Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Duńczycy chcieli walczyć a Polacy jeszcze jedną nogą na wakacjach.

Oni ciągle do przodu a nasi jak chłopcy we mgle.

 

Wystarczy dobrze pokryć Lewandowskiego i po sprawie.

Bez drugiego napastnika w dobrej formie, tak to może wyglądać.

 

Nie bardzo miał kto rozgrywać i brać grę na siebie.

Lewandowski z 3 piłkarzami na placach miał na to małe szanse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie do krajów na jakie jesteśmy obrażeni dokładamy Danię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Są już jakieś oficjalne przyśpiewki hejtujące? :D

 

A co do meczu, no jak widać brak Peszkina i Krychowiaka były opłakane w skutkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Super. Wygralismy. Brawo biało - czerwoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już jakieś oficjalne przyśpiewki hejtujące? :D

 

 

Ponoć dalej w modzie

 

Ponoć niektórzy bojkotują już zakup klocków Lego :P

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Nawałka nie wpuścił wcześniej Matuszewskiego - coś tam się zaczęło dziać na skrzydle, bo Kuba chyba jednak jest już za wolny, żeby inicjować udane, niebezpieczne rajdy... Lewy też raczej chyba nie powinien być "pozbawiony" drugiego napastnika - widać, że taktyka "na Lewego" jest b. łatwa do zneutralizowania.

 

Nie wiem dokładnie, jakie są lub nie alternatywy, ale panowie obrońcy z Legii i Mączyński, w formie z wczoraj, do wymiany. Za każdym razem, kiedy piłkę miał któryś z nich, robiło się nerwowo. Zresztą, ja to się już chyba do Mączyńskiego nigdy nie przekonam - dla mnie to człowiek-powietrze na boisku i nie przekonuje mnie gadka, że "wnosi bardzo wiele taktycznie", itp.

 

Mieszane uczucia mam za każdym razem wobec Linettego - niby potrafi grać, ale jak przychodzi do meczów kadry, też mało co go widać pozytywnie na boisku... Widać jednak, przy okazji, że Krychowiak w formie dawał naszej drużynie bardzo dużo...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zagrał 4-4-2


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uznał, że bardziej odpowiedni jest układ 0-4 :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mści się strategia budowania drużyny wokół jednego zawodnika ( Lewego) reszta albo czuje się onieśmielona ( Zieliński, Linetty) albo zwolniona z brania odpowiedzialności...albo jest bez formy ( Grosicki, Mączyński) albo w tym wieku prochu nie wymyśli ( Błaszczykowski) . Każdy z tych piłkarzy w optymalnej dyspozycji może zapewnić kluczowe podania a wczoraj ich nie było. Faktem jest że z jednym zaopiekowanym cały czas napastnikiem trudno o sytaucje grając cały czas na niego. Dobrze rozumiał to Matuszewski z Milikiem bo grali ze sobą między zajętymi Lewym obrońcami.

Niestety Nawałka jest zachowawczymi taktykiem ( przetrz niefortunne mecze na Euro z Portugalią czy Szwajcarią) . Skoro przegrywamy 0-2 i dajemy się zdominować a obrońcy grają słabo powinien w drugiej połowie zagrać ultraofensywnie , może byłoby 2-4 a może 3-3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu paru Kolegów chyba mocno uważnie śledzących polską ligę - może się wypowiedzą, czy mamy, chociaż potencjalnie, kogo przetestować jako alternatywę dla Grosika i Kuby... Piszczek do momentu zejścia grał chyba dobrze, ale przydałoby się chyba MOCNO szukać zastępców dla niektórych obrońców... Patrzę teraz na zestawienie całej kadry na te dwa mecze - wśród obrońców są jeszcze Bereszyński, Bednarek, Kędziora, Kamiński - każdy jest gorszy od Pazdana i Jędrzejczyka..? Nie pytam złośliwie - pytam po prostu...

 

A Góralski, Rybus, Starzyński, wspomniany wcześniej Makuszewski - naprawdę żaden nie nadawał się, żeby wyjść od początku drugiej połowy?

 

No i drugi napastnik - moim zdaniem laika ;), musi być na placu drugi, chociażby nominalny napastnik - żeby odciążyć potencjalnie Lewego lub strzelać, kiedy pięciu przeciwników będzie robić Lewemu tradycyjny już gangbang... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mamy kiepskich obrońców i muszą ich wspomagać Błaszczykowski, Grosicki.

Stąd Błaszczykowski robi też za napastnika bo Milik w defensywie nie błyszczy.

 

@Lincoln Six Echo- nie ma szans na razie na alternatywy dla piłkarzy których nazwiska podałeś.

Nasza liga jest po prostu słaba.

Młodzi mają problem aby się wybić, bo to trzeba mieć oprócz talentu też zacięcie i pracować mocno.

Kto po udanych mistrzostwach Europy przeszedł z polskiej ligi do zagranicznej?

Młody Kapustka bodaj tylko. I cisza o nim, bo kondycyjnie, fizycznie mógł być za słaby na ligę angielską.

Uważam że do ligi angielskiej nadają się twardzi zawodnicy jak np. Wasilewski.

 

Lewandowski trenował np. judo. Dało mu to moc, dynamikę, pewność siebie.

Naszych zawodników wysłałbym na mma, zapasy jako zajęcia uzupełniające bo siłownia wiadomo obowiązkowa.

 

Co do kadry. Jak Nawałka nie będzie wystawiał Milika od początku (przydzielając mu też zadania defensywne), to wystarczy zaopiekować się Lewandowskim, przypilnować rozgrywającego (Obrońcy nie palą się do podań) i efekt jak z Danią...

 

Jak Kazachstan wyjdzie naładowany, odetnie Lewego, przypilnuje Zielińskiego, przestraszy Pazdana to będzie cieżko...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem inaczej . Tu już nie chodziło o taktykę i poszczególne jednostki na boisku . Nam najzwyczajniej zabrakło ikry i zacięcia . Graliśmy wolno ospale i MEGA delikatnie . Widzieliście jak boczny obrońca władował się Lewemu w plecy - Robert po tym wejściu wyłączył się do końca meczu .. a Duńczycy swoj cel na wybicie piłki Mu z głowy mieli zrealizowany .

Nie wiem czy widzicie ale nasi piłkarze po prostu są pod formą a Duńczycy skrzętnie to wykorzystali .

Grosicki szalejący po skrzydle w ostatnich meczach w hull a we wczorajszym meczu to jakaś porażka . Nie zrobił nawet jednej akcji.

 

Przechodząc do naszego selekcjonera to jego ruchy w tym meczu były totalnie niezrozumiałe . Dlaczego na bok wpuszcza defensywnie usposobionego Cionka - dlaczego nie wpuścił będącego w gazie Rybusa na lewa obronę ,marnego Jędze przesunął na nominalnie grającego w (cienio)legi prawego obrońcę . Przez ten ruch zostaliśmy tylko z lewym skrzydłem . Milk na bok?- porażka - Lewy nadal był sam . Cieszy jedynie Maku - zasługiwał na wejście , chociażby po jego grze w Lechu . Tylko pytam czemu tak późno ? Wszedł gdy wszystko było już w gruzach .

 

Podsumowując w poniedziałek wybieram się na narodowy i byłem pewien, ze jadę poświętować awans na mistrzostwa ... a okazuje się, że będziemy walczyć o kolejne punkty i myśle że z obecna grą wcale o te punkty nie będzie łatwo .

Nie mniej pozostaje tylko .... do BOJU POLSKO po awans !!!!!

 

 

Tapatalkniete z iPhone 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tylko pytam czemu tak późno ? Wszedł gdy wszystko było już w gruzach .

Ja chyba wiem. Sprawdziłem jego bio i widzę, że ma dopiero 27 lat. W polskich realiach to jeszcze "młody talent" i trochę za wcześnie wypuszczać go na głęboką wodę. :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja :P faktycznie rozważmy wiec powołanie głowackiego na obronę i murawskiego na defensywnego ... przecież to ciagle piłkarze na dorobku @ Lincoln zrobiłeś mi dzień (a raczej jego resztę )

 

 

Tapatalkniete z iPhone 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh zajebisteee


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okno transferowe zamknięte. Cieszę się z zakupów MU i AC Milan. Świetne transfery Matica i Bonucciego. Myślę, że Lukaku się sprawdzi, Pogba odpali i niedługo wraca Zlatan. W przypadku ACM duża niewiadoma, ale jakoś trzeba zacząć odbudowę drużyny. Dobrze, że wydali 200 baniek na 11 piłkarzy zamiast na jednego :)

 

To może obrazek tematyczny:

 

21231766_473066423054521_811726014296170

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dobry ten obrazek

Barca w tym roku kupiła Paulinho, Semedo, Deulofeu, Marlona i Dembele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i on :) Tu bardziej chodzi o to jakiej maści były to transfery i o zakończoną fiaskiem telenowelę z Coutinho w roli Esmeraldy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jest i on :) Tu bardziej chodzi o to jakiej maści były to transfery i o zakończoną fiaskiem telenowelę z Coutinho w roli Esmeraldy :D

Dembele to bardzo dobry transfer, a Paulinho jest pozytywnie oceniany za grę dla reprezentacji Brazylii. Może w FCB też się sprawdzi. Myślę, że Semedo również dobrze zapisze się w dumie Katalonii. Natomiast temat transferu Coutinho zakończył się fiaskiem z powodu stanowiska Liverpoolu w sprawie. Przypomnę, że Barca złożyła cztery oferty (ostatnia na 160 mln euro) i wszystkie zostały odrzucone.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.