Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
GORKY8

Orienty forumowiczów

Recommended Posts

Taki "śliczny", że już na bazarku  :lol:

 

Tak na próbę poleciał na bazarek   :rolleyes:  Decyzja jeszcze nie zapadła...  

Edited by rmickey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nie noszony :)

 

IrZm5Ky.jpg

 

HQha7x0.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezły, ta tarcza przypomina emalię

Bardziej Portugalię. ;) Bardzo ładny tak czy inaczej.

Edited by brz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czym cykasz tak wyraźne foty? :)

 

NX300 i w tym przypadku kitowy obiektyw 18-55mm :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć.

Dotarł dzisiaj do mnie mój pierwszy Orient (konkretnie FAG02001B0) i zarazem pierwszy automat :)

 

post-107302-0-59226300-1543929195_thumb.png

 

post-107302-0-72170700-1543929868_thumb.jpg

Edited by Cykcykcykcykcyk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orient Mako III :)

Super :)!! Jak wrażenia z dotykania?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super :)!! Jak wrażenia z dotykania?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Pomacany w każdy możliwy sposób :) Teraz tylko skrócić bransoletę i będzie noszony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomacany w każdy możliwy sposób :) Teraz tylko skrócić bransoletę i będzie noszony :)

A jak praca bezela?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak praca bezela?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kręci się w odpowiednim stopniu nie za mocno nie za słabo ale na pewno nie ma mowy o luzach, sprawia wrażenie solidnego

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kręci się w odpowiednim stopniu nie za mocno nie za słabo ale na pewno nie ma mowy o luzach, sprawia wrażenie solidnego

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

To wersja z szafirem ?

Skąd zakup ?

Gratulacje :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To wersja z szafirem ?

Skąd zakup ?

Gratulacje :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, szafir. Zakup z alledrogo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, szafir. Zakup z alledrogo :)

Bardzo fajny. Jak koperta i bransoleta mają się do poprzednich wersji ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajne te Mako III W zasadzie poszli po linii Mako USA z tym nowym modelem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałem wczoraj na żywo tą patelnię i powiem, że mi się spodobała.

Jakoś nie chce wyjść z głowy :)

 

seu07005wx_24.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny. Jak koperta i bransoleta mają się do poprzednich wersji ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powiem szczerze że nie wiem. To jest mój 1-szy diver dlatego mogę powiedzieć jedynie to co odczuwam nie mam do czego go porównać. Zegarek jest ciężki sprawia wrażenie solidnego bransoleta matowa koperta jest bardzo solidna - zielona wersja jest piękna tarcza posiada piękny szlif słoneczny.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze że nie wiem. To jest mój 1-szy diver dlatego mogę powiedzieć jedynie to co odczuwam nie mam do czego go porównać. Zegarek jest ciężki sprawia wrażenie solidnego bransoleta matowa koperta jest bardzo solidna - zielona wersja jest piękna tarcza posiada piękny szlif słoneczny.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

@Novvy33' możesz podrzucić jakieś zdjęcia zrobione przy lepszym świetle (na zdjęciu tarcza wygląda bardziej na granatową niż zieloną)?

 

Aktualnie cieszę się jedynym orientem w kolekcji:

 

orient5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Novvy33' możesz podrzucić jakieś zdjęcia zrobione przy lepszym świetle (na zdjęciu tarcza wygląda bardziej na granatową niż zieloną)?

 

Aktualnie cieszę się jedynym orientem w kolekcji:

 

A to zdaje się wspominany przeze mnie chwilę wcześniej juesej ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by Szyszkops

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.