Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tytus de ZOO
12 minut temu, incubus05 napisał(-a):

W takim razie najmocniej Cię przepraszam.

Nie ma co się nad tym rozwodzić. Spox, jak mówi młodzież. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tytus de ZOO napisał(-a):

Nie ma co się nad tym rozwodzić. Spox, jak mówi młodzież. 

W kwestii bransolety, w Citizenie BN0190 piny nie siedzą tak mocno jak w Heimdallr i tam skrócenie poszło szybko i sprawnie. Tutaj lepiej mieć przyrząd, inaczej trzeba się naszarpać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO

Dzięki. Zastanawiałem się, czy nie chodziło o to, że trzeba było ją jakoś naprawiać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny, jakbym nie miał takiego to bym zazdrościł :) GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!

a i fajnie, że logo naklejane a nie drukowane jak niektóre mają, mają też oznaczenia chapterlinku na tarczy drukowane a nie na bocznej ściance.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.06.2021 o 11:08, Paulus57 napisał(-a):

Mój pierwszy Willard. 

IMG_20210608_101140.jpg

na jakim pasku wziąłeś ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KobyS0 napisał(-a):

na jakim pasku wziąłeś ???

 

 

Na brązowej skórze. 

IMG_20210608_095249.jpg

IMG_20210608_095530.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jelegancko ja wytargałem na czarnej ale zminiełem inny brązowy z przetłoczeniami, też od majfrendów :) 

DSC_2502.JPG

DSC_2501.JPG

DSC_2500.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

jelegancko ja wytargałem na czarnej ale zminiełem inny brązowy z przetłoczeniami, też od majfrendów :) 

DSC_2502.JPG

DSC_2501.JPG

DSC_2500.JPG

 

Według mnie brązowa skóra pasuje idealnie do brązowej koperty (nawet jak tarcza jest czarna).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Według mnie brązowa skóra pasuje idealnie do brązowej koperty (nawet jak tarcza jest czarna).  

tylko ten pasek który miałem podłączony do zegara oryginalnie to taki z papieru bardziej, ale teraz kupiłem sobie prawdziwą skórkę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Według mnie brązowa skóra pasuje idealnie do brązowej koperty (nawet jak tarcza jest czarna).  

Dokładnie tak, jak piszesz, ja poprosiłem, żeby mi podesłali brązowy do czarnej tarczy, chociaż teraz uważam, że trzeba było brać na gumie 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

tylko ten pasek który miałem podłączony do zegara oryginalnie to taki z papieru bardziej, ale teraz kupiłem sobie prawdziwą skórkę :) 

Albo ja jestem mało wymagający, albo dostałem lepszy pasek? 

16 minut temu, dzyndzl napisał(-a):

Dokładnie tak, jak piszesz, ja poprosiłem, żeby mi podesłali brązowy do czarnej tarczy, chociaż teraz uważam, że trzeba było brać na gumie 😕

Guma też dobra, szczególnie jak zamierzasz w nim się kąpać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Albo ja jestem mało wymagający, albo dostałem lepszy pasek? 

Guma też dobra, szczególnie jak zamierzasz w nim się kąpać. 

ten mój pasek, jak go zginałem, to się rozwarstwiał dlatego zmieniłem, bo ten "oryginalny" i szkoda go zniszczyć hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):

Koledzy Steeldive 1970 czy 71? Wersja blue na bransie.

brałem zielonek SD i fajnie wygląda ale jest " bledzszy" niz na ich fotkach, nie wiem jak bedzie z blu, ale obydwa modele są bardzo fajne i warte swojej ceny, polecam.... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

ten mój pasek, jak go zginałem, to się rozwarstwiał dlatego zmieniłem, bo ten "oryginalny" i szkoda go zniszczyć hahaha

Mój na razie chyba za krótko noszony by coś się zaczęło dziać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

52 minuty temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):

Koledzy Steeldive 1970 czy 71? Wersja blue na bransie.

 

mam SD 1970 i jestem super zadowolony.

Niebieski na bransie choć brana miała małe odpryski... ale wrzuciłem na skórę i jest jeszcze lepiej.

 

Niebieska tarcza super się mieni :) 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2021 o 17:17, Mikas napisał(-a):

49742a2a0b2e33bd56528131ffe33059.jpg

 

O, pierwszy od dawna w tym temacie, który naprawdę mi się podoba.

Jak wrażenia z noszenia? I jak to model, pls?


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cadisen robi dwie wersje rozmiarowe tego modelu, 42 mm i 46 mm. Ja mam czarny wafel (jest też gładka) jest jeszcze wersja niebieska (gładki i wafel). Najtańsza jest wersja 46 mm, ale dla wielu zbyt duża. Bransoleta ma ostre krawędzie, ale ogólnie za nieco powyżej 50 USD trudno narzekać. Ostatnio pojawiły się homary tego modelu z innych firm, np. Pagani Design. Ten jest sporo droższy, nie miałem go w rękach, ale spodziewam się lepszego wykończenia bransolety. Tu występuje też tarcza biała. No i dla wielu argumentem może być najmniejszy rozmiar, bo 40 mm. Cena jednak zdecydowanie wyższa, mniej więcej dwukrotnie w stosunku do Cadisena 46. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Cadisen robi dwie wersje rozmiarowe tego modelu, 42 mm i 46 mm. Ja mam czarny wafel (jest też gładka) jest jeszcze wersja niebieska (gładki i wafel). Najtańsza jest wersja 46 mm, ale dla wielu zbyt duża. Bransoleta ma ostre krawędzie, ale ogólnie za nieco powyżej 50 USD trudno narzekać. Ostatnio pojawiły się homary tego modelu z innych firm, np. Pagani Design. Ten jest sporo droższy, nie miałem go w rękach, ale spodziewam się lepszego wykończenia bransolety. Tu występuje też tarcza biała. No i dla wielu argumentem może być najmniejszy rozmiar, bo 40 mm. Cena jednak zdecydowanie wyższa, mniej więcej dwukrotnie w stosunku do Cadisena 46. 

 

Dzięki uprzejme, @Paulus57!

 

Jeśli to nie problem - podlinkowałbyś proszę tego konkretnego Cadisena, plus ew. Pagani?

Bo akurat tego modelu nie widzę. Nie jestem obeznany z Aliekspressem bo dawno nie korzystałem, może dlatego nie umiem znaleźć.

 

Pagani i Cadisen robią oczywiście (za przeproszeniem) podjebki Royal Oaka, ale aukrat ten model ze zdjęcia wygląda ciut inaczej. 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MichTheOne napisał(-a):

 

 

Dzięki uprzejme, @Paulus57!

 

Jeśli to nie problem - podlinkowałbyś proszę tego konkretnego Cadisena, plus ew. Pagani?

Bo akurat tego modelu nie widzę. Nie jestem obeznany z Aliekspressem bo dawno nie korzystałem, może dlatego nie umiem znaleźć.

 

Pagani i Cadisen robią oczywiście (za przeproszeniem) podjebki Royal Oaka, ale aukrat ten model ze zdjęcia wygląda ciut inaczej. 

 

CADISEN

 

42 mm

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005002482850682.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.262646a7GWWkRf&algo_pvid=null&algo_expid=null&btsid=2100bb4c16233641677485753e6411&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_  

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001579977975.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.262646a7GWWkRf&algo_pvid=2ad29416-b904-4dcc-91c4-68edd2b1f31d&algo_expid=2ad29416-b904-4dcc-91c4-68edd2b1f31d-16&btsid=2100bb4c16233641677485753e6411&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ 

 

46 mm

 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001286024830.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.262646a7GWWkRf&algo_pvid=2ad29416-b904-4dcc-91c4-68edd2b1f31d&algo_expid=2ad29416-b904-4dcc-91c4-68edd2b1f31d-41&btsid=2100bb4c16233641677485753e6411&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_  

 

PAGANI DESIGN

 

42 mm 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005002542591462.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.541dcd7eFuQGEb&algo_pvid=2b401ef6-75ab-4877-ad13-821c2f494254&algo_expid=2b401ef6-75ab-4877-ad13-821c2f494254-1&btsid=0b0a182b16233643551832262e75eb&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_  

 

 

Nie wiem, czy to najlepsze aktualnie oferty, takie znalazłem na szybko. Możesz sam zresztą poszperać w wyszukiwarce na Ali ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś ciekawego garniturowca (o ile garniturowiec może być ciekawy) najlepiej w mechaniku, ale automatów nie skreślam. Kolor tarczy biały, wymiar max 40mm. Budżet do 250 USD Pomożecie? 

 

Na razie rozważam te:

https://a.aliexpress.com/_vTTU0J

https://a.aliexpress.com/_vmhHiJ

https://a.aliexpress.com/_vab9gj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mieczus napisał(-a):

Szukam jakiegoś ciekawego garniturowca (o ile garniturowiec może być ciekawy) najlepiej w mechaniku, ale automatów nie skreślam. Kolor tarczy biały, wymiar max 40mm. Budżet do 250 USD Pomożecie? 

 

Na razie rozważam te:

https://a.aliexpress.com/_vTTU0J

https://a.aliexpress.com/_vmhHiJ

https://a.aliexpress.com/_vab9gj

Wybierz pierwszego. Najciekawszy chyba mechanizm na Ali i wygląda pięknie. Ja na pewno go kupię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.