Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki :lol:

skupiłem się na szukaniu na oficjalnych stronach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!

 

Bardzo podoba mi się Seiko Samurai SBDA 005 SCUBA TITANUM. Czy jest może taki sam model (chodzi o cyferblat, indeksy i wskazówki) ale nie w tytanie tylko w stali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info,

 

znalazłem jeszcze dwa takie: SKXA 55 i SKXA 35, podobne więc może, któryś z nich. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Niedługo będzie tak:

- dzień pierwszy - czytam gazetę: Seiko,

- dzień drugi - włączam telewozor: Seiko,

- dzień trzeci - boję się otworzyć konserwę...

 

:twisted: :wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zgadzam z przedmówcą.Myślę,że napis seiko na cyferblacie można było sonbie podarować bo nie pasuje on do stylistyki innych napisów jak i całego zegarka.Napis seiko jest moim zdaniem zbyt "moderny" do całej stylistyki takiej raczej art-deco.


CASIO G-SHOCK G-100 1AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz?

We can not accept visits from POLAND

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmolak

Taa właśnie zauważyłem jak próbowałem coś dodać do koszyka. A propos zakupów przez internet. Jestem na etapie kupna dwóch zegarków seiko.

1. Seiko premier kinetic

2. Seiko samurai

Pierwszego chcialbym kupić z 21 jewel tylko nie wiem jakie dodatkowe koszty należy doliczyć do ceny, (ile feedex bierze za transport i jak jest w Polsce ze cłem), a drugiego tak jak piszecie , że najlepiej na ebay tylko nie bardzo wiem o co chodzi z metoda paypal. Jeżeli znacie odpowiedzi na moje pytania z góry dziękuje. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmolak

Witam. Czy któryś z forumowiczów zakupiłby dla mnie ten zegarek. Oczywiście po wcześniejszym przelaniu pieniędzy na jego konto gdyż ebay nie chce zaakceptować mojej karty kredytowej. w przypadku znalezienia się chętnego prosze o wiadomość na priv. Z góry dziękuje.

http://cgi.ebay.pl/Seiko-Samurai-Automatic...1QQcmdZViewItem lub

http://cgi.ebay.pl/SEIKO-SNM011P1-SNM011-S...1QQcmdZViewItem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już go mam dzisjaj przyszedł Seiko Sports Seamaster SNZB21K1 zakochałem się płynący sekundnik granatowa tarcza i jak ładnie świeci w ciemności :oops: Niestety nie ma aparatu cyfrowego wiec dzisjaj nie dam rady wrzucić zdjęć jutro pójdę do kumpla i wrzucę kilka póki co idę dalej upajać się tym pięknym widokiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pyatnie odnosnie starego zegarka seiko nie mam fotki ale postaram sie opisac :

ten ktroy widzialem byl złoty pod wskazówkami, mial wskaznik chrono taki przełacznik na rozne tryby , alarm , stoper , itd mial koronke i dwa guziki po przeciwnej strone od koronki , co charakterystyczne to stoper mial dokładnosc do 1/10 sek, wskazówka od sekundnika posuszala sie po cyferblacie od godz 12 do 14 i do tylu tak szybko !! Z tego co wiem to jest stary model !! prosze o ewentualne linki do takiego zegarka !! najlepiej z cena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.