Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sprocket

Casio Protrek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Już miałem kliknąć kupuj na allegro,

http://allegro.pl/zegarek-casio-prw-3500-1er-protrek-nowosc-i5509432351.html

ale coś mnie tknęło i spytałem o war. gwarancji. No i jak przeczytałem:

" Uwaga !!! Wodoszczelności w zegarkach jako właściwość  nie jest oferowana na naszych aukcjach. Gwarancja może nie obejmować zalania oraz zaparowania zegarka nawet jeżeli produkt posiada oznaczenie lub informację o wodoszczelności ." przy zegarku z WR200 to mi kopara opadła :blink: .

Koleś "Daymon-Trade" to zwykły naciągacz.

Edytowane przez Warhawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym niezwykłego? Sprzedający oferuję własną gwarancję i może ustalać jej warunki.

Nawet zegarek od oficjalnego przedstawiciela jak Ci zaparuje to i tak nie podepniesz tego pod gwarancję  ;) .

Piszesz o sprzedawcy że to zwykły naciągacz, dlaczego? kupowałeś coś u Niego?

Sam kupiłem kilka zegarków i zawsze byłem zadowolony, żadnych problemów, wszystkie szczelne  :)  .

Poza tym kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych kupujących mówi samo za siebie. 

Jeśli Ci nie odpowiada zawsze możesz kupić w TT dwa razy drożej  ;) .

Facet ściąga zegarki i sprzedaję taniej niż w TT a Ty decydujesz dalej czy Ci odpowiada taka gwarancja czy nie  -_- .

Sprzedający zabezpiecza się przed reklamacją parowania która jest nagminna w "G"

Chyba że masz jakieś przykre doświadczenia ze sprzedającym i dlatego Go pomawiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było o tym.

Koleś jest sprawdzony i ok, ale ma swoją politykę.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że wprowadził taką klauzulę. Ja też kupowałem u Daymon-trade i zegarki 3 i 4 lata chodzą bez zarzutu.

 

Wysłane z mojego ST23i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym niezwykłego? Sprzedający oferuję własną gwarancję i może ustalać jej warunki.

Nawet zegarek od oficjalnego przedstawiciela jak Ci zaparuje to i tak nie podepniesz tego pod gwarancję  ;) .

Piszesz o sprzedawcy że to zwykły naciągacz, dlaczego? kupowałeś coś u Niego?

Sam kupiłem kilka zegarków i zawsze byłem zadowolony, żadnych problemów, wszystkie szczelne  :)  .

Poza tym kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych kupujących mówi samo za siebie. 

Jeśli Ci nie odpowiada zawsze możesz kupić w TT dwa razy drożej  ;) .

Facet ściąga zegarki i sprzedaję taniej niż w TT a Ty decydujesz dalej czy Ci odpowiada taka gwarancja czy nie  -_- .

Sprzedający zabezpiecza się przed reklamacją parowania która jest nagminna w "G"

Chyba że masz jakieś przykre doświadczenia ze sprzedającym i dlatego Go pomawiasz?

1. A to w tym niezwykłego, że zegarek jest wodoszczelny i jako taki nie ma prawa zaparować - czyli że nie ma prawa do środka się dostać woda (wyjątkiem jest ew. możliwość wykroplenie się pary wodnej z wnętrza ale tylko przy dużym mrozie) - mylę się ? Raczej nie. W warunkach gwarancji TimeTrend nie ma wyłączenia związanego z zaparowaniem.

2. Nigdy mi jeszcze żaden zegarek nie zaparował, więc nie miałem takiego problemu i być może z tym też by nie było, ale jeżeli sprzedawca wyklucza wodoszczelność z cech sprzedawanego zegarka wodoszczelnego WR200 to jest to co najmniej zastanawiające, czy nie bierze towaru "drugiego gatunku". To tak jak byś kupił termos z którego gwarancji będzie wyłączona cecha szczelność albo izolacyjność termiczna.

3. Kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów było zadowolonych w momencie zakupu, a nie po roku czy w momencie wystąpienia usterki. Poza tym znaczna większość kupowała zapewne zwykłe zegarki, a nie najdroższe ProTreki czy G.

4. Zegarek z "oficjalnego" importu mogę kupić tylko 20% drożej a nie dwa razy - skąd Ty bierzesz te ceny :).

5. Nie pomawiam tego sprzedawcy, nadal uważam, że wyłączanie wodoszczelności (w lekko ukrytej formie - bo nie jest to wyjaśnione w treści oferty tylko zakopane na innej stronie) to (nazwę to inaczej) jest nieuczciwe. Masz prawo inaczej interpretować tą sytuację, a ja inaczej.

 

@kamilspider

Ja zdecydowałem, że nie kupię u Niego tylko gdzie indziej, nie wiedziałem, że był już o tym temat.

 

@Arnold

I bardzo dobrze, może kiedyś brał lepszy towar ? A może zmienili mu warunki ?

Edytowane przez Warhawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A to w tym niezwykłego, że zegarek jest wodoszczelny i jako taki nie ma prawa zaparować - czyli że nie ma prawa do środka się dostać woda (wyjątkiem jest ew. możliwość wykroplenie się pary wodnej z wnętrza ale tylko przy dużym mrozie) - mylę się ? Raczej nie. W warunkach gwarancji TimeTrend nie ma wyłączenia związanego z zaparowaniem.

2. Nigdy mi jeszcze żaden zegarek nie zaparował, więc nie miałem takiego problemu i być może z tym też by nie było, ale jeżeli sprzedawca wyklucza wodoszczelność z cech sprzedawanego zegarka wodoszczelnego WR200 to jest to co najmniej zastanawiające, czy nie bierze towaru "drugiego gatunku". To tak jak byś kupił termos z którego gwarancji będzie wyłączona cecha szczelność albo izolacyjność termiczna.

3. Kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów było zadowolonych w momencie zakupu, a nie po roku czy w momencie wystąpienia usterki. Poza tym znaczna większość kupowała zapewne zwykłe zegarki, a nie najdroższe ProTreki czy G.

4. Zegarek z "oficjalnego" importu mogę kupić tylko 20% drożej a nie dwa razy - skąd Ty bierzesz te ceny :).

5. Nie pomawiam tego sprzedawcy, nadal uważam, że wyłączanie wodoszczelności (w lekko ukrytej formie - bo nie jest to wyjaśnione w treści oferty tylko zakopane na innej stronie) to (nazwę to inaczej) jest nieuczciwe. Masz prawo inaczej interpretować tą sytuację, a ja inaczej.

 

@kamilspider

Ja zdecydowałem, że nie kupię u Niego tylko gdzie indziej, nie wiedziałem, że był już o tym temat.

 

@Arnold

I bardzo dobrze, może kiedyś brał lepszy towar ? A może zmienili mu warunki ?

1. Zegarek wodoszczelny też ma prawo zaparować i sam to potwierdzasz a zarazem zaprzeczasz  ;)

2. Jaki drugi gatunek? to nie ciuchy icon_facepalm.gif- pisałem już że zabezpiecza się przed efektem Twojego "wykroplenia"  ;)

3. Wszystkie usterki były zgłaszane na blogu jego konkurencji  ;) a dla zwykłego Kowalskiego zegarek za 100 zł. to większy wydatek niż dla miłośnika  ^_^

4. Moje dwa razy drożej to tylko "przenośnia" tkz. przepłacania za zegarek  :)

5. Tu się zgadzam, każdy interpretuje jak uważa  ;) .

A ogólny problem jest taki, że każdy chcę kupić za połowę ceny jak z salonu a później wymagania  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie do kolegów, właścicieli protreków. Czy możecie podzielić sie informacjami, doświadczeniami dotyczącymi Protreka PRW 2000. Funkcji dużo, nie jest za wysoki, fajnie wygląda. Dobrze się układa.

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym się przywitać, jest to mój pierwszy post, dotąd nie pisałem żadnych postów na tym forum, ponieważ zawsze znajdywałem odpowiedzi na moje pytania :), tym razem niestety jest inaczej.

Mam problem, ponieważ potrzebuje wymienić czujnik ciśnienia w Protreku PRG 40. Casio nie ma już ich w swojej ofercie, ale znalazłem producenta tych czujników, jednak produkowane są dwa modele o różnych parametrach w dodatku bez taśmy.

 

http://www.fujikura.co.jp/eng/products/electronic/sensor/ed2009.html

 

Wyczytałem także, że przed montażem taki czujnik (świeży) powinien być skalibrowany.

 

Może któryś z kolegów wie gdzie można kupić czujnik ciśnienia z jakiś starych stoków magazynowych Casio albo używany? Chętnie nawet odkupię od kogoś.

 

Bardzo proszę o pomoc, już nie wiem gdzie tego szukać.

 

 

Z gory dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez dodo700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zegarek wodoszczelny też ma prawo zaparować i sam to potwierdzasz a zarazem zaprzeczasz  ;)

2. Jaki drugi gatunek? to nie ciuchy icon_facepalm.gif- pisałem już że zabezpiecza się przed efektem Twojego "wykroplenia"  ;)

3. Wszystkie usterki były zgłaszane na blogu jego konkurencji  ;) a dla zwykłego Kowalskiego zegarek za 100 zł. to większy wydatek niż dla miłośnika  ^_^

4. Moje dwa razy drożej to tylko "przenośnia" tkz. przepłacania za zegarek  :)

5. Tu się zgadzam, każdy interpretuje jak uważa  ;) .

A ogólny problem jest taki, że każdy chcę kupić za połowę ceny jak z salonu a później wymagania  :P

Właśnie go odebrałem, jest bardzo fajny :).

A żeby Twoje wypowiedzi nie robiły wody z mózgu innym czytającym to wyjaśniam:

1. Możliwość wykroplenia się pary wodnej w zegarku z WR200 jest czysto hipotetyczna i tylko wtedy gdyby był on składany w gigantycznej wilgotności (bo żeby coś się w zegarku wykropliło to najpierw musi się tam dostać :) ). 

2. Każdy produkt może być zrobiony z gorszych podzespołów lub nie przejść o włos testów i wtedy się go sprzedaje taniej np. "niezależnym dystrybutorom" :). Kilkukrotnie byłem w Chinach w różnych fabrykach i widziałem jak to się robi.

3,4,5 nie komentuję, natomiast powiem Ci, że kupiłem ten zegarek z oficjalnej dystrybucji Zibi w Galerii Zegarków ... za tylko 130 zł więcej co przy zegarku za ok. 1.200 zł nie jest wygórowaną ceną zwłaszcza że masz normalną 3-letnią gwarancję z możliwością wydłużenia do 6 lat za 40 zł, a nie pseudo gwarancję na 2 lata.

 

PS. Nigdy nie zastanowiło cię, że uczciwy sprzedawca nie powinien ukrywać takiego typu wyłączenia z gwarancji tylko podać je w treści aukcji (sporo osób nie czyta dodatkowych odnośników). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka odpowiedź - po 4 tyg.  ;)

Już to widzę jak firma casio zezwala sprzedaży wyrobu drugiego gatunku niezależnym dystrybutorom :lol: .

Chłopie zejdź na ziemię i Ty nie rób ludziom wody z mózgu, żadna tak rozpoznawalna marka, firma nie pozwoli sobie na taką wpadkę.

Jeśli jest to oryginalny produkt to kupiec postrzega markę (jej jakość, wykonanie, niezawodność) a nie gdzie kupił  ;) . Teraz rozumiesz?

Cenę też można negocjować u niezależnych dystrybutorów i kupić jeszcze taniej  ^_^ .

Przyznaje że w zegarkach z czujnikami warto mieć gwarancję oficjalnego przedstawiciela i ją przedłużyć  :) .

Żeby była jasność, nikogo nie namawiam na kupno poza oficjalnym dystrybutorem. Wiadomo że oficjalna sprzedaż jest "bogatsza" (tkz. pełny kpl. sklepowy) którą też sam wybrałem :) .

Odnośnie parowania to poczytaj sobie trochę na forum, jest tego dużo i sporo się dowiesz. Powiem tylko że duża część zegarków jest składana w Tajlandii a jaki tam jest klimat to sobie sprawdź  ;) . 

Rozumiem że wszystko kupujesz bez pytań i czytania warunków sprzedawanego przedmiotu?

Poprzedni post napisałem bo uważam że nazywanie Kogokolwiek naciągaczem nie mając dowodów jest delikatnie mówiąc niestosowne  -_- .

A tak to gratuluję zegarka i niech się nosi  :) .

Pozdrawiam 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego gatunku to też się z tym nie zgodze. Sam kupiłem kilkanaście G w TT, w dwóch miałem wady, w jednym niedziałające auto podświetlenie w GW-M5610 które jak się potem okazało nie dzialało w kolejnych dwóch takich samych modelach z inneg źródła, w drugim zaś zatrzymująca się samoczynnie wskazówka sekundnika w GA-1000. Nie wspominając już o tych modelach które tylko przymierzałem i oglądałem w salonach TT w których też zdarzały się niespodzianki.

Także również nie zgodzę się ze stwierdzeniem "drugi gatunek" w przypadku zegarków casio. To jest masówa na wielką skale już i wadliwe egzemplarze mają prawo się zdarzyć nawet w oficjalnej dystrubucji. Te zegarki od sprawdzonych sprzedawców z allegro chociażby, w żadnym stopniu nie odbiegają jakościowo od tych sprzedawanych w salonach TT.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka odpowiedź - po 4 tyg.  ;)

...

Rozumiem że wszystko kupujesz bez pytań i czytania warunków sprzedawanego przedmiotu?

Poprzedni post napisałem bo uważam że nazywanie Kogokolwiek naciągaczem nie mając dowodów jest delikatnie mówiąc niestosowne  -_- .

A tak to gratuluję zegarka i niech się nosi  :) .

Pozdrawiam 

Po 4 tygodniach bo byłem na urlopie a potem nadrabiałem zaległości w pracy.

Czytam dlatego napisałem o tym kuriozalnym wyłączeniu.

Jeżeli ktoś ukrywa takie wyłączenie z gwarancji wodoszczelności w zegarku WR200 to jak to wytłumaczysz ? Delikatnie mówiąc to jest naciąganie. Przecież wodoszczelność to jedna z podstawowych cech takich zegarków, która nie jest dla sprzedającego Daymon-Trade objęta gwarancją. To tak jakbyś w samochodach terenowych nie obejmował gwarancją napędu 4x4 :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Także również nie zgodzę się ze stwierdzeniem "drugi gatunek" w przypadku zegarków casio. To jest masówa na wielką skale już i wadliwe egzemplarze mają prawo się zdarzyć nawet w oficjalnej dystrubucji. Te zegarki od sprawdzonych sprzedawców z allegro chociażby, w żadnym stopniu nie odbiegają jakościowo od tych sprzedawanych w salonach TT.

Tak jak pisałem wcześniej byłem w kilku fabrykach Chinach i często są to fabryki częściowo zależne od światowych koncernów, w których "po godzinach" są robione wyroby dla "niezależnych" hurtowników. Być może tak się nie dzieje w przypadku koncernu Casio, ale wiem że istnieje taki proceder.

 

W każdym bądź razie kończę tą polemikę bo staje się bezcelowa.

 

PS Dzięki @tomaliusz. Mam nadzieję, że będzie się nosił dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam, że wyłączanie wodoszczelności (w lekko ukrytej formie - bo nie jest to wyjaśnione w treści oferty tylko zakopane na innej stronie) to (nazwę to inaczej) jest nieuczciwe. 

 

Zgadzam się w 100% !

 

nazywanie Kogokolwiek naciągaczem nie mając dowodów jest delikatnie mówiąc niestosowne 

 

Twoja argumentacja jest subtelnie mówiąc wątpliwa...Natomiast Warhawk ujął wszystko dość precyzyjnie. Jego powyższy argument, który zacytowałem jest przecież dowodem. 

 

Otóż sam kiedyś kupiłem Pro-treka od Daymon-Trad'a, ale gdybym w chwili zakupu zorientował się, że stosuje on nieetyczne praktyki sprzedaży, to odstąpiłbym od tej transakcji. Według prawa opis aukcji może służyć jako dowód w sprawie potencjalnej transakcji, z kolei "podstrona o mnie", czy też linki na tej stronie odsyłające do innych stron nie można traktować jak wyżej.

Sprzedający powinien wykazać się uczciwością, poprzez transparentny opis przedmiotu zamówienia oraz warunków transakcji. Z kolei u Daymon-Trad'a pisze wyraźnie, cytuje: "Towar jest objęty 24-miesięczną gwarancją polskiego dystrybutora". 

Aż prosi się, aby zaraz pod tą informacją dołożył bardzo istotny wpis, który celowo ukrywa na stronie "o mnie" tzn.: "Uwaga !!! Wodoszczelności w zegarkach jako właściwość nie jest oferowana na naszych aukcjach"

Edytowane przez cointreau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów, właścicieli protreków. Czy możecie podzielić sie informacjami, doświadczeniami dotyczącymi Protreka PRW 2000. Funkcji dużo, nie jest za wysoki, fajnie wygląda. Dobrze się układa.

 

Już wyjaśniam...Używam PRW-2000 od półtora roku, miałem tez kilka innych modeli (w tym PRW-2500), ale z tego jestem najbardziej zadowolony:

- wyświetlacz jest przejrzysty, wszystkie informacje na tarczy podstawowej (timekeeping) są czytelne.

- jest to jeden z najcieńszych Proterk'ów dzięki temu można go nosić w wielu różnych sytuacjach, tzn. nie tylko tych dedykowanych (wycieczka górska, aktywność sportowa itp). Co więcej, srebrna obwoluta na kopercie sprawia, że zegarek nabiera takiego elegancko-sportowego charakteru.  

- ma prawie wszystkie funkcje, które są dostępne w Protreka'ch poza fazami księżyca oraz wykresem przypływów i odpływów, ale pływy nie są mi potrzebne

 

Nie jest to idealny zegarek, ale czy są takie? :)

 

Trudno mi znaleźć jakieś konkretne wady, ale jeśli miałbym się już przyczepić, to tylko do drobnostek:

- wyświetlacz LCD mógłby mieć lepszy kontrast...Ma mniejszy niż inne modele ze względu na Duplex-LCD

- lewy przycisk programowalny (mode) mógłby być minimalnie większy, tzn. taki jak przyciski czujników (barometru, wysokościomierzu, kompasu), ale domyślam się, że zmniejszono go po to, aby przy zginaniu nadgarstka nie aktywował niepotrzebnie innych funkcji

- zwróć uwagę również na to, że jedna z podstawowych zalet zegarka (grubość) związana jest z tym, że szkiełko usytuowane jest na tym samym poziomie co koperta (innymi słowy nie jest schowane do wewnątrz), co może przyczynić się do zarysowania go...Wszystkie Protreki nie mają bowiem szkiełka szafirowego.

 

Mimo wszystko jest to dla mnie jeden z piękniejszych modeli z całej serii. 

Pytaj śmiało jak jesteś jeszcze czegoś ciekawy...

Edytowane przez cointreau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno ?

PRW-3500 ma WR200

 

Czy 3500 jest na wersji V3 

 

Na 99% (ze względu na swoje gabaryty) model PRW-3500 ma WR200, ale 1% marginesu zostawiam, bo w specyfikacji na stronie ProTreka pisze WR100.

 

http://protrek.casio.com/watches/Solar_Atomic/PRW3500-1

 

Tak, PRW-3500 ma już wersje v3, ale może byśmy sprecyzowali, czy są istotne różnice między v2, a v3 ?

- wysokościomierz: dokładność do 1m / 5m

- mniejsze rozmiary sensora, to z kolei według Casio ma się przekładać na zmniejszenie koperty, ale jak patrzymy na PRW-3500, to przecież rozmiary pozostały standardowe (takie jak w starszych modelach)

- przybliżony czas pracy baterii: 5 miesięcy / 7 miesięcy

- niby trochę szybszy czas ładowania baterii, tak przynajmniej sugeruje producent, ale nie podaje on żadnych danych

 

W moim odczuciu jedyna konkretna różnica, to poprawione wskazania wysokościomierza do 1m.

Mimo wszystko każdy kto ma Protreka z altimeter'em ma świadomość, że do tych wskazań należy podchodzić z dystansem...Metoda obliczania wysokości na podstawie ciśnienia z zasady nie jest super precyzyjna. Alternatywą jest GPS w zegarku, ale w takiej formie ma on przecież też swojej wady.

Edytowane przez cointreau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze możliwość dłuższych pomiarów oraz mniejszy pobór energii przez sensory.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% (ze względu na swoje gabaryty) model PRW-3500 ma WR200, ale 1% marginesu zostawiam, bo w specyfikacji na stronie ProTreka pisze WR100.

 

http://protrek.casio.com/watches/Solar_Atomic/PRW3500-1

 

Na moim zegarku jest napisane WR 20bar, a na stronie Casio na Europę jest też WR200.

http://www.casio-europe.com/euro/watch/protrek/prw-3500-1er/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mój nowy nabytek wyhaczony w TT w świethnej cenie.

attachicon.gif20150813_184752.jpg

Gratuluję zakupu, nie widziałem jeszcze tego modelu ale casio chyba cieło koszty, bo po prostu odwrócili do góry nogami ga-1000.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się nowym nabytkiem :)

20150819_125233_zpsjxr1rwzd.jpg

 

Bardzo pozytywnie :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cointreau, co do tego, że w Protrekach jest tylko mineralne szkło. Mój PRX-2000 ma szafirowe  :P

Ale ogólnie zgadza się, normalnie są montowane mineralne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisać w google model  i przeczytać ?


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.