Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Jeeeeeeest

Klaudiusz, Ty już lepiej nie pisz :lol:

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się Bale przydał ;) A Simone przydałaby się zmarnowana zmiana.

A i nie jest nurkiem ucieczka przed nieprawidlowym wslizgiem.

 

 

Koniec. GRATULACJE DLA REALU.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie pisać co chcecie o Ronaldo, ale zdeklasował wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spuchli chłopcy Simeone :D. Angel di Maria - piłkarz meczu jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nurek i tyle.i nikt go nawet nie dotknął...

gratulacje dla Realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Di Maria jest genialny, ale jednak Ramos jest dla mnie piłkarzem meczu bo to on załatwił dogrywkę.

Ps. Ten nurek zdeklasował wszystkich innych nurków i innych patałachów strzelających bramki ręką.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raz jeszcze zacytuję sam siebie:

 

Czuję, że w LM (nie lubię, ale śledzić trzbea...) mamy swoisty remake sezonu 1999/2000. Czyli: w roli eliminującej po drodze Barcelonę Valencii Hectora Cupera - Atletico Diego Simeone. Bayern-Real w półfinale (do TEGO momentu Bayern olśniewa, ale golami na wyjeździe przechodzi Real), czyli też powtórka z historii. I finał: Atletico (po ostatnim, zwycięskim zrywie z Chelsea, która już i tak ma wynik ponad swój obecny stan) - Real 0:3...

 

Naprawdę chciałbym zwycięstwo Atletico (należy im się za pecha w 1974), ale raczej się nie uda.

 

Było trochę inaczej, ale... niestety, właściwie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAMOOOOOS :) wynik co prawda nie odzwierciedla przebiego meczu, ramos to moj ulubiony pilkarz w realu, odkad odszedl kaka. liczylem na niego do samego konca i sie nie zawiodlem :). w konkursie na ksiazke z autografem ikera obstawilem 3:1 i pierwszy gol ramosa. troche sie pomylilem ale ramos zdobyl pierwszego gola dla realu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zakończenie tego wieczoru wrzucę tylko moją wypowiedź z Pasjonatów:

 

"Mimo wiadomych sympatii mam wielki szacunek do Atletico i ich trenera.

Coś wielkiego co zrobili w tym sezonie bez względu jak się finał zakończy.

Czytają grę Realu przecudownie. Naprawdę ogromny szacun."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Mam pytanie do kibiców Realu. Nabijaliście się z Valdesa, a gdzie w dzisiejszym meczu był Casillas ?. To ma być najlepszy bramkarz świata ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kibiców Realu. Nabijaliście się z Valdesa, a gdzie w dzisiejszym meczu był Casillas ?. To ma być najlepszy bramkarz świata ?.

a gdzie byl valdes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Okay, sam sobie odpowiem - Casillas zagrał dziś jak leszcz, a nie bramkarz światowego formatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie byl valdes :)

Oglądał mecz przed telewizorem :lol:

 

Mariusz nie rozśmieszaj mnie, bo teraz piszesz jak dzieciak nie mający pojęcia o piłce.

To, że Iker popełnił błąd o czym świadczy?

Oczywiście stracona bramka była jego ewidentnym błędem, ale teraz obejrzyj sobie poprzednie spotkania Realu w LM i puknij się w czoło jak mogłeś tak głupie pytanie zadać :D

Ps. Pisałeś, że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. Gdzie jest ten leszcz?

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bledy popelnia kazdy, tak samo casillas, a dlaczego nabijalismy sie z valdesa? bo popelnia ich wiele, ZBYT wiele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Oglądał mecz przed telewizorem :lol:

 

Mariusz nie rozśmieszaj mnie, bo teraz piszesz jak dzieciak nie mający pojęcia o piłce.

To, że Iker popełnił błąd o czym świadczy?

Oczywiście stracona bramka była jego ewidentnym błędem, ale teraz obejrzyj sobie poprzednie spotkania Realu w LM i puknij się w czoło jak mogłeś tak głupie pytanie zadać :D

Ps. Pisałeś, że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. Gdzie jest ten leszcz?

Oj uważaj... jeszcze jeden taki tekst o Messim i przekonasz się jaki potrafię być nieprzyjemny. Casillas popełnił więcej niż jeden błąd. Piąstkowanie w drugiej połowie też mu się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre. 

Nie jestem ani kibicem Realu, ani nie pisałem, że Iker to najlepszy bramkarz świata, więc nie muszę się odnosić do powyższego;).

Ale IMO dziś zagrał słabo, był chyba najsłabszym zawodnikiem swojej drużyny. Dwa słabe wyjścia to trochę za dużo...

Najlepsi to IMO: Di Maria, Modrić, Ramos i Marcelo.

Natomiast powtórki obu nieudanych akcji Bale'a z pierwszej i drugiej połowy, pokazują, że jednak jest strasznym egoistą. Jego bramka z dobitki, świetna, ale... 

 

A w międzyczasie, Legia mistrzem w Polsce a David Luiz ponoć w PSG... Czyżby FCB obeszła się smakiem, a jak na razie to zbyt wielu obrońców o "męskich" parametrach fizycznych nie mają. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi popełnia błędy bez przerwy :D

Teraz zerknij sobie na statystyki Valdesa bez straconej bramki i Casillasa.

Do tego porównaj sobie ilość lat na najwyższym poziomie i już nie musisz mi odpowiadać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem jeszcze na post mw75 odnośnie Bale'a

Jego samolubne jak to nazwałeś zachowanie w jednaj z akcji było najgenialniejsze z najgenialniejszych bo przewidział co zrobi zawodnik Atletico czyli, że pójdzie od razu na Ronaldo zostawiając lukę ;)

Niestety wykończenie nie było już tak genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.