Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaaaaa stara mowicie....tylko ten co mi sie podoba DJ00001B to kosztuje 600euro taki mikolaj chojny nie jest no chyba ze Macie jakies propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-71289-0-16194300-1482478269_thumb.j

 

STARE DOBRE CZASY  taka ciekawostka   bardzo dokładny 5 sek ,,+-,, na tydzień  a może i mniej post-71289-0-48351200-1482478757_thumb.j

Ten zegarek jest wyjątkowo niefotogeniczny. Dopiero na żywo, założony na kończynę nabiera blasku. Korzystając jednak z okazji, pokażę i swój :)

post-93595-0-74525200-1482833817_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multipla jest tak brzydka, że aż ładna. Myślę, że taka sama zasadę można przyjąć do tego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patelnie   były są i będą   i figa z makiem temu   co to zmieni 


 

post-71289-0-36216100-1482843053_thumb.ja takie cuśśśśśśśśs

post-71289-0-36216100-1482843053_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient który formalnie nie istnieje ;-)

 

 

 

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Opowiesz cis więcej?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie Orient twierdzi że taki model nie był nigdy produkowany. Tarcza i wskazówki od Mako, koperta od M-Force'a, data angielska i arabska. Można by powiedzieć że składak ale za dużo ich jest, na całym świecie się pojawiają. Jedna z wersji jest taka że to nieduży wypust na rynek arabski.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Y40CfV7.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie Orient twierdzi że taki model nie był nigdy produkowany. Tarcza i wskazówki od Mako, koperta od M-Force'a, data angielska i arabska. Można by powiedzieć że składak ale za dużo ich jest, na całym świecie się pojawiają. Jedna z wersji jest taka że to nieduży wypust na rynek arabski.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Innych teorii spiskowych nie ma ? Że może ktoś hurtem dorobił koperty i przepakował seryjne zegarki ? List Orient'a w tej sprawie gdzieś czytałem i jest jak mówisz, zresztą rozmawialiśmy na ten temat również na PW. Nie pamiętam już co w kwestii mechanizmu, ale zakładam, że również jest firmy Orient ? Bo jak wiemy, Orient był i jest również podrabiany w całości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie cała zagadka z tym zegarkiem. Mechanizm jest Orienta, na wielu forach pojawia się jako oryginał, a Orient się nie przyznaje.

Tarcza niby od Mako, ale ze złotymi ramkami tak jak i wskazówki, a takich o ile wiem nie było.

Pytałem tych co wiedzą więcej ode mnie, ale też nie potrafią jednoznacznej odpowiedzi udzielić. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukuj! Dobrze o tym wiedziałeś! :P;)

 

Ray to niebywale udany zegarek - sportowe zacięcie z nutą elegancji, dobry mechanizm, świetna luma, bezbłędne wykonanie i to wszystko za stosunkowo niewielką kwotę. Tylko szafiru z antyrefleksem mu brakuje  :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@meehoo, Twój pierwszy to zarazem jeden z najładniejszych OS :)  Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nzgd5j.jpg

Co to za model? Ale mi się podoba :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, tak zakup z naszego bazarku :) Kupiłem na próbę, ale chyba zostanie na dłużej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy OS, który mi się podoba.

Gratuluję wyboru :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych, które widziałem na forum, w sklepach i ogólnie w necie :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.