Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

Nie widziałem nigdy mm300, ale na pewno nie ma tutaj blaszki, nawet jeśli podobnie wygląda ;)

A sama bransa - dla mnie bajka. Co prawda tytan daję wrażenie wydmuszki, ale spasowanie i dokładność wykonania wg mnie na naprawdę wysokim poziomie.

Ciekawe czy i kiedy pierwszy LX pojawi się na forum? :)

Pzdr

Darek

Edited by darmar41

Poproszę o pomoc. Znalazłem fajną ofertę na zegarek SEIKO SPB077, ale boję się trochę rozmiaru i zastanawiam się jak by wyglądał na nadgarstku 16,5 cm. Czy ktoś ma takie zdjęcie i mógłby zaprezentować?

Coś się kończy, coś się zaczyna..

Mówisz o tej ofercie?

https://dolinski.pl/seiko-prospex-diver-spb077j1/?gclid=CjwKCAiAh5_uBRA5EiwASW3IalOqXe7eXJ5aYGWuPt2cJJi7Srw0lUOWGDGLXqczH6eIZuTRymsLnBoCb10QAvD_BwE

To chyba jakaś pomyłka cenowa, ale jeśli da się go zamowic to w tej cenie tylko brać.

Co do rozmiaru - przymierzalem to i wg mnie nosi sie jak 42mm. Nominalnie mniejszy od niego spb051 optycznie wydaje się większy. Ale to wszystko kwestie optyczne, nie wiem jak kwestia rozmiaru L2L.

Pzdr

Darek

Ja mam nadgarstek 16-16.5 cm. I mam też ten zegarek i powiem Ci, że leży świetnie. Uszy nie wychodzą poza nadgar (jest nawet zapas). Jak Ci się podoba to bierz, jest świetny :) oczywiście bezel nie centruje idealnie ale ja przestałem na to zwracać aż tak uwagę. Jest ok i mi wystarczy

EDIT: o kurde ta cena u dolińskiego powala. 1300 za ten model? Ale jak??

post-108913-0-52171200-1573404249_thumb.jpg

post-108913-0-96476200-1573404264_thumb.jpg

Edited by Noodles

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Poluję na bazarku na jakiegoś fajnego divera z WR200 a tu taka oferta za nowy więc mocno kusi, tylko zastanawiam się co z nim jest nie tak i jak będzie wyglądał na moim nadgarstku.
Chyba sprawdzę czy da się kupić a jak się okaże że za duży to odeślę.
Thx za fotki, przekonały :)

Pewnie we wtorek dostanę informację, że to był błąd na stronie i nici z transakcji życia ;)

Edited by merrill

Poluję na bazarku na jakiegoś fajnego divera z WR200 a tu taka oferta za nowy więc mocno kusi, tylko zastanawiam się co z nim jest nie tak i jak będzie wyglądał na moim nadgarstu.

Chyba sprawdzę czy da się kupić a jak się okaże że za duży to odeślę.

Thx za fotki, przekonały :)

Za taką cenę to się nawet nie zastanawiaj tylko bierz. 1315 zeta za szafir, 6r15, i wersję na bransie to rozbój w biały dzień :D

To raczej pomyłka cenowa za ten model

A w polskim prawie konsumenckim to nie jest przypadkiem tak, ze jak zegarek kupi za tyle za ile jest wystawiony to sklep ma obowiazek go wlasnie za tyle sprzedac?

A w polskim prawie konsumenckim to nie jest przypadkiem tak, ze jak zegarek kupi za tyle za ile jest wystawiony to sklep ma obowiazek go wlasnie za tyle sprzedac?

Pewnie maila dostaniesz albo telefon że omyłkowo cena została podana na stronie i tyle w temacie.Ten zegarek kosztuje ponad 3 tys. i nigdy nie kosztował 1800zł nie mówiąc o cenie po rabacie 1300

Też kliknąłem ta "sportowa" promocję - black friday trzy tygodnie wczesniej  :D  - zobaczymy , co z tego będzie .

Rozumiem, że to odnowione sumo? bo juz sam zgłupiałem 

Rozumiem, że to odnowione sumo? bo juz sam zgłupiałem

To półka wyżej od Sumo a w cenie skx-a :)

Edited by surovy77

"..uj" z tego będzie - nie ma co sie podniecać, ochroni ich regulamin sklepu, ewentualnie konstrukcja "błędu" z kodeksu cywilnego, ale pomarzyc przy niedzieli i nakarmić swojego wewnętrznego "cebulaka" zawsze miło  :D 

"..uj" z tego będzie - nie ma co sie podniecać, ochroni ich regulamin sklepu, ewentualnie konstrukcja "błędu" z kodeksu cywilnego, ale pomarzyc przy niedzieli i nakarmić swojego wewnętrznego "cebulaka" zawsze miło  :D

Dokładnie jak piszesz :)

Przyjrzałem się dokładnie ofercie i przede wszystkim produkt jest na zamówienie - fizycznie go sklep nie posiada więc zgodnie z regulaminem z przyczyn niezależnych nie ma możliwości realizacji zamówienia.
Niby 30% rabatu, ale licząc od ceny rynkowej nie jest możliwa aż taka promocja. Wracam do polowania na bazarek.

Mówisz o tej ofercie?

https://dolinski.pl/seiko-prospex-diver-spb077j1/?gclid=CjwKCAiAh5_uBRA5EiwASW3IalOqXe7eXJ5aYGWuPt2cJJi7Srw0lUOWGDGLXqczH6eIZuTRymsLnBoCb10QAvD_BwE

To chyba jakaś pomyłka cenowa, ale jeśli da się go zamowic to w tej cenie tylko brać.

Co do rozmiaru - przymierzalem to i wg mnie nosi sie jak 42mm. Nominalnie mniejszy od niego spb051 optycznie wydaje się większy. Ale to wszystko kwestie optyczne, nie wiem jak kwestia rozmiaru L2L.

Pzdr

Darek

Poproszę o pomoc. Znalazłem fajną ofertę na zegarek SEIKO SPB077, ale boję się trochę rozmiaru i zastanawiam się jak by wyglądał na nadgarstku 16,5 cm. Czy ktoś ma takie zdjęcie i mógłby zaprezentować?

Pani ze sklepu napisała cytuję: Dzień dobry tak, niestety wkradł się błąd cenowy do naszej oferty.

Mieliśmy na stanie 1 dostępną sztukę więc musieliśmy zamówienie zrealizować. Szczęśliwy ten, któremu udało się nabyć taki zegarek w tej cenie.

Pozostałych zamówień nie mogliśmy jednak przyjąć do realizacji głównie z powodu niedostępności tego modelu w naszej ofercie.

Czyli wygląda że ktoś kupił za 1300pln.

Moim zdaniem wszystkim to samo odpisali.

Temu pierwszemu także.

A zegarek wróci do oferty z normalną ceną za jakiś czas.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Ważne, że fani niskich cen już podchwycili i fama poszla na lata. Skoro nowy 1300 to używka max 950 zł ;)

Ten model nie jest dla mnie wart więcej ;)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/