Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pytanie, czy ktoś orientuje się, gdzie w PL można oddać Sumo do rzetelnego serwisu po 5-6 latach? Strojny w Krk wyreguluje mechanizm, ale nie mam mowy o czyszczeniu i ew. serwisie, z oczywistych względów nie chcę oddawać do Time Trend.

Nie masz w okolicach żadnego zegarmistrza z prawdziwego zdarzenia? Jest gdzieś na forum temat z polecanymi zegarmistrzami - poszukaj - może znajdziesz któregoś w Twojej okolicy.

 

Edit: Istvan - świetne to Twoje Seiko - ta tarcza na żywo musi wyglądać obłędnie.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie, czy ktoś orientuje się, gdzie w PL można oddać Sumo do rzetelnego serwisu po 5-6 latach? Strojny w Krk wyreguluje mechanizm, ale nie mam mowy o czyszczeniu i ew. serwisie, z oczywistych względów nie chcę oddawać do Time Trend.

Seiko Serwis
Adres: 6 Sierpnia 18, 90-416 Łódź
Telefon: 42 633 52 49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

SKX007 wraca na polskie półki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A tak to :) sam sobie na grudzień do salonu zamówiłem na kajadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKX007 wraca na polskie półki :)

Jeśli to prawda to bardzo dobra nowina.Po bazarku było widać ostatnio,że parę osòb odleciało z ceną za ten zegar.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Cena w PL też odlotowa, ale grudzień idzie, wszystko się sprzeda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były po 1200.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Konkretnie , jaka to cena ?

1245zl

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakoś do żòłwia nie mogę się przekonać.SKX ma to coś.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak piszesz, jakbyś miał zjeść zupę z żółwia :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKXa nie da sie porównać do Żółwia. Przepaść dzieli te zegarki. Imo oczywiście.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie 70'- powiedział, że nie ma dostepu do częsci w razie ew. konieczności wymiany- regulacja tak, czyszczenie i serwis nie.

 

Daito- "Strojny" to akurat jeden z lepszych zegarmistrzów w Krk

 

Burns- czy masz jakieś doświadczenia z tym serwisem w Łodzi? Nie chę oddawać zegarka w ręce dyletantów..

 

Dzięki i pozdrawiam,

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No robi Seiko to się raczej zna, a nie będzie się dopiero uczył na twoim zegarku jak to bywa najczęściej u innych zegarmistrzów. Mimo nazwy to jest tylko i aż Zegarmistrz a z częściami zależny od Zibi...

Raz wysyłałem, osobiście nie znam, bez zarzutów, ale zegarek jak twój nie był nowy, więc kolejna ryska mogła mu nie robić różnicy - nic grubego nie znalazłem.

Pytaj kolegów z Łodzi, ale opinie też powinny być pozytywne bo to dzięki Im go znalazłem...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie 70'- powiedział, że nie ma dostepu do częsci w razie ew. konieczności wymiany- regulacja tak, czyszczenie i serwis nie.

No to "partacz" jezeli chce regulowac brudny zegarek. Tak w kazdym razie powiedzialby majster u ktorego ja serwisuje zegarki :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty gdzie robisz swoje i w jakim stanie je dostajesz z powrotem ? To są cenne informacje bo z przykrością partaczy nie brakuje, którzy dorabiają ideologie, zamiast zrobić to zgodnie ze szkołą, Na pewno jest sporo dobrych, ale raczej się ukrywają, albo mają w poważaniu internet.

A wysyłka kurierem to ~20zł więc lepiej poświęcić te 40zł niż mieć pyknięty zegarek i wracać 5x do poprawki, bo za którymś razem może się uda ... W myśl zasady powinno wydać się więcej na uszczelki, no ale smar sylikonowy dobry na wszystko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zgodnie ze szkola. Zgodnie jednak z logika jest regulowanie wyczyszonego, a nie brudnego zegarka. Chcac wyregulowac zegarek, musialby go otworzyc, po czym zalozyc nowa uszczelke (to pewnie zgodnie ze szkola) i zamknac. Jednak nie brak oryginalnej uszczczelki najprawdopodbniej stanowi dla niego problem z czyszczeniem skoro bez problemu podejmie sie regulacji. No chyba, ze potrafi wyregulowac zegarek bez otwierania, tylko zdaje sie, ze nazywa sie Strojny, a nie Kaszpirowski :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.