Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mieczus napisał(-a):

Szukam jakiegoś ciekawego garniturowca (o ile garniturowiec może być ciekawy) najlepiej w mechaniku, ale automatów nie skreślam. Kolor tarczy biały, wymiar max 40mm. Budżet do 250 USD Pomożecie? 

 

Na razie rozważam te:

https://a.aliexpress.com/_vTTU0J

https://a.aliexpress.com/_vmhHiJ

https://a.aliexpress.com/_vab9gj

Jeżeli ma być smukły to raczej tylko ten pierwszy. Podobnie jak kolega @Paulus57 jest na mojej liście 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to mój Parnis w czwartym juz pasku :) ale jakoś mi nie pasuje i chyba poleci dalej :( 

DSC_2514.JPG

DSC_2515.JPG

DSC_2517.JPG

a najlepsze jest to, że mam do niego zapasowy kompletny i nowy werk :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paulus, dzięki ponownie.

Nie chce być straszny i niewdzięczny, ale te podlinkowane to nie ten model :) Inne napisy na tarczy, inne indeksy, inny bezel, inne okienko daty :)

no ale już Cię nie męczę, poszukam


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MichTheOne napisał(-a):

Paulus, dzięki ponownie.

Nie chce być straszny i niewdzięczny, ale te podlinkowane to nie ten model :) Inne napisy na tarczy, inne indeksy, inny bezel, inne okienko daty :)

no ale już Cię nie męczę, poszukam

coś sie znalazło ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MichTheOne napisał(-a):

Paulus, dzięki ponownie.

Nie chce być straszny i niewdzięczny, ale te podlinkowane to nie ten model :) Inne napisy na tarczy, inne indeksy, inny bezel, inne okienko daty :)

no ale już Cię nie męczę, poszukam

Masz rację. Jak to się mówi, dobrymi chęciami piekło wybrukowane. Zawsze miałem problem z zagadkami typu znajdź 10 różnic między dwoma obrazkami. ;) 

Rzeczywiście ten Twój ładniejszy jakby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brand niby był niemiecki. Ale to Chińczyk pełną gębą, jeszcze sprzed szału na Pagani, Steeldive i inne. U mnie od 2015 roku.e2fdf4fae5809249536fb2f9c690a652.jpgacfa1e0fc86ead000e076930851fee1c.jpg

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubieniec :) 

 

 

IMG_20210613_094159.jpg

 

IMG_20210613_094219.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Mój ulubieniec :) 

 

 

IMG_20210613_094159.jpg

 

IMG_20210613_094219.jpg

fajny i się zastanawiam, piszą na alii, że 43 mm koperta ale czy z koronką czy bez i czy faktycznie 43 mm ma koperta ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KobyS0 napisał(-a):

fajny i się zastanawiam, piszą na alii, że 43 mm koperta ale czy z koronką czy bez i czy faktycznie 43 mm ma koperta ??? 

 

Niestety bez koronki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety??? dlaczego, to i tak mały zegarek a jakby miał z koronką 43 to dla mnie dużo za mały  :) 

szkoda tylko, że daty nie ma...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

niestety??? dlaczego, to i tak mały zegarek a jakby miał z koronką 43 to dla mnie dużo za mały  :) 

szkoda tylko, że daty nie ma...............

Wiem, że większość forumowiczów narzeka na zegarki powyżej 40-42mm stąd ta moja ostrożność. Zmierzyłem suwmiarką i jak Ci rozmiar pasuje - kupuj. Ja żałuję tylko, że nie ma obecnie w sprzedaży też wersji w stalowej kopercie. Był tańszy, ale nie miał takiej tarczy (kolor) jak wybrany przeze mnie w brązie. Drugim powodem była niekonsekwencja w stalowym polegająca na tym, że na deklu zamiast samolotu był motocykl. Jak na aviatora trochę bez sensu, choć ładnie wyglądał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wiem, że większość forumowiczów narzeka na zegarki powyżej 40-42mm stąd ta moja ostrożność. Zmierzyłem suwmiarką i jak Ci rozmiar pasuje - kupuj. Ja żałuję tylko, że nie ma obecnie w sprzedaży też wersji w stalowej kopercie. Był tańszy, ale nie miał takiej tarczy (kolor) jak wybrany przeze mnie w brązie. Drugim powodem była niekonsekwencja w stalowym polegająca na tym, że na deklu zamiast samolotu był motocykl. Jak na aviatora trochę bez sensu, choć ładnie wyglądał. 

biere

dz. za info ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

biere

dz. za info ..........

Jaki kolor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parnis wiele zyskał na zamianie paska. 

 

 

IMG_20210614_091451.jpg

IMG_20210614_091453.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Jaki kolor?

jeśli juz to brąz, ale martwi mnie brak tej daty, chociaż z drugiej strony to w Sm mam to tu nie musi :) jeszcze myslę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

jeśli juz to brąz, ale martwi mnie brak tej daty, chociaż z drugiej strony to w Sm mam to tu nie musi :) jeszcze myslę 

Masz na myśli taki jak mój? To nie do końca jest brąz, raczej mieszanka bordo i brązu, ceglastej czerwieni. Trudno go jednoznacznie określić, ale ogólnie dobrze wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Masz na myśli taki jak mój? To nie do końca jest brąz, raczej mieszanka bordo i brązu, ceglastej czerwieni. Trudno go jednoznacznie określić, ale ogólnie dobrze wygląda.

tak, a powiedz mi jeszcze jak " świeci" i co ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

tak, a powiedz mi jeszcze jak " świeci" i co ??? 

Świeci na niebiesko, cyfry i wskazówki. Luma niezła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagani Design PD 1667

 

Użytkuję go blisko miesiąc i jestem bardzo zadowolony. Jedynie luma słabo trzyma, ale generalnie mi to nie przeszkadza.

 

DSC_2459.thumb.JPG.5a2101b304bb88a63843e17ea8dfadde.JPGDSC_2458.thumb.JPG.071c01a01b96d12ba0d17b8c06b9225d.JPGDSC_2460.thumb.JPG.45c35ec63bc2c7d6fafb87cdbe534d66.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu miałem takiego SD z czarną tarczą na bransie i poleciał z powrotem do Chin. Ten zielony na meshu od razu do mnie zagadałf086b191a6fd01d8eb1ff6f00a2cd684.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mikas napisał(-a):

W grudniu miałem takiego SD z czarną tarczą na bransie i poleciał z powrotem do Chin. Ten zielony na meshu od razu do mnie zagadałf086b191a6fd01d8eb1ff6f00a2cd684.jpg

 

ja mam niebieską wersję na zwykłej bransie, ale dziś walczyłem żeby nie zamówić właśnie czarnego i wrzucić na jasny pasek.....

na razie udało się 🙂

w drodze dwa inne (amerykańce) a "prawie w koszyku " jeszcze jeden, więc za dużo byłoby szczęścia 😉 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.