Burns 5021 #27327 Posted July 17, 2024 W dniu 9.07.2024 o 20:56, eustechy napisał(-a): Nowy SEIKO SSC947P1 Jakoś strasznie naciągana ta koncepcja zegarka z historii. Nie trafia do mnie w ogóle. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Waldzior 3243 #27328 Posted July 18, 2024 Zielony poszedł jakiś czas temu, ale pozostałe dwa sobie leżą W dniu 15.07.2024 o 10:33, Burns napisał(-a): Nigdy w życiu Sumo nie było takie tanie jak piszesz. W 2012 kosztowało w okolicach 2k. Pomyliłeś może z SKX. Nic nie pomyliłem, wiem za ile kupuje zegarki i odróżniam je od siebie. 2 Share this post Link to post Share on other sites
Burns 5021 #27329 Posted July 18, 2024 (edited) Godzinę temu, Waldzior napisał(-a): Zielony poszedł jakiś czas temu, ale pozostałe dwa sobie leżą Nic nie pomyliłem, wiem za ile kupuje zegarki i odróżniam je od siebie. To o co, albo po co pytasz skoro wszystko wiesz ? Poza tym rozmowa o niczym bo nie napisałeś czy rozmawiamy o nowych, używanych zegarkach, ze sklepu czy drugiej ręki. Sumo kosztowało co jest wydrukowane na metce 60000Yen, sprzedawcy oddawali je zazwyczaj za 56, może 44tysie Yen. Kursy można sprawdzić w internecie. Vat z JP był raczej należny. Jakby tego nie liczyć walnąłeś niczym nie popartą kwotę z d*py, która nie jest nawet połową za ten zegarek gdy był sprowadzany jako nowy z JP 700 zł to się płaciło za Monstera i wsponnianego skx, chociaż czasem były jakieś wrzuty w Singapurze, że coś się komuś ślizgneło bez vatu i miał te zegareki za 400-500zł Edited July 18, 2024 by Burns 2 Share this post Link to post Share on other sites
Waldzior 3243 #27330 Posted July 19, 2024 (edited) 🤣 Widget spanWidget span Edited July 20, 2024 by Waldzior 8 Share this post Link to post Share on other sites
Slimturtle 7702 #27332 Posted July 22, 2024 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 11 Share this post Link to post Share on other sites
Burns 5021 #27338 Posted July 24, 2024 No to żółwik. 😉 14 Share this post Link to post Share on other sites
mariusz9a 21746 #27339 Posted July 24, 2024 Moje pierwsze Seiko 🙂 12 Share this post Link to post Share on other sites
Funky_Koval 24604 #27340 Posted July 24, 2024 (edited) 4 godziny temu, Burns napisał(-a): No to żółwik. 😉 Żółwik na wypasie! Nowy? Godzinę temu, mariusz9a napisał(-a): Moje pierwsze Seiko 🙂 I jak, podpasował? Rozmiar ideolo Edited July 24, 2024 by Funky_Koval 0 quartz bandit Share this post Link to post Share on other sites
mariusz9a 21746 #27341 Posted July 24, 2024 2 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a): I jak, podpasował? Rozmiar ideolo Super:-) Dzięki za udaną transakcję 🙂 1 Share this post Link to post Share on other sites
Funky_Koval 24604 #27342 Posted July 24, 2024 Godzinę temu, mariusz9a napisał(-a): Super:-) Dzięki za udaną transakcję 🙂 Z tą bransą to jest zestaw idealny żal mi było się z nim rozstawać ale pojawiły się inne potrzeby 0 quartz bandit Share this post Link to post Share on other sites
mariusz9a 21746 #27343 Posted July 24, 2024 16 minut temu, Funky_Koval napisał(-a): Z tą bransą to jest zestaw idealny żal mi było się z nim rozstawać ale pojawiły się inne potrzeby Zgadza się, ta bransoleta dużo lepsza niż oryginalna:-) W sumie to od dawna miałem chrapkę na ten model 😉 Myślę że zostanie na dłużej 🙂 1 Share this post Link to post Share on other sites
Burns 5021 #27344 Posted July 24, 2024 4 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a): Żółwik na wypasie! Nowy? Jakoś zimą kupowałem, czyli w grudniu po południu. Opisałem go w kilku zdaniach na tym forum. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Funky_Koval 24604 #27345 Posted July 24, 2024 Teraz, Burns napisał(-a): Jakoś zimą kupowałem, czyli w grudniu po południu. Opisałem go w kilku zdaniach na tym forum. A poznaję. Dałeś mu ten fajny pasek. A z perspektywy czasu jak się sprawował? 0 quartz bandit Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44288 #27346 Posted July 25, 2024 11 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
Memphis2 432 #27347 Posted July 25, 2024 Dołączam do klubu. Super pierwsze wrażenie. 12 Share this post Link to post Share on other sites
Walter_87 8240 #27350 Posted July 26, 2024 Nie ma to jak stare, dobre Seiko w jakże ponadczasowej i bardzo modnej ostatnio stylistyce (PRX itp.). Rocznik 1977 16 KMZiZ Share this post Link to post Share on other sites