Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Mila był praktycznie nie widoczny przez cały mecz ale strzał ma i myślę, że warto go mieć w obwodzie.

Moim zdaniem w tym meczu na największe wyróżnienie zasługuje Milik który jak się okazuje całkiem nieźle także dogrywa i jest pożytecznym zawodnikiem nie tylko w ataku. Jeśli będzie grał regularnie w Ajaxie to myślę, że będziemy mieli dużo radości z niego.

Natomiast Grosicki i Rybus to dla mnie klasyczni jeźdźcy bez głowy, są szybcy ale w ich grze jest tak dużo niedokładności rodem z klasy okręgowej, że to wszystko para w gwizdek...nigdy nie przekroczą przeciętnego poziomu jaki prezentują, te podania do przeciwnika albo tam gdzie nikogo nie ma są tak irytujące że nie można wobec tego przejść obojętnie, rozumiem może się zdarzyć raz, dwa razy na mecz takie podanie, ale nie 80% podań. Moim zdaniem jak dojdzie po kontuzji Kuba - który jest szybki ale także inteligentny to może się stworzyć niezła siła rażenia.

Milik zdaje się być takim dopełnieniem Lewandowskiego. Bez Milika cały ciężar odpowiedzialności za atak siedział na Lewandowskim a to nie bardzo mu służyło.

Jodłowiec - kolejny słaby punkt, nie wiem w czym ten facet jest dobry. Mączyński słabiutki występ..snuł się jak cień. Drobny stłamszony zawodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słowa uznania dla Lewego, Piszczka, Glika i Milika :)

Irokez dramat...waleczność to w dzisiejszej piłce za mało.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ich chyba podmienił... ;) 

Polemizowałbym, z tym, że Mila był całkiem niewidoczny. To nie jest zapierdzielacz ale w małej grze radził sobie całkiem OK, potrafił przytrzymać piłkę i celnie ją podać, dośrodkowania też miał niczego sobie. 

Szkoda, że Lewandowski nie trafił dwóch swoich akcji, trudnych akcji, dodajmy. Milik jest w tym momencie naszą największą nadzieją na przyszłość. 

Negatywy - Jodłowiec i Mączyński. Krychowiaka ratuje gol, a Rybus nie pokazał nic, coby sprawiło, że go zapamiętałem ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mila był praktycznie nie widoczny przez cały mecz ale strzał ma i myślę, że warto go mieć w obwodzie.

Moim zdaniem w tym meczu na największe wyróżnienie zasługuje Milik który jak się okazuje całkiem nieźle także dogrywa i jest pożytecznym zawodnikiem nie tylko w ataku. Jeśli będzie grał regularnie w Ajaxie to myślę, że będziemy mieli dużo radości z niego.

Natomiast Grosicki i Rybus to dla mnie klasyczni jeźdźcy bez głowy, są szybcy ale w ich grze jest tak dużo niedokładności rodem z klasy okręgowej, że to wszystko para w gwizdek...nigdy nie przekroczą przeciętnego poziomu jaki prezentują, te podania do przeciwnika albo tam gdzie nikogo nie ma są tak irytujące że nie można wobec tego przejść obojętnie, rozumiem może się zdarzyć raz, dwa razy na mecz takie podanie, ale nie 80% podań. Moim zdaniem jak dojdzie po kontuzji Kuba - który jest szybki ale także inteligentny to może się stworzyć niezła siła rażenia.

Milik zdaje się być takim dopełnieniem Lewandowskiego. Bez Milika cały ciężar odpowiedzialności za atak siedział na Lewandowskim a to nie bardzo mu służyło.

Jodłowiec - kolejny słaby punkt, nie wiem w czym ten facet jest dobry. Mączyński słabiutki występ..snuł się jak cień. Drobny stłamszony zawodnik.

 

Miałem napisać coś w podobnym tonie :) Całkowita zgoda :) I mówię to również jako były piłkarz (tylko rezerwy niestety) pewnego klubu ze Śląska (Hindenburg)


avid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glik po raz kolejny okazał się najlepszym zawodnikiem tej drużyny. Ma wszystko: waleczność, wyczucie, pewność siebie.

Milik rozwija się w Ajaxie błyskawicznie. W lepsze miejsce nie mógł trafić. Lewy w drugiej połowie pociągnął druzynę.

Mila jednak dobry, ale na końcówki.

Miączyński- im wcześniej Nawałka z niego zrezygnuję tym lepiej dla kadry. Chłop w ogóle nie rozumiał swojej roli na boisku. Był wystraszony i słaby fizycznie. Głupie jego straty mogły kosztować nas gole.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podział na grupy Copa America 2015:

Grupa A: Chile, Meksyk, Ekwador, Boliwia

Grupa B: Argentyna, Urugwaj, Paragwaj, Jamajka

Grupa C: Brazylia, Kolumbia, Peru, Wenezuela

 

Powtarzamy?

 

1311671783-86f1d8354cfc486434d9a6ffad478

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmund , masz wiedzę czy jakieś polskie kanały mają wykupione prawa transmisji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wczoraj TVP na swojej stronie internetowej podała wyniki losowania, ale ani słowa o transmisjach. Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z 2007 roku (choć dziś już mam sportklub) i będą ogólnodostępne transmisje. Uwielbiam to nocne kibicowanie Urugwajowi, ale inne ekipy też fajnie się ogląda - co ciekawe, od 1999 obejrzałem na Copa chyba tylko dwa lub trzy mecze Boliwii. Zazwyczaj sobie odpuszczam ich w grupie, a że grają zwykle tylko 3 mecze, to już ich więcej nie oglądam.

 

Aha, warto pamiętać, że Copa w Chile zawsze jest świetne - oby i tym razem tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Uwielbiam to nocne kibicowanie Urugwajowi, ale inne ekipy też fajnie się ogląda

 

Też zawsze lubiłem ten turniej. Reprezentacyjna piłka Ameryki Południowej zawsze do mnie przemawiała, ale na równi z Urugwajem jest u mnie też i Meksyk :) Polubiłem ich od momentu akcji Cuauhtemoc'a Blanco na mundialu '98, kiedy przeskakiwał z piłką pomiędzy rywalami :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, skończyły się fazy grupowe LM i LE, a ja widziałem 1 mecz tylko i trochę skrótów. Grają może czasem i fajnie, tylko że rozgrywki (jedne i drugie) w takiej formie nie mają dla mnie sensu... Finał LM obejrzę albo z rytualnego obowiązku albo jeśli będzie grać Suarez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają może czasem i fajnie, tylko że rozgrywki (jedne i drugie) w takiej formie nie mają dla mnie sensu...

 

Rozwiń proszę swoją myśl bo chciałbym zrozumieć. Póki co Twoja wypowiedź jest co najmniej... kontrowersyjna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń proszę swoją myśl bo chciałbym zrozumieć. Póki co Twoja wypowiedź jest co najmniej... kontrowersyjna?

 

Lincoln już trochę odpowiedział za mnie.

 

Liga Mistrzów: nuda, gigantyzm, przewidywalność, skostnienie (oczywiście - raz do roku obowiązkowa "niespodzianka" w fazie grupowej, by zachować pozory) i - najważniejsze - przesyt.

Liga Europejska: nuda i nieuzasadniony gigantyzm.

 

Gdyby o wspólczesnej europejskiej piłce powstał film, to powinien go zrobić Marco Ferreri, a właściwie to wyprzedził czasy i już zrobił go wiele lat temu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja takiego meczu nie oglądałem,żałuję i to bardzo

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po rekordzie Realu! :) Milan vs Real 4:2:))

mecz ten nie byl oficjalnym (byl zapisany w kontrakcie, prawdopodobnie sponsora obu- Fly Emirates, ale mozliwe tez ze Diego Lopeza) w kazdym razie, rekord nie upadl. Mecz ogladalem do 1 polowy, ale nic ciekawego sie nie dzialo, rezerwy z jednej i drugiej strony wymieszane z zawodnikami 1-go skladu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, że nieoficjalne/towarzyskie do rekordu nie będą brane pod uwagę...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.