Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Bo coś wskazóweczki mają taki złotawy, trochę cygański kolor ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Teraz to tylko jeszcze konia, jakąś furmankę i hen w świat taborami. Zegarek już jest ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Była pięteczka snk803, ale jest druga połowa meczu, więc w mistrzowskiej drużynie nastąpiła zmiana  :D

post-34987-0-38192600-1507223933_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDGZ013 do dostania tylko z drugiej ręki.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piękna Limitka, jak na nią trafiłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat, ale może ktoś fanów marki zna język japoński na tyle że pomógł by mi przetłumaczyć krótki tekst odnośnie zegarka Seiko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw tekst.

【商品状態】中古品・動作確認済「時差未確認」・風防に目立つ傷は、ございません

中古品の為、傷や使用感等がございますので、ご理解願います。

※時差未確認になりますので、メンテナンスが必要な場合はお客様ご自身で修理をしていただく必要がございます。

その他、写真にてご確認ください。 

 

Próbuje rozwikłać zagadkę czy zegarek jest po prostu używany czy jednak coś z nim jest nie w porządku. Tłumacz Google nie do końca daje mi odpowiedź na to pytanie.

Konkretnie chodzi o chrono z tej aukcji: https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/q115525764

Edytowane przez traczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zegarek jest na pewno używany.

 Piszą coś o ryskach i tyle

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest na pewno używany.

Piszą coś o ryskach i tyle

Dziękuję za rozwianie wątpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkiełko nie posiada widocznych wad. Są drobne ryski i standardowe ślady użytkowania - jak w przypadku zegarka używanego.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna Limitka, jak na nią trafiłeś ?

fota z netu niestety.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wszystkie Seiko to świetne zegarki, chyba moja ulubiona marka :)

 

Co ciekawe, zanim trafiłem na to forum to wydawało mi się, że to są takie byle jakie zegarki, którymi w ogóle nie warto sobie głowy zaprzątać  ;) oczywiście dość szybko zrozumiałem, że błądziłem i dziś nie jestem sobie w stanie wyobrazić mojej kolekcji bez Seiko  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Seiko to świetne zegarki, chyba moja ulubiona marka :)

 

 

 

Co ciekawe, zanim trafiłem na to forum to wydawało mi się, że to są takie byle jakie zegarki, którymi w ogóle nie warto sobie głowy zaprzątać  ;) oczywiście dość szybko zrozumiałem, że błądziłem i dziś nie jestem sobie w stanie wyobrazić mojej kolekcji bez Seiko  :wub:

To trzeba oddać głosy w rankingu (Forum główne) :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To trzeba oddać głosy w rankingu (Forum główne) :)

Szczęśliwie mam to już za sobą. I oczywiście SEIKO, w tym GS /wiem, że dziś to w zasadzie oddzielna marka/, są na mojej prywatnej liście bardzo wysoko, tuż za Omegą  :D  :D  :D A że Omegi, przy najmniej jak na razie nie mam, to znakiem tego SEIKO RULEZ  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Choć jedną wtopę zaliczyłem - SNKM97 z serii Recraft. Przed zakupem naczytałem się o problemach z jakością wykonania tarczy, ale oczywiście zakładałem, a jakże, że w moim egzemplarzu wszystko będzie ok. Nawet w pasek zainwestowałem... A ok nie było...

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś źle trafić z Recraftem. Pooglądałem swoje 3 po Twoim wcześniejszym wpisie i na szczęście nic mi nie przeszkadza wizualnie od strony wykonania, a design - no cóż kwestia gustu, możnaby pewnie to i tamto zmienić, ale poczekajmy na re-edycję re-edycji i zobaczymy na ile się będzie różnić od dwóch poprzednich wcieleń :-)

Edytowane przez Robbs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Musiałeś źle trafić z Recraftem. Pooglądałem swoje 3 po Twoim wcześniejszym wpisie i na szczęście nic mi nie przeszkadza wizualnie od strony wykonania, a design - no cóż kwestia gustu, możnaby pewnie to i tamto zmienić, ale poczekajmy na re-edycję re-edycji i zobaczymy na ile się będzie różnić od dwóch poprzednich wcieleń :-)

Rzecz w tym, że design bardzo mi się podobał i nieprzypadkowo, właśnie z uwagi na fajne zestawienie kolorystyczne, wybrałem SNKM97. Problem był w tym, że fatalnie zostały nałożone indeksy, co psuło cały efekt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Problem był w tym, że fatalnie zostały nałożone indeksy, co psuło cały efekt...

Mylisz się, Seiko ze źle nałożonymi indeksami, to właśnie prawdziwe Seiko. Dopiero, gdy w przypadku Seiko indeksy są poprawnie nałożone, jest to defekt i wypadek przy pracy, który psuje cały efekt  :lol:  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mylisz się, Seiko ze źle nałożonymi indeksami, to właśnie prawdziwe Seiko. Dopiero, gdy w przypadku Seiko indeksy są poprawnie nałożone, jest to defekt i wypadek przy pracy, który psuje cały efekt  :lol:  B)

To ja jednak wolę te "wypadki przy pracy" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, Seiko ze źle nałożonymi indeksami, to właśnie prawdziwe Seiko. Dopiero, gdy w przypadku Seiko indeksy są poprawnie nałożone, jest to defekt i wypadek przy pracy, który psuje cały efekt  :lol:  B)

To taki sam hejt  :P jak na iphona :D

 

Zapraszam do udziału w głosowaniu "rankingu ulubionych firm"

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/152422-ranking-ulubionych-firm-klubowicz%C3%B3w-ad-2017-g%C5%82osowanie/page-7?p=2102455&do=findComment&comment=2102455


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.