Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

To bardzo fajny zegar,  w tej kasie nie ma co mu zarzucić a gdyby był droższy to oczekiwałbym wkładki bezela z ceramiki.

Natomiast brak bransy mi doskwierał a ori czy zamiennik z strapcode cenowo zabija.

Krygo, to nie jest duży zegarek ale patrząc na Twoje zegarki to będzie na pewno dominujący rozmiar ;)

Edited by tomaliusz

Tak, próbowałem się opanować, ale nie wyszło ;) Mam fajnego mesha, oby pasował. Te fabryczne paski są fatalne...

@Krygo, dostałeś jakieś potwierdzenie zamówienia, info o realizacji, bo mi nic nie przysłali, więc nie wiem, czy czegoś z tym kodem nie kombinują ;)

Tak, ten pepper to ja :)

Edited by clusca

Tak, próbowałem się opanować, ale nie wyszło ;) Mam fajnego mesha, oby pasował. Te fabryczne paski są fatalne...

Ja nosiłem na Borealisie i to imo najlepsza opcja dla divera jak nie bransa ;)

1.jpg

No w sumie gumę niebieską jakąś też mam. 20 mm w przewierconych uszach to się można bawić. Potwierdzenie dostałem, nawet przed chwilą nadali paczkę.

Ha, czyli jednak może być cos na rzeczy z tym kodem, który pewnie nie miał działać na ten zegarek. Dzwoniłem do nich przed chwilą i dostałem info, że czekają na dostawę od dystrybutora i w poniedziałek wysyłają. Chyba, że napiszą że modelu brak na stanie u dystrybutora.

Zgadza się.

Dostałem przed chwilą potwierdzenie zamówienia na maila, które niby wcześniej wysłali, ale nic nie dostałem do dziś. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie ;)

Nie no w tej cenie to masz ładną "cebule" ;) U mnie może z pół cebuli, ale myślę, że nie ma co narzekać.

Natomiast brak bransy mi doskwierał a ori czy zamiennik z strapcode cenowo zabija.

Co to ori? 

Strapcode robi bransolety do tego modelu (curved end) czy myślałeś o prostej? :)

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Cena używek biedamasy drastycznie spadnie :)

Co to ori? 

Strapcode robi bransolety do tego modelu (curved end) czy myślałeś o prostej? :)

ori = oryginalna od biedamasy 051 ;)

Niededykowana do tego modelu wygląda kiepsko ;)

Edited by tomaliusz

@Krygo pochwal się koniecznie, bo u mnie nadgarstek z tych mniejszych, a 051 od jakiegoś czasu chodzi po głowie.

@Tomaliusz miałeś okazję widzieć na żywo z inną bransoleta? Strapcode ma do niego jubilee, które wygląda interesująco

Jakby ktoś chciał SnowMonstera to jest na OLX.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Ten kod -15% o którym pisałeś widziałem przedwczoraj na pepperze (to Ty?) chyba jakieś 1,5 h po wrzuceniu i już nie działało... :( Czujne bestie. Zadowoliłem się 7% od kolegi merrill- dzięki ;) Może się okazać dla mnie nieco za duży, zobaczymy.

Cieszę się, że Tobie pomogłem, ale sam mam mieszane uczucia bo SPB053 w dobrej cenie, ale jednak na gumie i coś mi w tych uszach nie pasuje, a SPB077 zauroczył, ale trzeba budżet zmienić.

Technicznie te same zegarki.

Coś się kończy, coś się zaczyna..

Spb0077 mam i wg mnie super zegarek. Tylko fakt ten 053 byl w dobrych pieniadzach do kupienia o ile ktos lubi niebieskie i gumę :D

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Dotarł wczoraj. Najpierw wskoczył na skórę, ale przez dłuższy czas chyba zostanie na meszyku:

sgJkAxW.jpg

@Krygo pochwal się koniecznie, bo u mnie nadgarstek z tych mniejszych, a 051 od jakiegoś czasu chodzi po głowie.

Ja też mam z tych mniejszych. 16 cm może z małym haczykiem. Oceń sam:

bpepjqj.jpg

Chyba git malina? ;) Ja "ale" nie mam. No, poza jego grubością, ale z tego zdawałem sobie sprawę. Nato odpada na 100% :) W zestawie z tym meshem waga już dosyć konkretna.

Edited by Krygo

Jak dla mnie wygląda całkiem dobrze na meshu.

Co do grubości, to uważam go za niższego z nurków, które mam.

Przez chwilę nawet myślałem czy nie brać niebieskiego do pary z czarnym ;)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/