Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem cyne od Kręciny

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramos mógłby dziś powiedzieć "Nie wiedziałem, że Neuer lubi uderzać w poprzeczkę" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jednak sędzia wypaczył wynik meczu. Karny na Lewym byłe bezdyskusyjny...chociaż jak oni tak karniaki strzelają to może i nie wypaczył :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borussii Dortmund nie lubię, Bayernu nie cierpię - wynik więc dobry :)

 

A Suarez nie do zatrzymania :) :) :)

Wynik dobry a "gryzaka" nie cierpię  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik dobry a "gryzaka" nie cierpię  :angry:

Też jakoś nie przepadam za nim a jego gra w ogóle mnie nie zachwyca trzeba mu oddać że jest regularny i napewno proacowity jeżeli chodzi o zespół...wracając do jego gry i stylu w tym przedziale o wiele bardziej cenię Aguero i Teveza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh oglądałem... usprawiediwienia żadnego nawet czerwień z niczego dla Meneza nie usprawiedliwia przed taką grą! ..ten sezon jest stracony..Czekam na oficjalne decyzje odnośnie sprzedaży klubu jeszcze kilka dni i wszystko będzie wiadomo - tylko taka nadzieja dla Milanu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KRWISTY, przypomnij sobie: http://en.wikipedia.org/wiki/1981%E2%80%9382_Serie_A

 

Ale naprawdę będziesz się cieszył, jak jakiś Arab wpompuje w klub miliony i będzie się panoszył na San Siro albo na nowym obiekcie, o ile go w końcu zbudują? To łatwa, ale dość podła droga do sukcesu - kto poza fanami i małolatami lubi dziś Chelsea, PSG, City?

 

Miałem napisać, że przed chwilą wyjaśniłem sprawę seledynowych koszulek VfB Stuttgart, które widziałem tylko raz, w starym numerze Sport Bildu. Może kogoś to zainteresuje:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KRWISTY, przypomnij sobie: http://en.wikipedia.org/wiki/1981%E2%80%9382_Serie_A

 

Ale naprawdę będziesz się cieszył, jak jakiś Arab wpompuje w klub miliony i będzie się panoszył na San Siro albo na nowym obiekcie, o ile go w końcu zbudują? To łatwa, ale dość podła droga do sukcesu - kto poza fanami i małolatami lubi dziś Chelsea, PSG, City?

 

 

Nie będę się z Tobą rozpisywał bo po prostu tego nie rozumiesz  lub nie chcesz lub nie akceptujesz ..patrzysz na piłkę innym kategoriami niż ja i tyle ja szanuje Twoje podejście i je rozumiem naprawdę ale to nic nie zmienia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KRWISTY, przypomnij sobie: http://en.wikipedia.org/wiki/1981%E2%80%9382_Serie_A

 

Ale naprawdę będziesz się cieszył, jak jakiś Arab wpompuje w klub miliony i będzie się panoszył na San Siro albo na nowym obiekcie, o ile go w końcu zbudują? To łatwa, ale dość podła droga do sukcesu - kto poza fanami i małolatami lubi dziś Chelsea, PSG, City?

 

Miałem napisać, że przed chwilą wyjaśniłem sprawę seledynowych koszulek VfB Stuttgart, które widziałem tylko raz, w starym numerze Sport Bildu. Może kogoś to zainteresuje:

W przypadku AC Milan będzie to raczej Chińczyk. A przy okazji - osobiście znam kilkunastu Brytyjczyków (rodowitych) w wieku 30-50 lat, którzy kibicują Chelsea, jak cholera. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się z Tobą rozpisywał bo po prostu tego nie rozumiesz  lub nie chcesz lub nie akceptujesz ..patrzysz na piłkę innym kategoriami niż ja i tyle ja szanuje Twoje podejście i je rozumiem naprawdę ale to nic nie zmienia....

 

No chyba się mi tu nie poobrażałeś? Milan bardzo szanuję - to wielki i wspaniały klub, z historią pisaną przez Gre-No-Lie, Riverę, Baresiego, trójkę Holendrów czy jednego z moich wielkich ulubieńców - Juana Schiaffino. I dlatego, mimo że nie trzymam za Milan kciuków, chciałbym, aby zachował swoją tożsamość. Futbol się globalizuje od lat, ma to swe dobre, ale i złe strony. Takie przejęcia klubów uważam za złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer
Napisano (edytowane)

Kibicom Lecha chcę przypomnieć

Warta Poznań Mistrz Polski 1930

w składzie. Nowicki,Knioła,Radojewski,Rochowicz,Flieger,Przykucki,Fontowicz, Szerfke G,Przybysz,

Szerfke F,Staliński,Wojciechowski i Śmigalak

my pamiętamy

Edytowane przez breslauer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi w zasadzie obojętny wynik dzisiejszego finału PP, ale chyba bardziej życzę jego zdobycia Legii bo zakładam, że ma ona większe szanse na MP. Z drugiej strony te szanse mogą spaść jeśli na przykład w ostatniej kolejce znów ja pokonamy na PGE Arenie... Ciekawa ta liga, jak dla mnie pomysł podziału punktów i 7 dodatkowych kolejek to strzał w 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam nastroje Kolegów przed środową odsłoną odwiecznej konfrontacji:

 

                                                                  Dobro                                                                         kontra                                                                             Zło

 

 

_77032345_luis_suarez_barca_getty.jpg635662604073129158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam nastroje Kolegów przed środową odsłoną odwiecznej konfrontacji:

 

                                                                  Dobro                                                                         kontra                                                                             Zło

 

 

_77032345_luis_suarez_barca_getty.jpg635662604073129158.jpg

Ten świr na pierwszym planie powinien grać w kagańcu  :unsure:

Jeśli Lewy wystąpi to dobrze jak będzie miał maskę, mniej odsłoniętej powierzchni ciała do gryzienia  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern vs Barcelona - tu sie wszystko rozstrzygnie w dogrywce.

 

Juventus vs Real - wydaje mi się, że Krystel i banda poradzą sobie w ciągu 2x 90min.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma myślisz ze potrzebna bedzie dogrywka ? Całym sercem jestem za Bayernem ale patrząc na trzeźwo to w tej chwili sa w kompletnej rozsypce co widać było w meczu z Leverkusen i BVB. To nie jest ten sam walec który rozjeżdżał wszystko na drodze 2 lata temu a Barca bedzie sie chciała odegrać za to co sie wtedy stało :)

Obstawiam finał Barcelona Juventus no chyba ze Bayern sie ogarnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze życzę Starej Damie finału sercem jestem za nimi ale rozum mówi że mają małe szanse tym bardziej szykują się dla mnie emocje. Drugi finalista jest mi obojętny bo nigdy nie kibicowalem żadnej z drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krisu, myślę że to równorzędni rywale, pełnia mobilizacji i będziemy świadkami pięknego dwumeczu. Jako kibic Bayernu powinieneś być tego pewien :) Tak jak ja tydzień temu w czasie półfinału Pucharu Niemiec, zarzuciłem getry, koszulke naciągnąłem na narzeczoną, sędzia pomógł mocno i się udało Niestety nie wpuścili mnie na bojo :(

 

718cdb4e2082d54d6f9b787f5ded3593.jpg

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczesny finał  ;)

A zwycięzca jest tylko jeden. 

No nie wiem, nie wiem.. Bayern wygląda mi słabiej od pozostałych. Myślę, że o Klasyku można by tak powiedzieć. Ale zobaczymy. Oby tylko Real Madryt nie zbagatelizował Juve, bo to jednak bardzo dobry klub. Myślę, że Barca i Real są faworytami swoich pojedynków, za tydzień będzie jaśniejsza sytuacja. Jaki wynik dzisiejszego meczu w Turynie obstawiacie? Ja myślę, że 3:0 wygra Real, ale tylko jeśli Juve się wystraszy. Może być też 0:0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.