Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem o rewię :lol:

A rewia, było wszystko co można założyć, bransoleta, skóra, guma, nato, a sznurka nie było  :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nieprawda, gumy nie było ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę na bransolecie, gumie i spadochronowym, rozciąganym pasku ;) , skórzany nawet mi przez myśl nie przemknął... :ph34r:


Nieprawda, gumy nie było ;-)

Za brak gumy.....500+ :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A mi nie tylko przemknął. Ale dość szybko powróciłem na jasną stronę mocy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gumy nie było, a i tak wyszło że na bransolecie najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ciężko mi to idzie, ale przyznaję, najlepiej na bransolecie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi oryginalny bezel średnio pasował ;)

 

Super! Teraz zazdroszczę :D;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie, czemu nie ;-) Choć z perspektywy czasu muszę przyznać, że mój eksperyment z Monsterem na skórzanym pasku nie należał do najbardziej udanych :-)
A ja nosiłem na skórkach i powiem że wyglądało to dobrze a nosiło się jeszcze lepiej :)
1.jpg4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

SKX jak dla mnie, na duży plus :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny projekt:)

a jakby go jeszcze "zabatmanować"?

 

Świetny!

Można takie cuda zrobić z mniejszym modelem Seiko czyli skx013 czy tylko do większego modelu są dostępne takie customowe części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszytkim! Niedawno trochę zaszalałem i kupiłem pierwszy mechaniczny zegarek (Seiko SPB051) i już widzę że nie będzie to ostatni.

Z wysokiego C zacząłeś. Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam na imię Marek. Jestem nowym użytkownikiem forum. Jest to mój pierwszy post i od razu zapytam. Stoję przed dylematem zakupu zegarka i zastanawiam się pomiędzy żółwiem a samurajem. Żółw niby ma dodatkowo dzień tygodnia, a jest tańszy od samuraja. Z czego to wynika? I na pierwszy rzut oka w sklepie wydaje mi się że luma mocniej swieci też w żółwiu. Pomoże ktoś z +i- tych modeli? Z góry serdecznie dziękuję.

 

Wysłane z mojego SM-A710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma świeci podobnie.

Bierz który Ci się bardziej podoba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam na imię Marek. Jestem nowym użytkownikiem forum. Jest to mój pierwszy post i od razu zapytam. Stoję przed dylematem zakupu zegarka i zastanawiam się pomiędzy żółwiem a samurajem. Żółw niby ma dodatkowo dzień tygodnia, a jest tańszy od samuraja. Z czego to wynika? I na pierwszy rzut oka w sklepie wydaje mi się że luma mocniej swieci też w żółwiu. Pomoże ktoś z +i- tych modeli? Z góry serdecznie dziękuję.

 

Główna różnica między tymi zegarkami to wygląd, więc weź ten który lepiej leży na ręce i wygląda według Ciebie lepiej.

Edytowane przez Karol1329

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję za pomoc. Prawdopodobnie będzie to żółw.

 

Wysłane z mojego SM-A710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Moim zdaniem żółw ma lepszą kopertę, bardziej dopracowaną. Nowy samuraj wygląda marnie w porównaniu do starszej wersji gdzie boki i krawędzię były bardzo dobrze zrobione. Miałem wersje blue lagon i tam wyglądało to średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wysokiego C zacząłeś. Gratuluję.

Dzięki! Zdaję sobie sprawę, że jak na początek to może lekka przesada. Rozważałem też inne opcje. Nawet byłem już kiedyś blisko zakupu sarba 033, ale niestety brakło odwagi i patrząc na ceny teraz trochę żałuję ;) No i w końcu spodobał mi się ten diver. Póki co jest na ręce na tyle długo, że rotor wystarcza do utrzymania chodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SARX045.

 

Zafascynowany linią SARB (mam 017, czekam na 033) trochę przez przypadek zakupiłem tego SARX-a. Chciałem mieć zegarek z granatową tarczą, no i spodobał mi się w recenzjach. 

Nie jestem fachowcem, nie widziałem na żywo wielu zegarków ale mogę zapewnić, że to co oferuje ten model, za tę cenę (538 USD), to jest po prostu miazga. 

 

Jest znakomicie wykonany, moim zdaniem przydomek "Baby Grand Seiko" jaki gdzieś widziałem jest w pełni zasłużony. Piękna tarcza, przechodząca od czerni w granat. Delikatna "boazeria", która w odpowiednim świetle daje efekt szlifu słonecznego. Bardzo ciekawa i solidna bransoleta - jedyny minus to brak mikroregulacji.

 

Niestety nie mam odpowiedniego sprzętu do sensownej fotografii, więc wstawiam tylko poglądowo dwa zdjęcia. Lepsze na stronie: http://www.gnomonwatches.com/presage-automatic-blue-quot-tuxedo-quot-ref-sarx045, ale to i tak nie oddaje siły tego zegarka.

 

Serdecznie polecam.

post-64675-0-19761900-1552674223_thumb.jpg

post-64675-0-54522000-1552674238_thumb.jpg

Edytowane przez Horizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mierzyłem dziś MM200 i chyba mnie się podoba :) jedno ale to bardzo ostre krawędzie bransolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.