Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat mam na stanie czarny z białym przeszyciem, o odpowiedniej szerokości, więc kto wie   ;)

 

 

Kiedyś do czarnej Certiny (brązowy pasek w oryginale) zamówiłem czarny i stwierdziłem, że... za dużo czerni w czerni ;) Ja bym zdecydowanie wrzucił na brąz :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kiedyś do czarnej Certiny (brązowy pasek w oryginale) zamówiłem czarny i stwierdziłem, że... za dużo czerni w czerni ;) Ja bym zdecydowanie wrzucił na brąz :)

Jakiś brąz też się znajdzie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do czarnej Certiny (brązowy pasek w oryginale) zamówiłem czarny i stwierdziłem, że... za dużo czerni w czerni ;) Ja bym zdecydowanie wrzucił na brąz :)

 

fakt ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@worientom

Dzięki za linka do sklepu.

 

Kurcze, już któryś raz spotykam się w sklepach z paskami przeznaczonymi do zegarków Timex i muszę powiedzieć, że wizualnie są bardzo ciekawe. Nie orientujecie się, czy jakościowo są znośne, czy to może papier, tektura i paździerz ;) Ceny mają niezbyt wygórowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś brąz też się znajdzie  ;)

 poeksperymentuj. Czarna tarcza "lubi" raczej jaśniejsze paski. Albo mesha (tylko nie sharka).

@worientom

Dzięki za linka do sklepu.

 

Kurcze, już któryś raz spotykam się w sklepach z paskami przeznaczonymi do zegarków Timex i muszę powiedzieć, że wizualnie są bardzo ciekawe. Nie orientujecie się, czy jakościowo są znośne, czy to może papier, tektura i paździerz ;) Ceny mają niezbyt wygórowane.

 

to prawda, ale masz prawo odesłania bez żadnych wyjaśnień. W tym sklepie jak piszą, że mięciutki, to jest mięciutki :) Jak zapytasz [przed zakupem o właściwości paska, tez odpowiadają i to zgodnie z prawdą. 

 

Akurat w sklepie, który polecam, nie mają pasków do timexów. Miałem timexy, ale zawsze na bransie. Możesz popytać o jakość pasków Kolegów od amerykańskich ;)

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam. Tymczasem czorny cygan na brązowym pasku... w dzień i w nocy. Koperta polerowana metodą Daihatsu i zdobiona Amelinium z domieszką złotego pyłu księżycowego. Wszystko składane na kolanach starych palaczy kubańskich cygar w japonkach  ;)

 

27327083797_439e327f7b_o.jpg

 

40391631380_3b5b5d84e0_o.jpg

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dobranie ;) A opis, jak u Cejrowskiego ;) komplement :) to limitka, czy standardowy?

Ja jeszcze w słońcu i takim półcieniu fotki dzisiaj cyknąłem:

post-100708-0-58076400-1526762092_thumb.jpg

post-100708-0-29846600-1526762177_thumb.jpg

post-100708-0-80034700-1526762227_thumb.jpg

post-100708-0-52532800-1526762289_thumb.jpg

post-100708-0-28640300-1526762317_thumb.jpg

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pasek. Sklepowy czy custom made?

Handmade, kupiłem go w zestawie z X-Wind-em :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawa wersja. Powiedz, nosisz go na firmowej bransolecie, czy jednak posiadasz jakiś zamiennik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam. Tymczasem czorny cygan na brązowym pasku... w dzień i w nocy. Koperta polerowana metodą Daihatsu i zdobiona Amelinium z domieszką złotego pyłu księżycowego. Wszystko składane na kolanach starych palaczy kubańskich cygar w japonkach ;)

 

 

 

 

Co to za ref ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tej ręcznie nakładanej lumy dalej mi się podoba ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to limitka, czy standardowy?

 

Standard, aczkolwiek nieco mniej popularny w porównaniu z wersją czarną i niebieską bez pozłoceń.

 

Ciekawa wersja. Powiedz, nosisz go na firmowej bransolecie, czy jednak posiadasz jakiś zamiennik?

Jestem zdecydowanie niebransoletowy, więc od razu po przyjściu trafił na pasek, a bransa do pudła. Chociaż coraz częściej się zastanawiam, czy może nie zmusić się do chodzenia z bransoletą przez kilka dni - a nuż się przekonam ;)

 

 

Co to za ref ?

Orient RA-EL0003B00B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tej ręcznie nakładanej lumy dalej mi się podoba ;)

 

Powinieneś się w końcu przełamać. Swoją drogą, luma jest tak mocna, że nawet na trawniku, w świetle, indeksy mienią się na zielono.

 

@clusca

 

Szkoda. Liczyłem, że może testowałeś jakieś ciekawe bransolety. Z racji budowy koperty, zegarek ma spory potencjał w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XL

 

/klikać/

post-92558-0-25648800-1527007323_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Klasa, w tym budżecie chyba najfajniejszy bauhaus!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XL

 

/klikać/

attachicon.gifN72A2496.jpg

 

Fajny pasior gdzie takie można zakupić? hm

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tarczą, to niewiele jest w Bambino bauhausu raczej. Ale faktycznie, jak ktoś szuka klasycznego dizajnu w rozsądnych pieniądzach, to ciężko o konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Poza tarczą, to niewiele jest w Bambino bauhausu raczej. Ale faktycznie, jak ktoś szuka klasycznego dizajnu w rozsądnych pieniądzach, to ciężko o konkurencję.

Mi właśni o jego tarczę chodziło ;-) Jak dla mnie, to najfajniejsze Bambino, spośród wszystkich dostępnych wersji. Tylko te 21 mm między uszami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pasior gdzie takie można zakupić? hm

Można dać do zrobienia koledze z forum. To nie jest pasek ze sklepu

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.