Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

2wo907b.jpg

 

I jak tu nie wierzyc stereotypom ze kobiety na pilce sie nie znaja :D Przypominam jednak, zupelnie na serio juz, ze Pani minister nie jest tylko od noznej i euro 2012. Moze zna sie doglebnie np. na pilce wodnej i hokeju na trawie :) Kto powiedzial ze minister sportu musi byc masterem i znawca pilki...


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a wracajac na tory mniej satyryczne - jakie wyniki dzis obstawiacie? Moje takie:

 

Legia - Sporting 1:1

 

Wisła - Standard 1:2

 

:)

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a wracajac na tory mniej satyryczne - jakie wyniki dzis obstawiacie? Moje takie:

 

Legia - Sporting 1:1

 

Wisła - Standard 1:2

 

:)

 

Legia sie zgadza ale Wisła vs Standard 2:1 :) Wczoraj dramat Arsenalu, Włosi w lidze nic nie grają a tu prosze 4:0 w LM.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła nasza karuzela piłkarska, wyjątkowo krótka bo już 3 maja zakończenie. Czołówka solidarnie straciła punkty, dzisiaj nie podejmę się wytypowania MP. Myślę, że około 4 marca już tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak typujecie dzisiejsze mecze Legii i Wisły?

 

ja postawiłem lekko u bukmachera na wygraną Wisły, w przypadku remisu zwrot stawki... kurs ładny 4.4

 

ciężko będzie ale coś mam przeczucie że dziś Wiślacy zagrają dobry mecz..

 

w meczu Sporting- Legia skłaniałbym sie ku over 2.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dooopa ...Wisła odpadła...no ale nie żebym płakał...bo grali kiepsko i bez pomysłu....a to że przeszli tak daleko to cud...bo w grupie zagrali kilka katastrofalnych spotkań. Melikson jakby wtopił się w tą masę..i już tak nie błyszczy. Dużo ogólnej niedokładności w grze, podania do przeciwników itd...czyli to co zwykle. Biton powinien grać zamiast Genkova od początku...jest groźniejszy...może nie szarpie tak jak Genkov ale wie jak przyłożyć głowę czy nogę aby wpadło...dzisiaj nie było żadnych armat po stronie Wisły. A te czerwone kartki...na własne życzenie.

 

Po meczu prawie doszło by do bijatyki gdyby nie ochrona.

 

Czekam na mecz Legii mam nadzieję że przejdą chodź będzie jeszcze trudniej niż Wisle...bo mimo że Legia lepsza na chwile obecną od Wisły to Sporting 3 razy lepszy od Standardu....i u siebie będzie groźny...

Liczę na jakieś cudowne zagrania Ljuboji ( ten facet jest z innej galaktyki piłkarskiej) i zdecydowane strzały Radovicia ( mam nadzieję że zagra).

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i Wisła i Legia popłynęły praktycznie... z tym że u Legii jakoś to jeszcze wygląda- dzisiaj gra bez żadnego pomysłu, jak się ani jednego celnego strzału w meczu nie oddaje to o czym tu gadać (Wisła).... już od dłuższego czasu źle się dzieje w tej drużynie niestety....

Edytowane przez freddiemercury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długą mieliśmy tą polską pucharową wiosnę, oj długą :rolleyes:.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długą mieliśmy tą polską pucharową wiosnę, oj długą :rolleyes:.

 

:) Nie ma to jak trafne spostrzeżenie.

 

Ale przecież zawsze to tak wyglądało :)

 

Szkoda mi Ljuboji...gościu się męczy w zespole...potrafi przetrzymac piłkę...jest w stanie świetnie dograć ale nie ma do kogo...nikt przez cały mecz nie podchodził do niego....bezsensowna gra.... Bez Radovicia który z Ljuboją rozumie się znakomicie Legia nie jest w stanie wygrać.

Sporting był do ogrania...Standard tym bardziej obie ekipy w nie najlepszej formie....ale my bylismy w jeszcze gorszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam uważam b. dobrze , że juz nie graja :)

bo tzw "kibice" tych drużyn tylko obciach przynosza dla kraju

bo jak robia dym to nikt nie mysli o "kibicach" Legi czy W.K tylko o Polakach

ogólnie mam takie zdanie ,że dopóki nie poradza sobie z tym władze klubów to odsunął

bym Polskie drużyny od Pucharów , Ligi Mistrzów itp.

Zamknać ich w jednej hali i niech się wytłuką wzajemnie

bo kibicowanie dla nich to przykrywka to zwykła banda łobuzów :)

a potem cierpią przez tych prostaków prawdziwi miłosnicy piłki noznej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę, no szlag mnie trafia. Kto robił "dym" ? Po meczu Standard się ustawia na Wisłe w kilkuset chłopa, a Wisła ma stać spokojnie ze spuszczonymi głowami? Co Ty robisz jeżeli ktoś leci na Ciebie z łapami? Bo ja dłużny nie zostaję i leje w mordę. Ty byś odpuścił? Uciekał, chował się? Pomyśl zanim coś napiszesz. Przepraszam za mój ton, ale nerwy mi puszczają czytając coś takiego. Jedynie na wielki minus zachowanie Wisły podczas minuty ciszy - gromkie Wisła Kraków. To tyle z mojej strony w tym temacie.

 

Raz jeszcze przepraszam.

 

ps. co do Legii, to się nie wypowiadam, nie moje podwórko.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę ? zapomniałes poprzednie mecze ?

walenie pigułami w piłkarzy - teraz rewizyta to sie odwdzieczyli

Tak ja bym odpuscił i jak to mówisz "nie lał się"

bedziesz miał moje lata to zrozumiesz teraz jeszcze masz "gorącą krew"

Jak ktoś chce obejrzeć w spokoju mecz to zawsze mu się uda

a ten co szuka pretekstu to zawsze go znajdzie

wiec nie pisz do mnie abym pomyslał zanim napisze

bo takie mam zdanie i nic tego nie zmieni

Jak by przywalili takie kary jak w Anglii za rozróby to dwa razy byś sie zastanowił gdy ktoś by na Ciebie leciał z łapami czy lac w morde czy uciekać

Powinna być pełna identyfikacja kibiców - dzięki kartom kibica, które obowiązują na meczach ligowych, pucharowych i reprezentacyjnych , przypisanie miejsca na stadionie

jak by zaczeli becalowac za szkody szybko by im się "morale" naprawiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem mecz Legii i jakos nie widzialem ( przynajmniej w tym wypadku) zlych zachowan... Ba, bylo ich slychac caly mecz - byli 12stym zawodnikiem i za to im chwala tak uwazam. Po czesci zgadzam sie z Seikenem ze mogliby sie powybijac - ale nie ma jak to zorganizowac... WIadomym jest ze odpowiada cala grupa za zachowanie debili... Ale mowie kibice Legii we wczorajszym meczu - wzor... Gdzie byli kibice Sportingu? nie wiem....

 

 

PS. Wypadek kibicow Legii podczas powrotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wczoraj kibice Legii zachowali sie cacy na pierwszym meczu raczej nie...

i tak jak napisałes te grupy debili powinno sie wyeliminowac ze stadionów

Ciekaw byłem jak to sie rozegra na finale P.P ale sie nie odbył

obawiam sie ze stadion wymagał by remontu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gorącej krwi, jestem bardzo spokojnym, zrównoważonym człowiekiem (dopóki ktoś nie sprowokuje). Wszędzie się znajdzie paru debili, którzy rzucają kulami śnieżnymi , to normalne (głupie) na wielu europejskich stadionach. Idiotyczne zachowanie małolatów, którzy powinni być przywołani do porządku przez osoby decyzyjne. Co do reszty, to pozwól, że zacisne zęby i pozostawie bez komentarza. To wszystko.

 

Pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze stadion wymagał by remontu :rolleyes:

Do niczego by nie doszło.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie ma co sie licytowac bo jeszcze sami bysmy sie zachowali jak te debile

ale czy nie mam racji z kartami kibica i przypisaniem miejsc do kibica ?

tak zrobiono w Anglii i szybko zapanował ład

ale wtedy tam rządy sprawowała Margaret Thatcher a ona wiadomo twarda baba jest :rolleyes:

wiec szybko się wzięła za wprowadzenie porzadku i teraz jest spokój

Do niczego by nie doszło.

pewny jesteś ? a jak ruszyli by na Krakowian kibice Legii

to co uciekli by ?

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pewny jesteś ? a jak ruszyli by na Krakowian kibice Legii

to co uciekli by ?

Nikt by na nikogo nie ruszył, zbyt duże zainteresowanie mediów było tym meczem, którzy już widzieli kolejną wojnę. Na przekór wszystkim byłoby spokojnie, wierz mi :rolleyes: Takie tam odgórne postanowienia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam odgórne postanowienia.

Się znaczy dogadali :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Ruchu, który już zwolnił Bakero. W następną sobotę mecz prawdy dla Lechii i święto kibiców, liczę na 3 punkty, chociaż każdy zdrowo myślący wybija mi je z głowy :-) Zobaczymy jak reszta meczy. ciekawie się zapowiada we Wrocławiu, gdzie Śląsk również może zwolnić Skorżę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie mecz Śląsk-Legia i jest co oglądać. 36 minut i nokaut... A bramka Ljuboji - stadiony świata.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dramat dziś we Wrocławiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mecz z cyklu tych, kiedy najbardziej pożądanym wynikiem byłaby przegrana obu drużyn ;):P;) Niestety jak nie cieszy mnie zwycięstwo Legii, tak bardzo poprawiła mi nastrój porażka śląska i to w takim stylu ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

tak bardzo poprawiła mi nastrój porażka śląska i to w takim stylu :P

 

Ja Ci pokażę radość jak tu do mnie przyjedziesz następnym razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.