Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Bez objawów alergii? Bardzo fajnie się prezentuje. Jak z lumą? 
Narazie wszystko ok a co do lumy to rewelacji nie ma, mam tylko porównanie do citizena i deep blue, to wyraznie słabsza jest. No i też dużo szybciej przygasa. Może też zależy to od koloru, nie wiem, nie znam się. Naświetlane były równo, na słoneczku. 0efc11fe2fea6c81b5ef3d78ffe6f71f.jpg9aa0cb948d25eda6c78a3e9b178d02df.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oczekiwać cudów. To i tak poniekąd cud, że za takie pieniądze dało się zrobić zegarek z taką specyfikacją. Średniej klasy bransoleta tyle kosztuje co tutaj cały zegarek.

Taki Deep Blue kosztuje pewnie ze cztery razy więcej niż Pagani, więc tam jest za co malować grubo lumą. Chyba nikt nie jest w stanie wycisnąć dla nabywcy z budżetu poniżej 100 USD tyle co Pagani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Nie ma co oczekiwać cudów. To i tak poniekąd cud, że za takie pieniądze dało się zrobić zegarek z taką specyfikacją. Średniej klasy bransoleta tyle kosztuje co tutaj cały zegarek.

Taki Deep Blue kosztuje pewnie ze cztery razy więcej niż Pagani, więc tam jest za co malować grubo lumą. Chyba nikt nie jest w stanie wycisnąć dla nabywcy z budżetu poniżej 100 USD tyle co Pagani.

Zawsze można zmienić tarczę za małe pieniądze i dołożyć coś z BGW9..

 

A właśnie, czy na nh35 w Willardzie podejdą wszelkiej maści tarcze na ten mechanizm pod warunkiem okna daty na godz. 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Vonziej napisał:

A właśnie, czy na nh35 w Willardzie podejdą wszelkiej maści tarcze na ten mechanizm pod warunkiem okna daty na godz. 3?

 

Podejrzewam, że duża część tak. Oprócz mocowania, jeszcze średnica tarczy się będzie liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Podejrzewam, że duża część tak. Oprócz mocowania, jeszcze średnica tarczy się będzie liczyć.

 

Tylko czy to ważne skoro tarcze są dopasowane do mechanizmu i różnią się oknem daty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ważne. Koperty mają różne średnice i do nich też tarcze muszą być dopasowane. Jak nie będą, to albo zostanie Ci luz albo się tarcza nie zmieści do koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz.png.222250fe4d9dda39a788ab60b1bcdad5.pngobraz.png.b07759c03b9111bd9604644e4d7b81ce.png

 

Tutaj są dwa zegarki na NH35. Pierwszy ma 41 mm a drugi 42mm. Nie znam rozmiarów tych tarcz, ale istnieje spore ryzyko, że tarcza z Cadisena po prostu się nie zmieści się w kopercie od Heimdallr. Zobacz ile miejsca zostało jeszcze pod oknem datownika w Cadisenie a ile w Heimdallr. Za to jak włożysz tarczę z Heimdallr do Cadisena, to po bokach zostanie Ci prawdopodobnie spora szpara.

 

Natomiast umiejscowienie okna datownika na tarczy nie powinno być problemem. Po prostu datownik będzie widoczny w innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

 

Tutaj są dwa zegarki na NH35. Pierwszy ma 41 mm a drugi 42mm. Nie znam rozmiarów tych tarcz, ale istnieje spore ryzyko, że tarcza z Cadisena po prostu się nie zmieści się w kopercie od Heimdallr. Zobacz ile miejsca zostało jeszcze pod oknem datownika w Cadisenie a ile w Heimdallr. Za to jak włożysz tarczę z Heimdallr do Cadisena, to po bokach zostanie Ci prawdopodobnie spora szpara.

 

Natomiast umiejscowienie okna datownika na tarczy nie powinno być problemem. Po prostu datownik będzie widoczny w innym miejscu.

 

No tak, masz racje. Faja jestem, miałem pomroczność 🤣

 

Tu fota w ramach przeprosin 

 

 

IMG_20201120_124619.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Vonziej napisał:

Tu fota w ramach przeprosin

 

Jakich przeprosin? 😵😉

 

Na tej focie widać, że to faktycznie fajnie zrobiony zegarek. Nakładane indeksy, fajne wskazówki, nawet datownik z ramką i cała tarcza zrobiona ze smakiem. Wiadomo, że homar, ale nie byle jaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Jakich przeprosin? 😵😉

 

Na tej focie widać, że to faktycznie fajnie zrobiony zegarek. Nakładane indeksy, fajne wskazówki, nawet datownik z ramką i cała tarcza zrobiona ze smakiem. Wiadomo, że homar, ale nie byle jaki.

 

Dokładnie. Mi chodzi tylko po głowie kupić drugi taki sam do modowania i zmiana tarczy na taką z BGW9 właśnie. Muszę pomyśleć jak to ogarnąć 🤭

 

Zaczynam się bać, ze wygoni ten Steeldive Oceanusa mojego z nadgarstka 🤥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceanus to w ogóle inna bajka i świetny zegarek, który też mi się bardzo podoba. Jakoś się podzielą czasem nadgarstkowym. 😉

Willard ładnie też wygląda w brązie (chociaż niekoniecznie na tych gumowych paskach) i drugiego możesz właśnie zamówić w tej wersji. To jeszcze więcej opcji do modowania.

 

obraz.png.8f488915807623a6e2eba849a2c2d5fe.pngobraz.png.236b08d4714b910ec6f3e7efda04612d.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

Oceanus to w ogóle inna bajka i świetny zegarek, który też mi się bardzo podoba. Jakoś się podzielą czasem nadgarstkowym. 😉

Willard ładnie też wygląda w brązie (chociaż niekoniecznie na tych gumowych paskach) i drugiego możesz właśnie zamówić w tej wersji. To jeszcze więcej opcji do modowania.

 

 

 

Wiesz, że właśnie o tym myślałem? Żeby brązik dodać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa guma do rekina

 

9c44aacde57a6fdfmed.jpg

 

I potwierdzam, zegarek pancerny, wyremontowałem z nim pół mieszkania ostatnio i dorobił się tylko delikatnej ryski na bezelu i bardzo delikatnej wgniotki na kopercie, a lekko nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam. Dobrze wykonany (poza niecentrującym bezelem). Bransa nie ma niestety mikroregulacji.

 

1605641500106.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam. Dobrze wykonany (poza niecentrującym bezelem). Bransa nie ma niestety mikroregulacji.
 
1605641500106.jpg&key=74ff8baebb3ac87eb908c609695ed123db852df07bc747cbd524e0b2e11b30f8
Całkiem fajny i tak sobie myślę nad nim na BF. Jeśli chodzi o bezel to ma luzy czy nie trafia w indeksy czy jeszcze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trafia, ale i luz jest całkiem spory. Majfrend niby ma mi oddać część kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie trafia, ale i luz jest całkiem spory. Majfrend niby ma mi oddać część kasy.
To lipa trochę, ciekawe czy to wyjątek czy norma w tym modelu.

A może ktoś polecić z ali jakiś damski zegarek na bransolecie, tylko tak max 40mm od ucha do ucha? Bo z pagani nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Shuriken napisał:

Ma ktoś może tego? 

 

Miałem. U mnie bezel nie miał luzu i o dziwo centrował dobrze. Wygodnie mi się go nosiło i dobrze wyregulowany mi nie trafił, robił max 5sek/dobę. Miło wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Miałem. U mnie bezel nie miał luzu i o dziwo centrował dobrze. Wygodnie mi się go nosiło i dobrze wyregulowany mi nie trafił, robił max 5sek/dobę. Miło wspominam.
A luma jak u niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Shuriken napisał:
2 godziny temu, krisu2 napisał:
 
Miałem. U mnie bezel nie miał luzu i o dziwo centrował dobrze. Wygodnie mi się go nosiło i dobrze wyregulowany mi nie trafił, robił max 5sek/dobę. Miło wspominam.

A luma jak u niego?

Luma jak u większości chińczyków, świeci niezbyt intensywnie i krótko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.