Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

W dniu 9.07.2024 o 20:56, eustechy napisał(-a):

Nowy SEIKO SSC947P1

 

IMG_3600.png

Jakoś strasznie naciągana ta koncepcja zegarka z historii. Nie trafia do mnie w ogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zielony poszedł jakiś czas temu, ale pozostałe dwa sobie leżą  :)

 

spacer.png

W dniu 15.07.2024 o 10:33, Burns napisał(-a):

Nigdy w życiu Sumo nie było takie tanie jak piszesz. W 2012 kosztowało w okolicach 2k. Pomyliłeś może z SKX.

Nic nie pomyliłem, wiem za ile kupuje zegarki i odróżniam je od siebie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Waldzior napisał(-a):

Zielony poszedł jakiś czas temu, ale pozostałe dwa sobie leżą  :)

 

 

spacer.png

Nic nie pomyliłem, wiem za ile kupuje zegarki i odróżniam je od siebie. 

To o co, albo po co pytasz skoro wszystko wiesz ?

Poza tym rozmowa o niczym bo nie napisałeś czy rozmawiamy o nowych, używanych zegarkach, ze sklepu czy drugiej ręki.

Sumo kosztowało co jest wydrukowane na metce 60000Yen, sprzedawcy oddawali je zazwyczaj za 56, może 44tysie Yen. Kursy można sprawdzić w internecie. Vat z JP był raczej należny.

Jakby tego nie liczyć walnąłeś niczym nie popartą kwotę z d*py, która nie jest nawet połową za ten zegarek gdy był sprowadzany jako nowy z JP 

700 zł to się płaciło za Monstera i wsponnianego skx, chociaż czasem były jakieś wrzuty w Singapurze, że coś się komuś ślizgneło bez vatu i miał te zegareki za 400-500zł

Edited by Burns

Share this post


Link to post
Share on other sites

  🤣

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

 

Widget spanWidget span

Edited by Waldzior

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Burns napisał(-a):

No to żółwik. 😉

 

IMG20240724132230.jpg

Żółwik na wypasie! Nowy? 

 

IMG20240724132230.jpg

Godzinę temu, mariusz9a napisał(-a):

Moje pierwsze Seiko 🙂

 

20240724_170744.jpg

I jak, podpasował? Rozmiar ideolo :)

Edited by Funky_Koval

quartz bandit

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a):

I jak, podpasował? Rozmiar ideolo :)

Super:-) Dzięki za udaną transakcję 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, mariusz9a napisał(-a):

Super:-) Dzięki za udaną transakcję 🙂

Z tą bransą to jest zestaw idealny żal mi było się z nim rozstawać ale pojawiły się inne potrzeby :D


quartz bandit

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

Z tą bransą to jest zestaw idealny żal mi było się z nim rozstawać ale pojawiły się inne potrzeby :D

Zgadza się, ta bransoleta dużo lepsza niż oryginalna:-)

W sumie to od dawna miałem chrapkę na ten model 😉 Myślę że zostanie na dłużej 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a):

Żółwik na wypasie! Nowy? 

Jakoś zimą kupowałem, czyli w grudniu po południu. Opisałem go w kilku zdaniach na tym forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz, Burns napisał(-a):

Jakoś zimą kupowałem, czyli w grudniu po południu. Opisałem go w kilku zdaniach na tym forum.

A poznaję. Dałeś mu ten fajny pasek. A z perspektywy czasu jak się sprawował?


quartz bandit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.