Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Może być duży problem w znalezieniu skx'a w sklepie. Tylko internety i/lub rynek wtórny.

 

W Time Trend widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też widziałem SKXa w salonie MARKO w Białymstoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a6b5448c042a08870dba6547d11bb9aa.jpg

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie. Siedzę w niedzielny wieczór i zastanawiam się czy warto dziś jeszcze kupić sarba017? Cena już nie taka jak kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie warto, cena teraz z kosmosu a amatorzy-sprzedawcy bazarowi poczuli krew i dodatkowo zawyżają ceny.

Zegarek szybko się nudzi i nie jest wart tych pieniędzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Szukałem "trzeźwego" spojrzenia na świat:) choć bardzo mi się podoba muszę obejść się smakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, ja musiałem wymienić futrunę...

 

A na poważnie, to jak nie srasz teraz pienięsmi to daruj sumo. Żółwia też daruj, skx wg mnie lepszy.

Żółw nie gada ze mna. SKX bardzo ładny i chyba numer jeden ale sbdc031 ktoś wspomniał, ze o wiele lepiej wykonany wiec chyba się skuszę na niego

 

0c2d61d025ec095c3aba9051cf5ccd31.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sbdc rzeczywiście sprawia wrażenie lepiej wykonanego niż skx, ale fajerwerków się nie spodziewaj :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten SKX jednak chyba ładniejszy a skoro fajerwerków nie będzie to chyba w ciemno kupię :)

 

Zobacz ofertę: NOWY ZEGAREK MĘSKI SEIKO SKX007K2 NUREK 20ATM https://allegro.pl/oferta/nowy-zegarek-meski-seiko-skx007k2-nurek-20atm-8148257604

 

Cena ok czy szukać gdzieś taniej? Większość ofert jeśli zegar jest używany to piszą ze ryski na szkle wiec chyba wole nowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jednak sbdc jest minimalnie ładniejszy, a jak sie wymieni insert bezela to nawet dużo ładniejszy. Przymierzałem sobie kiedyś skx, ale nie zachwycił mnie ten zegarek. No może za polowe jego ceny to chciałbym go mieć, żeby go pomodowac :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten SKX jednak chyba ładniejszy a skoro fajerwerków nie będzie to chyba w ciemno kupię :)

Zobacz ofertę: NOWY ZEGAREK MĘSKI SEIKO SKX007K2 NUREK 20ATM https://allegro.pl/oferta/nowy-zegarek-meski-seiko-skx007k2-nurek-20atm-8148257604

Cena ok czy szukać gdzieś taniej? Większość ofert jeśli zegar jest używany to piszą ze ryski na szkle wiec chyba wole nowy...

Jak ci się nie spieszy możesz ściągnąć z watcheszon lub creationwatches, nawet jak doliczą VAT wyjdzie trochę taniej... Pamiętam jak jakiś czas temu kupowałem sobie nowego skx za 640zl, gdzie te czasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten SKX jednak chyba ładniejszy a skoro fajerwerków nie będzie to chyba w ciemno kupię :)

 

Zobacz ofertę: NOWY ZEGAREK MĘSKI SEIKO SKX007K2 NUREK 20ATM https://allegro.pl/oferta/nowy-zegarek-meski-seiko-skx007k2-nurek-20atm-8148257604

 

Cena ok czy szukać gdzieś taniej? Większość ofert jeśli zegar jest używany to piszą ze ryski na szkle wiec chyba wole nowy...

Rzuć okiem na creationwatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

MocnyFull - mam SKXa i go uwielbiam, ale świadom jestem jego plusów ujemnych :)

Prosty i klasyczny wygląd dla mnie, nudny dla innych. Solidny i tani w naprawie (a trochę przez 10 lat się nam przydarzyło) mechanizm dla mnie, przedpotopowy prostak dla innych :) Bransa lekka, wiotka i wygodna dla mnie, wiotka i tandetna dla innych. Dla mnie w sumie też tandetna ale od 10 lat, odpukać, dzielnie daje radę. Jedyne co jej mogę zarzucić, to że wyraźnie dzwoni podczas noszenia i o ile zegarek daje wrażenie solidności to bransa wieje taniością. Gdyby ci to przeszkadzało to zamienniki chodzą w cenach 60-90baksów, a wtedy przy obecnych cenach SKXa chyba lepiej na coś z wyższej półki zapolować. Lepsze wykonanie, nowsze mechanizmu (dokręcanie, stop sekunda, dokładność).

Osobiście, gdyby mi się nie wydawał nudniejszy od SKXa, to pewnie nosiłbym sumo. Oferta z bazarku, IMO ciekawa:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/175983-czarne-seiko-sumo-z-szafirem-dd-i-niebieskim-ar/

 

@karloss - ja kupiłem swojego za 409zł z wysyłką w czasach gdy samuraje stały na bazarze po 450-475zł. To se ne vrati :D


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy SKX a Sumo jest przepaść.

Wiem co piszę ponieważ miałem 5 Sumo i tyle samo SKX.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

W sensie po pięć sztuk jednego i drugiego modelu?

Co cię skłoniło 5 razy wracać do SKXa skoro taka przepaść między nim a sumo?

Różnicę, niestety (piszę to jako miłośnik SKXa) widać od razu :)

 

Osobiście mi tego modelu trochę żal, bo go Seiko po macoszemu traktuje. Ceny regularnie idą w górę, a on cały czas na kolejnych odsłonach 7S26. Upgrade do jakiegoś nowszego mechanizmu typu 4r36 by się przydał, szczególnie że są już "piątki" które na nim hulają.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ci powiedzą że wr 100 i brak zakręconej koronki.

Kup taki jaki ci się podoba jakość taka sama jak Skx, Sumo i biedamas stoją wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.