Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

JEST! Bramka dla Gibraltaru! Druga w tych eliminacjach.

:rolleyes:


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoci przegrali. Tracą już do nas 6 pkt. Irlandia wygrała, ma do nas wciąż tylko 2 pkt. Oba mecze będą ważne.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę chłopaki poszli na luz chyba w tym meczu. Potencjał ma Groszek, ale czasami chyba nogi wyprzedzają głowę. Ogólnie przewidywałem 6:0. Ważne że wygrali :))


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością obejrzałem wczoraj mecz eliminacji ME Szwecja-Austria 1:4 . Dawno nie widziałem w akcji ekipy austriackiej i to co zobaczyłem bardzo mnie zbudowało , że można stworzyć praktycznie bez gwiazd zespół ,który gra skutecznie i do tego jeszcze się to fantastycznie ogląda ( 7 zwycięstwo pod rząd w eliminacjach i awans do turnieju ) . Jak nie obniżą poziomu to na ME mogą zaskoczyć niejedną faworyzowaną ekipę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, Ajrisze nie wygrywają z Niemcami, tak zakładamy, to wystarczy z nimi zremisować u siebie nawet jeśli przegramy ze Szkotami. A najlepiej by bylo aby ostatni mecz nie byl o byc albo nie byc tylko zeby wygrac w Szkocji. Jak myslicie, wykonalne?

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, Ajrisze nie wygrywają z Niemcami, tak zakładamy, to wystarczy z nimi zremisować u siebie nawet jeśli przegramy ze Szkotami. A najlepiej by bylo aby ostatni mecz nie byl o byc albo nie byc tylko zeby wygrac w Szkocji. Jak myslicie, wykonalne?

Nie zakładać , nie kalkulować , tylko jechać po swoje do Szkocji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by rzec, że to Prezes Kulesza przywrócił Grosika polskiej piłce. Tak się składa że miałem kiedyś służbowo kontakt z księgową która prowadziła sprawy rachunkowe Grosickiego i miałem okazję posłuchać róznych ciekawostek z życia Grosika w Białymstoku. To co powiedziano w artykule to mały fargment z tego jaką "opieką" był otoczony ten zawodnik w Bałymstoku. Przy tej okazji poznałem też Grosika osobiście i z tego co teraz widać z mediów to facet niesamowicie się zmienił intelektualnie, życiowo  i zwyczajnie wydoroślał.  Gdyby nie to, mielibyśmy kolejnego Igora Sypniewskiego polskiej piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na jego poziom sportowy- zgoda 1000%. Patrząc na to, że za wszelką cenę chciał odejść do Realu, ale nie udało mu się to w wiadomych okolicznościach <_< przez co był bardzo niepocieszony kazałbym mu spadać na drzewo- mimo wszystko chyba... 

edytka:

a jutro Liverpool na kolanach ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie ta cała "szopka" z transferem do Realu była przez MU do samego końca dobrze rozegrana, ja się cieszę, że zostaje bo to bardzo dobry grajek jest, 

jest w trójce najlepszych bramkarzy na świecie - takie moje zdanie

i przynajmniej MU ma spokój w bramce na kolejne lata

nie wiem czy na kolanach, ale mam nadzieję że z Davidem w bramce :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De Gea "musiał" podpisać kontrakt po fiasku transferu do Realu - w przyszłym roku mistrzostwa Europy, więc musi grać. I nawet jeśli Real będzie chciał go wykupić po sezonie, to muszą się przygotować na konkretny wydatek. Ja się cieszę, że zostaje, bo Romero to nie ten poziom.


Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nad morzem mądrzy ludzie mieszkają ;) Tymczasem po 20 min. Everton po super grze niszczy Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety fantastyczna forma strzelecka szkockiego napastnika Evertonu , Stevena Naismitha , wbił właśnie 3 bramkę i skompletował hat-tricka w 82 minucie meczu przeciwko Chelsea :(

 

P.S.

Widzę ze z kolega Krygo oglądamy to samo :)

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły początek angielskich zespołów w LM...  :unsure:

 

PS

Dopiero zobaczyłem faul Moreno na Shaw. Sędzia miał gwizdek?  :(  :angry:

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.