Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
GORKY8

Orient'y forumowiczów

Recommended Posts

1 minutę temu, laryngoskop napisał(-a):

Niebieski i czary też nie najgorszy...

20210218_125145.jpg

Rezerwa mocy ma... moc! :) 

Czego nie można powiedzieć o nowym triton ie, okradli go z niej 😳😋

Właśnie dlatego szukałem starszego Tritona.

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Czego nie można powiedzieć o nowym triton ie, okradli go z niej 😳😋

To chciałem podkreślić. Bez rezerwy to słabo wygląda, model stracił swój charakter.

13 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

To chciałem podkreślić. Bez rezerwy to słabo wygląda, model stracił swój charakter.

Dokładnie. Teraz wygląda jak setka innych. A rykowisko nie pomaga w jego wyborze.  :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

335,18 zł 30%OFF | Klasyczny orient-sapphire zegarek kryształowy mężczyźni automatyczne oryginalny japoński 8200 ruch mężczyzna zegarka self-wiatr zegar mechaniczny
https://a.aliexpress.com/_uJL0yj

Co o tym sądzicie? Fake?

Jest na Ali co raz więcej Orientów w dobrych cenach. Tylko czy to nie jakiś wałek

2 godziny temu, Mikas napisał(-a):

335,18 zł 30%OFF | Klasyczny orient-sapphire zegarek kryształowy mężczyźni automatyczne oryginalny japoński 8200 ruch mężczyzna zegarka self-wiatr zegar mechaniczny

Co o tym sądzicie? Fake?

Jest na Ali co raz więcej Orientów w dobrych cenach. Tylko czy to nie jakiś wałek

Popatrz na resztę ich oferty i sam sobie odpowiesz. ;) Najważniejsze to pamiętać, że na Ali japończyków w dobrych cenach brak!! 

Trochę dziwne te fotki. Na niektórych wygląda jakby wkleili tarcz w subową kopertę, na jednym nie ma wcale osłony koronki.... Dziwne rzeczy

2 minuty temu, Mikas napisał(-a):

Trochę dziwne te fotki. Na niektórych wygląda jakby wkleili tarcz w subową kopertę, na jednym nie ma wcale osłony koronki.... Dziwne rzeczy

Nie daj się podpuścić, to na 99% fake. Jak chcesz tanio Orienta kupić, to wejdź tu: http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/ . Przy droższych opłaca się dopłacić wysyłkę z UE (dopłata 21 USD), przy tańszych warto kupować bez pudełka - koszt 0!! Ceny wyższe, niż ta z Twojej aukcji, ale chociaż dostajesz oryginał (kupiłem tam Bambino). 

Dzięki za zdjęcie zaćmy z oczu... Mam Mako XL ale w tej cenie to chętnie drugiego bym przytulił. No ale nie ma się co łudzić

Jakby coś to i "Tissoty" mają w dobrej cenie. :) 

Teraz, Mikas napisał(-a):

Dzięki za zdjęcie zaćmy z oczu... Mam Mako XL ale w tej cenie to chętnie drugiego bym przytulił. No ale nie ma się co łudzić

Też się chwilowo napaliłem, ale ten szwajcar mnie wyleczył i teraz leczę innych ;) .

11 godzin temu, Mikas napisał(-a):

Co o tym sądzicie? Fake?

2021-02-19_19h55_26.jpg.0fe76dbdd6c78dc8aa0133ec17d3f9e0.jpg

[mention=114616]Dnlaie[/mention] gratuluję świetnego OS-a
IMG_20210219_150406.thumb.jpg.3c66019e966f7d4999898866ca7319ae.jpg
Gdyby nie te rzymianki i w dodatku w innym kolorze to szarpał bym jak Reksio szynkę...

21 godzin temu, MieszkoMieszko napisał(-a):
W dniu 19.02.2021 o 15:42, AK&AK napisał(-a):
[mention=114616]Dnlaie[/mention] gratuluję świetnego OS-a emoji4.png
IMG_20210219_150406.thumb.jpg.3c66019e966f7d4999898866ca7319ae.jpg

Pokaż więcej  

Gdyby nie te rzymianki i w dodatku w innym kolorze to szarpał bym jak Reksio szynkę...

Widzisz, wszystko kwestia gustu... Sam czekałem na następcę bez rzymskich indeksów. Następcę recenzowałeś, więc zapewne zrozumiesz czemu jestem zawiedziony - rozmiar, brak lumy za indeksami...

Co zaś się tyczy innego koloru indeksu XII, logo i sekundnika to... Jest to świetny pomysł projektanta. Taki akcent w kolorze różowego złota ożywia tarczę, a w żadnym wypadku nie jest "oczojebny" ;)

Zegarek szczerze polecam. Kupujcie póki jeszcze są...

Małżeństwo i zegarki.

1 godzinę temu, AK&AK napisał(-a):

Co zaś się tyczy innego koloru indeksu XII, logo i sekundnika to... Jest to świetny pomysł projektanta. Taki akcent w kolorze różowego złota ożywia tarczę, a w żadnym wypadku nie jest "oczojebny" ;)

Też tak uważam, te akcenty dodają zegarkowi szyku :) Jedyne, co mogliby zmienić MZ, to dać jednolitą tarczę. Bez tego okręgu przy indeksach wyglądałby znacznie lepiej według mnie. Na czarnym tego tak nie widać, niestety na niebieskim i białym już tak.

Tarcza ma idealny kształt i szerokość koperty (ok 38,5 vs ok 17 + cm nadgarstka). 
Jako zwolennik bransolet, intuicyjnie wybrałem ciemny kolor tarczy.
Na dodatek, po analizie tego modelu w trzech odsłonach kolorystycznych uznałem, że niebiesko-granatowe tło (którego zapragnąłem) tworzą wraz ze złotymi wstawkami (+sekundnik) pociągające połączenie (w końcu japoński styl & gust bywa specyficzny ;))

IMG-20210221-WA0002.jpg

Edited by Dnlaie