Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, jak najbardziej prawilnie  . SARB 017 na nowym pasku. 
 
 
IMG_20210915_085211.thumb.jpg.e0b17710bdab044fb20464d4dc51f10d.jpg
 
IMG_20210915_085245.thumb.jpg.a06d62db5af3ef8eec47f3f6346369ea.jpg
Jak masz to wrzuć zestawienie pasków jakie już miałeś z Alpinistem. Ja przerobiłem na razie z 5 pasków i jeszcze od nowości nie wyszedł poza dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

Jak masz to wrzuć zestawienie pasków jakie już miałeś z Alpinistem. Ja przerobiłem na razie z 5 pasków i jeszcze od nowości nie wyszedł poza dom emoji12.png

Dałeś mi zagwozdkę, ale postaram się ;) . 

1. Oryginalny - jak wszyscy wiedzą katastrofa. 

2. Pasek z Kraju Którego Tu Nazwy Się Nie Używa - skóra w kolorze oliwkowo zielonym z przeszyciami po bokach w kształcie iksów. Nie był to dobry pomysł, bo zegarek za delikatny w stosunku do paska. 

3. Guma profilowana czarna ze wzdłużnymi liniami zielonymi przy krawędziach(pochodzenie jak wyżej). 

4. Nato w kolorze srebrno-szarym. 

5. Pokazany ostatnio. Vintage od zegarka BODERRY, który pozostawiłem na alternatywnej gumie (z zestawu). 

Dopiero ostatnia przymiarka wydaje się trafiona. Nie jestem entuzjastą jubelee do Alpinista, bo wg mnie to wygląda dosyć jakoś zimno a i ceny są mało przyjazne. Najtaniej znalazłem nową za ok. 280 zł. Wg mnie idealne do tego zegarka jest połączenie ze skórzanym brązowym paskiem, ale to już każdy jak sam chce. 

Mam nadzieję, że pomogłem. Jakby co ewentualnie reszta na PW. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
3 godziny temu, Louis Cypher napisał(-a):


BiedaMAS

 

 

1888B6A2-153E-4BB6-9600-AC5D7F094563.jpeg

77DD3F9F-2FBC-48D7-ADD5-E2FE3A89245E.jpeg

Kurde przestancie go nazywac biedamas. Chyba, że biedaWillard tez siadzie :P To sa poprawne zegarki - pod warunkiem, że trafiliście dobrze spasowaną sztukę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Noodles said:

Kurde przestancie go nazywac biedamas. Chyba, że biedaWillard tez siadzie :P To sa poprawne zegarki - pod warunkiem, że trafiliście dobrze spasowaną sztukę...

Poza spasowaniem można jeszcze trafić na werk z chorobą wieku dziecięcego... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Noodles napisał(-a):

Kurde przestancie go nazywac biedamas. Chyba, że biedaWillard tez siadzie :P To sa poprawne zegarki - pod warunkiem, że trafiliście dobrze spasowaną sztukę...


Seiko NaBogatoMAS (foto z netu) - porównaj ceny i dowiesz się dlaczego biedaMAS… 😁

 

 

3811C007-5268-4E87-B9F3-8A553495B4FC.jpeg

C7A4D8B3-BD07-46FC-8632-ABB1735F960F.jpeg

056A9789-4D1B-4438-B940-CEF8EE35F874.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Noodles napisał(-a):

Kurde przestancie go nazywac biedamas. Chyba, że biedaWillard tez siadzie :P To sa poprawne zegarki - pod warunkiem, że trafiliście dobrze spasowaną sztukę...

Tyle lat na forum i wyskoczyłeś jak Filip z konopi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20210915-192906.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz to wrzuć zestawienie pasków jakie już miałeś z Alpinistem. Ja przerobiłem na razie z 5 pasków i jeszcze od nowości nie wyszedł poza dom
Trochę przekroczyłeś moje oczekiwania pod względem opisu, ale jak mówią jeden obraz to więcej niż1000 słów. Może masz fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):
19 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):
Jak masz to wrzuć zestawienie pasków jakie już miałeś z Alpinistem. Ja przerobiłem na razie z 5 pasków i jeszcze od nowości nie wyszedł poza dom emoji12.png

Trochę przekroczyłeś moje oczekiwania pod względem opisu, ale jak mówią jeden obraz to więcej niż1000 słów. Może masz fotki?

Chociaż sam sobie odpisałeś, ale to chyba o mnie chodzi ;) . Postaram się wieczorem poszukać i zrobić fotki, ale właściwie mogę powiedzieć, że dopiero dwie ostatnie próby miały sens. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem powielać długiego postu. Nie chcę Ci też robić kłopotów, poprostu pomyślałem że masz te zdjęcia w "telefonie"
Dla przykładu obecnie mam założony sailcloth z Geckoty w kolorze innerringu. 2ed66f0c76ffe85bbedc8886b2bd4072.jpg&key=c6021fd2da9bd22702f05e4c5d3452c277e4681812733ae57f6ae2263d63009b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Nie chciałem powielać długiego postu. Nie chcę Ci też robić kłopotów, poprostu pomyślałem że masz te zdjęcia w "telefonie" emoji4.png
Dla przykładu obecnie mam założony sailcloth z Geckoty w kolorze inerringu. 2ed66f0c76ffe85bbedc8886b2bd4072.jpg

Nie ma problemu. Po takich słowach nie mogę zapomnieć. :) 

 

Twoja wersja kolorystycznie OK, ale wydaje mi się że pasek jest zbyt nowoczesny do zegarka, było nie było, o klasycznych kształtach. Wg szukać należy paska także w takim klimacie jak zegar. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zdecydowanie pasuje jubilee. Klasyczna wygląda OK, a nawet gdyby była ze złotkiem, to też IMO nieźle.

 

1623255378114.jpg

 

 

 

Tymczasem dzisiaj waga ciężka. Z kajdanem 191g.

 

IMG-20210916-144720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Chorwat napisał(-a):

Mi zdecydowanie pasuje jubilee. Klasyczna wygląda OK, a nawet gdyby była ze złotkiem, to też IMO nieźle.

 

1623255378114.jpg

 

 

 

Tymczasem dzisiaj waga ciężka. Z kajdanem 191g.

 

IMG-20210916-144720.jpg

Może sobie tak to tłumaczę, bo cebulak się we mnie odzywa? Oryginalna bransoleta potrafi kosztować nawet ponad 900 zł a "suplement" znalazłem najtaniej za 280. Paski, nawet solidne, to wydatek znacznie mniejszy. Gdybym jednak kiedyś kupił jubelee do Alpinista, to raczej wybrałbym wersję ze złotymi dodatkami (złoto pasuje do indeksów), bo tak to wg mnie za bardzo srebrne. Co nie zmienia oceny, że i tak zacnie wygląda. :) Kajdanek też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że nowa ori to jakieś chore pieniądze. Jednak, jak że mam taką, to mnie to nie boli :D

 

1612261498686.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Chorwat napisał(-a):

To fakt, że nowa ori to jakieś chore pieniądze. Jednak, jak że mam taką, to mnie to nie boli :D

 

1612261498686.jpg

Boli za to oryginalny pasek. ;) To swoista legenda i w pewnym sensie kwintesencja Seiko (skrajności). W szczegóły nie wchodzę! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Chorwat napisał(-a):

Paska ori nawet nigdy na łapie nie miałem, boję się 🤣

Ja, jako nie bojący się trudnych tematów, ponosiłem trochę a potem poszedłem za głosem większości. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Boli za to oryginalny pasek. ;) To swoista legenda i w pewnym sensie kwintesencja Seiko (skrajności). W szczegóły nie wchodzę! :) 

 

Ale, że co - że ten ori pasek to taki paździeż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Noodles napisał(-a):

 

Ale, że co - że ten ori pasek to taki paździeż?

Dziwne, że jeszcze nie słyszałeś, ale to chyba ekstremalny przykład jak super zegarek można uzupełnić koszmarnym paskiem. 

1 godzinę temu, Chuba1921 napisał(-a):

Red 12

 

IMG_20210914_214954_131.jpg

Red 12

IMG_20210905_154330.jpg

Mocne wejście do grupy. Jeden z ciekawszych modeli. Gratuluję :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.