebuję :lol: ja bym go wrzucił od razu na jakąś handmajdową skórę albo nato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega powyżej się chwali dokładnym chodem zegarka  to chyba nie zaszkodzi coś z firmy seiko dołożyć 

 

ten to jest dokładny  !!!

CFM00004W0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promasterek na święta

 

Bransoleta jest ładniejsza od zegarka tego zegarka  nic na to nie poradzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś chodził mi po głowie taki SNZ, najchętniej wziąłbym SNZH57, w TT przymierzałem SNZH60 ale aż tyle złota na ręce nie potrzebuję :lol: ja bym go wrzucił od razu na jakąś handmajdową skórę albo nato

 

Jestem zwolennikiem bransolet, kwestia higieny i wygody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś chodził mi po głowie taki SNZ, najchętniej wziąłbym SNZH57, w TT przymierzałem SNZH60 ale aż tyle złota na ręce nie potrzebuję :lol: ja bym go wrzucił od razu na jakąś handmajdową skórę albo nato

Złota nigdy mało :

post-410-0-08906600-1428393672_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pozłacany, nie pamiętam jak to nazywa się u Seiko, ale jest to inna technologia niż znana z ruskich zegarków (samego złota będzie pewnie tyle co kot napłakał).

Czyli napylana warstwa, która w wyniku oddziaływania międzycząsteczkowego przywiera do stali.

Idąc dalej, będzie się prędzej czy później przecierać (pewnie po 5 latach) a głębokie rysy w wyniku obić i zadrapań będą widoczne wcześniej w postaci stali w naturalnym kolorze.

Najszybciej pojawią się na bransolecie

post-32788-0-66085200-1382621149_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej zlotej 5 po ponad 2 latach, pomalu zaczyna przecierac sie bransoleta. Jeszcze stali nie widac ale juz odbarwienia sa, czy jak to nazwac. Koperta bez zmian, ideal.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złote akcenty tak, SNZH57 czy SSA008 bardzo mi się podobają ale z takim blink-blink na ręce jak w/w SNZH60 nie chciałbym chodzić :lol: chociaż jakiś złoty łańcuch na szyje do kompletu i jest gość B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.