Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc
:)

 

Mariusz, inaczej Cię sobie wyobrażałem :wink:

 

:) :twisted: :)

:twisted: :twisted: :twisted:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jest Jaeger-LeCoultre Master Control :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście- Master Control- czyli trochę większy Classic :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
:)

 

Mariusz, inaczej Cię sobie wyobrażałem :wink:

 

:):) 8) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze nie. Opublikowałem tę fotkę, bo na łapie tego misia, JLC wygląda dość zabawnie. Mogę tylko powiedzieć, że mam zamiar kupić zegarek Jaegera, ale będzie to prawdopodobnie inny model. Niestety, Ingenieur jest dla mnie za drogi. Zakup notebooka okazał się dla mnie w tym momencie sprawą priorytetową.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie interesuje mnie taka forma zakupu. Chcę kupić zegarek nowy, w sklepie w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie, nie w Polsce. Nie mam zamiaru kupować na ebay przysłowiowego kota w worku. Do takich firm jak Apart, Kruk, Strojny czy Ornament, mam zaufanie. Natomiast ebay ...... (i tutaj powstrzymam się od opinii, bo musiałbym użyć słów uznawanych powszechnie za wulgarne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, nie w Polsce. Nie mam zamiaru kupować na ebay przysłowiowego kota w worku. Do takich firm jak Apart, Kruk, Strojny czy Ornament, mam zaufanie. Natomiast ebay ...... (i tutaj powstrzymam się od opinii, bo musiałbym użyć słów uznawanych powszechnie za wulgarne).

A moje doświadczenia są niestety zupełnie odmienne.

Na ebayu i innych aukcjach internetowych kupowałem rózne przedmioty bez żadnych problemów. Nie byly to co prawda zegarki po kilka tysięcy dolarów. W takim przypadku wolałbym osobisty kontakt.

Natomiast zakupółw (biżuteria) w salonach Kruka i Apartu nie będę miło wspominał. Obsluga niespecjalnie mila i kompetentna a jakość zakupionych przedmiotów fatalna. I raczej tam nie wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem problemu. w opisanym przeze mnie przypadku ebay był właściwie jedynie platformą informacyjną. cała reszta odbyła się u jubilera. naprawdę nie wiem gdzie widzisz różnicę (... poza 30% ceny)

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daawno go nie nosiłem, to postanowiłem staruszka odkurzyć. Może to na fali dyskusji o następnym pojedynku? Swoją drogą ... choć to przyzwoity zegarek, to grzech toto porównywać do współczesnego GO :oops:

 

post-110-0-73417900-1330478869.jpg

 

Pozdrawiam,

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu na ogół ten

post-292-0-82666600-1330478950.jpg

 

Chociaż coraz częściej Sector na skórce ale musze go dopiero pstryknąć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest moje tzw "bliższe" marzenie, bo to wielkie to Omega seamaster 8)

Ale póki co ... może za jakiś czas...

post-292-0-81572700-1330478951.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek_m7

Dzisiaj mam na ręku Atlantica 17 Jewels Square Date (około 30 letni) z pomarańczową tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

witam & wklejam :!:

 

post-0-0-59494200-1330479406.jpg

 

oris225hg.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.