Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rossi77

Planet Ocean i Toshiba....

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. :smile:

Dzisiaj kolejnych kilka fotek... :grin:

881c7ad11fa9dfa9.jpg

64314ce0324a6b77.jpg

fa22c21044595d82.jpg

30b3aa084bce9d5a.jpg[/fade]


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisz lepiej jak wrazenia

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania.Nie ma się moim zdaniem w tym zegarku do czego przyczepić.Zarówno cyferblat jak i cała reszta czyli:koperta,bransoleta,koronki są doskonalne doparacowane.Mechanizm cichy i perfekcyjny.Podwójny AR oraz niesamowita luminescencja jest dopełnieniem pozytywnych wrażeń.W kwestii dokładności nie mierzyłem jeszcze ale jeżeli coś spieszy lub pózni to jest to niezauważalne przynajmniej w tak krótkim czasie.Kończąc mogę śmiało powiedzieć,że PO nie jest czasomierzem przewartościowanym...

Rossi a nie wolales z pomarańczowym cyframi??

Napewno również świetna ale mój wybór był jednoznaczny... :wink:

BTW.Już w pojedynku z Corum to własnie ta wersja kolorystyczna była brana pod uwagę.


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić chronograf ale dla tej omegi jestem gotów z niego zrezygnować, a na PO z chronografem mnie nie stać ;)

 

Pozdrawiam, świetna i najładniejsza wersja kolorystyczna.


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Rossi! Chyba oddam mojego Fortisa w cholere i dozbieram sobie na taką Omegę. A nie odpadają w niej indeksy przypadkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar kupić chronograf ale dla tej omegi jestem gotów z niego zrezygnować, a na PO z chronografem mnie nie stać

Kiedys także myslałem o chrono PO.Mimo wszysko ja ten zegarek szanuje i do wszelkiego sportu nie uzywam.Z drugiej strony mieć czasomierz ze stoperem do gotowania jajek to bezsens.. :wink:

Chyba oddam mojego Fortisa w cholere i dozbieram sobie na taką Omegę. A nie odpadają w niej indeksy przypadkiem ?

Powiem tak.Omega i Foris to praktycznie identyczna jakość.Oglądałem Fortisy to wiem co mówię.Nie wiem natomiast jak mają się kontrole poprodukcyjne w obu manufakturach.Jakiś czas temu czytałem o procesie kontrolnym w IWC( :shock: :shock: :shock: ).Zapeawne jeżeli takowe byłyby w Fortisie wpadek z indeksami by nie było.Myślę(mówiłem Ci już to :wink:) ,że poprostu fatalnie trafiłeś.Postaraj się pogadać z Władkiem i wymienic go na nową sztukę bo faktycznie 3 naprawy dają Ci taką mozliwość .Chyba czego nie wiem,ze jest to inaczej określone na piśmie.


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Rossi! Chyba oddam mojego Fortisa w cholere i dozbieram sobie na taką Omegę. A nie odpadają w niej indeksy przypadkiem ?

A widzisz ,chciałem ci sprzedać piękną Doxe po renowacji /z gwarancją na indexy/ to uparłeś się na Fortisa/Dosia zostaje u mnie, jakby coś :wink: /

 

Śledzę ten twój temat i aż się we mnie gotuje.Ciekawy jestem ile jeszcze zostało indeksów do przyklejenia.Tylko u nas w kraju mogą tak traktować klienta.....zgroza.

 

Za kilka dni będę miał swoją Planet Ocean to zaproszę Cię na prezentację.

Tak na marginesie to wpadnij do mnie na kawę.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek - gratuluje. Dokładnie ten model od dłuższego czasu chodzi mi po głowie, ale trudno się będzie rozstać z Fortisem. Napisz proszę jakie są odchyłki i jak zachowuje się podwójny AR ? W Fortisie niestety po pół roku użytkowania widać pod światło drobne, włoskowate ryski na zewnętrznej warstwie.....

A co ciekawe - na moje pytanie o zewnętrzną powłokę AR i jej trwałość Pan W Kruku w Tarasach odpowiedział że przecież zawsze można spolerować :roll:

Będę również wdzięczny za info o cenie na PW

 

Pozdr

 

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Cóż mogę powiedzieć, noszę taką PO od prawie roku (choć przyznaję, że teraz PAM jest dużo częściej na moim nadgarstku) i cały czas cieszy mój wzrok. Dokładność również wzorowa.

Pozdrawiam


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedys także myslałem o chrono PO.Mimo wszysko ja ten zegarek szanuje i do wszelkiego sportu nie uzywam.Z drugiej strony mieć czasomierz ze stoperem do gotowania jajek to bezsens.. :wink:

Szczerze mówiąc obecny chronograf mam już 10 lat i użyłem go dwa razy - jak mierzyłem żonie czas skurczy przed porodami ;)

Mimo IMO małej lub nawet żadnej przydatności funkcji stopera w zegarku nie mogę się pozbyć nieodpartej słabości do chronografów. Może PO mnie wyleczy ;)

 

Pozdrawiam

PS. Fajną kolekcję zegarków masz.


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz proszę jakie są odchyłki i jak zachowuje się podwójny AR?

Robi max.+3 sekundy na dobę.Dokładnie nie mierzyłem pozycji w jakich ma odchyłki ponieważ nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.AR narazie bez zarzutu natomiast z pewnościa w przyszłości nie bedzie problemu bo ją szanuje(no chyba ,że jakiś nie fart.. :wink:).Poza tym przy pracy biurowej trudno szkłem gdzieś uderzyć natomiast do wszelkiej "ekstremy"zakładam inne zegarki... :wink: :grin:

obecny chronograf mam już 10 lat i użyłem go dwa razy - jak mierzyłem żonie czas skurczy przed porodami :)

To szlachetnie się przydał.. :mrgreen: :wink:

Mimo IMO małej lub nawet żadnej przydatności funkcji stopera w zegarku nie mogę się pozbyć nieodpartej słabości do chronografów.

Mam to samo bardzo lubię chrono.. :smile:

Może PO mnie wyleczy :)

zapewne :!: :grin:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rossi - witaj w klubie PO :)

Indeksy sie nie odklejaja :) , ale moja sztuka byla juz 2 razy w serwisie SGP - tak wiec usterki sie zdarzaja niestety (aczkowliek od dluzszego czasu wszystko gra i trabi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość memeja

Dobry wybór.PO zawsze wzbudzało moje zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.