Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tool

ZEGARKI DAWNYCH EPOK

Rekomendowane odpowiedzi

Jaja :lol:

 

Chociaż w sumie to :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastiki widziałem, jako go o mur rozwaliłem :lol:

A oferta na allegro... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tutaj nie możemy się czepiać. Towar jest legalny i dokąd ktoś nie dopisze na tarczy Brożet to nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne! Tylko czemu jest na allegro w kategorii 'antyki' :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak bedzie wygladal po miesiacu uzytkowania :roll: Dlatego jest w kategori antyki a naiwnych niestety nie brakuje :?


Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekaw jak bedzie wygladal po miesiacu uzytkowania :roll: Dlatego jest w kategori antyki a naiwnych niestety nie brakuje :?

Racja! :lol: Przecież to już jest antyk! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja myślę ,że antyk bo pochodzi ze starego już numeru ;)

...o rany...ja dopiero teraz zauważyłem ten temacik...

...wziąłem w ręce chyba trzy numery tego cuda aby obejrzeć te ślicznotki B) i miałem wcześniej lepsze zdanie o tym wydawnictwie jeśli chodzi o jakość produktów dołączanych do numeru...chodzi mi np. o numery z częściami do budowy spalinowego samochodu zdalnie sterowanego...elementy te pochodziły od szanowanego tajwańskiego producenta Thunder Tiger... firma ta naprawdę ma niezłe jakościowo produkty...tylko ,że szanowne wydawnictwo stopniowo przeginało z ceną kolejnego numeru... a chciałem zbierać i budować dla synka... koszt całości (bez prenumeraty) wyniósłby ok 4000,- PLN ...a gotowy 'kit' tej firmy można kupić w sklepie za ok. 1500,- PLN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.