Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwól, że tego jegomościa nie włączę i nie skomentuję  :P

 

Naprawdę nie masz już co oglądać ? W takim razie daj mi znać jak koleś nakręci uzasadnienie dlaczego Ziemia jest płaska ... to takie modne ostatnio.

 

To opinia widza jednego z youtuberów zegarkowych.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwól, że tego jegomościa nie włączę i nie skomentuję  :P

 

naprawdę nie masz już co oglądać ?

Dużo filmów oglądam zegarkowych na yt.Zwróć uwagę,że to opinia widza,a może to teoretycznie pisać osoba o większym zasobie wiedzy niż sam youtuber.

A nawiasem mówiąc ten młodzieniec strasznie „nakręcony” jest właśnie na Seiko.

Więc kto jak kto,ale Ty powinieneś obejrzeć czasem coś jego autorstwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gość ma tak irytujący głos, że po pierwszym obejrzanym filmiku nastepnego nie dałem rady zdzierżyć.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najstraszniejszy jest montaż - cięcie po niemal każdym zdaniu. Chociaż jakiś czas temu włączyłem coś z jego nowszych wypustów i chyba coś idzie ku lepszemu. Tnie już co 2 zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że dużo ludzi bez pojęcia, bierze go za specjalistę od zegarków...


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się tak czepiacie Humeniuka, on jest przecież zwykłym miłośnikiem, któremu się chce. Do tego ziomek jest sympatyczny. A głos ma imho normalny. Co do montażu, to polecam nagrać samemu taki materiał bez cięć, żeby to jakoś wyglądało bez yyy...eeee...itp. ;)

 

Dla kompletnych laików ma sporo filmów wyjaśniających pewne sprawy i propagatorsko jeżeli chodzi o zegarki się to sprawdza. Wielu po obejrzeniu jego filmów już nie nazwie koperty obudową itp. ;)

 

Poza tym #seikolepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FQNVLWX.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że dużo ludzi bez pojęcia, bierze go za specjalistę od zegarków...

 

Moim zdaniem lepsze to, niż gdyby mieli kupić jakiś zegarek majtkowej marki, lub podróbkę.

Ile wie, tyle przekazuje :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzedałem swój ostatni zegarek z napisem Seiko na tarczy. Na razie będę wydawał swoje pieniądze na zegarki producentów mających lepszą kontrolę jakości i precyzję wykonania. To nie jest żaden bunt. To ewolucja zegarkowego entuzjasty.

Wiem że nikt w Seiko nie będzie po mnie płakał, więc tym lżej mi było się rozstać.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Masz już jakieś konkretne typy, gdy chodzi o producentów z lepszą kontrolą jakości i precyzją wykonania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już jakieś konkretne typy, gdy chodzi o producentów z lepszą kontrolą jakości i precyzją wykonania?

Większość microbrandów

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Większość microbrandów

To tak do końca od Seiko się nie odetniesz, skoro sporo microbrandów używa ich werków :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak do końca od Seiko się nie odetniesz, skoro sporo microbrandów używa ich werków :-)

Moje wszystkie moje zegarki tykają 28800 razy na godzinę i chcę także przy tym pozostać. W tym temacie Seiko też nie ma za wiele do powiedzenia. Żeby nie było, szacunek do firmy pozostał, ale aktualnie szukam czegoś innego.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Moje wszystkie moje zegarki tykają 28800 razy na godzinę i chcę także przy tym pozostać. W tym temacie Seiko też nie ma za wiele do powiedzenia. Żeby nie było, szacunek do firmy pozostał, ale aktualnie szukam czegoś innego.

Spoko, argument o kontroli jakości trafia do mnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, argument o kontroli jakości trafia do mnie :-)

Bph to fanaberia i nic więcej.

Ale kontrola jakości już nie


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czasu ;)

Możliwe, ale jak mógłbyś wyjawić źródła tego przebłysku jasnowidzenia to byłoby świetnie.

Z resztą jak jakość spadnie to poszukam czegoś innego. Na tą chwilę kupno Seiko wiąże się ze sporym ryzykiem bólu oczu.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.