Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magik.

Messi popełnia błędy bez przerwy :D

1 kwietnia już był :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego dzisiaj pisałeś post o Ikerze? :D

To, że miał jeden słabszy mecz o niczym nie świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luiz w psg za 50 mln ojro. ja ogolnie troche nie rozumiem fenomenu messiego. jest szybki, zwrotny i dobrze strzela.. i tyle. nie jest wysoki, nie strzela obiema nogami, nie jest silny, glowki- zero. nie zastawia sie, oprocz balansu praktycznie zadnych zwodow, ale dobrze zna swoj klub, taktyke i kolegow, oni graja na niego i to sprawia ze jest obecnie kim jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kim obecnie jest?

Pisałem już to kiedyś i powtórzę. Messi mógłby Ronaldo wiązać buty jeżeli chodzi o najlepszego piłkarza świata.

Ronaldo spokojnie dał sobie radę w lidze angielskiej i pewnie dałby radę w każdej innej na świecie, natomiast Messi w angielskiej zostałby wdeptany w ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

To dlaczego dzisiaj pisałeś post o Ikerze? :D

Bo był dziś najsłabszym zawodnikiem na boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo był dziś najsłabszym zawodnikiem na boisku.

za to najlepszymi przed telewizorami byli messi xavi i neymar :) #bylismylepsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to dla Ciebie jest podstawą żeby pisać o tym, że nie jest najlepszym bramkarzem świata?

Najsłabszym był dla mnie Benzema, bo całkowicie przeszedł koło meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jego samolubne jak to nazwałeś zachowanie w jednaj z akcji było najgenialniejsze z najgenialniejszych bo przewidział co zrobi zawodnik Atletico czyli, że pójdzie od razu na Ronaldo zostawiając lukę

Na lewo był niekryty chyba Benzema, ok. 10 metrów przed bramką i klęczącym już prawie na trawie Courtoisem...Nie trzeba było szukać żadnej luki i niczego przewidywać. W drugiej połowie w jedenastkę wbiegało dwóch niebronionych graczy Realu, gdy Bale postanowił sam strzelać w krótki róg. On po prostu często nie podnosi głowy i nie szuka podania. Było to widać w poprzednich meczach LM, było i w lidze. Tak samo grał w Tottenhamie. 

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kibiców Realu. Nabijaliście się z Valdesa, a gdzie w dzisiejszym meczu był Casillas ?. To ma być najlepszy bramkarz świata ?.

 

 

Okay, sam sobie odpowiem - Casillas zagrał dziś jak leszcz, a nie bramkarz światowego formatu.

 

 

Oj uważaj... jeszcze jeden taki tekst o Messim i przekonasz się jaki potrafię być nieprzyjemny. Casillas popełnił więcej niż jeden błąd. Piąstkowanie w drugiej połowie też mu się udało.

aż przykro czytać, jaka Kolega ma dziś niefajną sobotę :( dobrze jednak, że ma Kolega internet, gdzie choć troszeczkę może ego podpompować, sobie humor poprawić :D

edyta:

oczywiście pozdrawiam wszystkich zagorzałych i zawsze obiektywnych kibiców Barcelony jak i Realu B)

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Polska które miejsce zajęła? :D;)

to Ty nie wiesz?....Polska mistrzem Polski


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy wygrasz z Hiszpankami, które u Ciebie świętują :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to które? Polska dziś rozbiła Łotwę i awansowała do Mistrzostw Europy. W siatkówce ;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

za to najlepszymi przed telewizorami byli messi xavi i neymar :)

A co Barca ma tu do rzeczy ?. Przypuszczam, że wielu piłkarzy FCB odpoczywa teraz na urlopach przed MŚ i nie rusza ich szczególnie finał LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne :lol:

Oni po prostu są wkurzeni dzisiaj tak jak Ty ;)

Teraz MŚ, a w przyszłym sezonie znowu emocje, ale myślę, że już bez Atletico.

Teraz tradycyjnie tytuł rozegra się między Realem, a Barcą

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze atleti zostanie rozkupione. kazdy lubi hajs. a na pewno kilka razy wiekszy :). za rok w lidze mistrzow moze namieszac psg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jasne :lol:

Oni po prostu są wkurzeni dzisiaj tak jak Ty ;)

No cóż, nie lubię Realu więc nie będę udawał, że się cieszę. Przynajmniej niektórzy z nich mają dobry gust w kontekście zegarków. U Alonso wypatrzyłem chronograf Royal Oak na ręku. Oprócz bramki dla Atletico i błędów Ikera, to jedyny pozytywny element tegorocznego finału LM :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile kasy na Valencię wyłoży w najbliższych latach Peter Lim. Ostatnie lata pokazują, że z kasą można dużo. Tylko trzeba chłodnej głowy i trochę czasu. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ty nie wiesz?....Polska mistrzem Polski

 

:D

To zależy czy wygrasz z Hiszpankami, które u Ciebie świętują :lol:

Zwiały zaraz po meczu...a swoją drogą to pierwszy raz widziałem kobiety tak podniecone.....grą i to w piłkę :D

 

Jak to które? Polska dziś rozbiła Łotwę i awansowała do Mistrzostw Europy. W siatkówce ;).

:D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pomeczowej konferencji Angel di Maria odebrał z rak sir Alexa Fergusona nagrodę dla najlepszego piłkarza meczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

aż przykro czytać, jaka Kolega ma dziś niefajną sobotę :( dobrze jednak, że ma Kolega internet, gdzie choć troszeczkę może ego podpompować, sobie humor poprawić :D

Bez przesady, aż tak źle to nie jest :). Obiektywnie Real zasłużył na wygraną. Zwróciłem tylko uwagę na słabą grę Casillasa, to kibice Realu zaczęli mi tu wyjeżdżać z Barcą jakby to Barca była przeciwnikiem Realu w finale. Ale taki to już urok tego forum... jak ktoś chce mi tu dowalić to albo negatywnie wyjeżdża z Blaugraną albo z Apple albo z Audemars Piguet. Normalka. Zdążyłem się już do tego przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, aż tak źle to nie jest :). Obiektywnie Real zasłużył na wygraną. Zwróciłem tylko uwagę na słabą grę Casillasa, to kibice Realu zaczęli mi tu wyjeżdżać z Barcą jakby to Barca była przeciwnikiem Realu w finale. Ale taki to już urok tego forum... jak ktoś chce mi tu dowalić to albo negatywnie wyjeżdża z Blaugraną albo z Apple albo z Audemars Piguet. Normalka. Zdążyłem się już do tego przyzwyczaić.

Mariusz to Ty wyskoczyłeś jak Filip z konopii podważając osiągnięcia Casillasa jednym meczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Magik z calym szacunkiem do Ciebie ale Twoje posty wygladaja jakby pisal je jakis gimb czasem. a wyjezdzamy Ci z barca bo piszesz gdzie byl casillas wspominajac o valdesie. a teksty w stylu "obrazcie mi jeszcze raz messiego to zobaczycie jaki bede zuy" to juz w ogole ..  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.