Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

nasi leją bawarskim bufonom :)!!

A czemu bufonom???

Fakt lekcję pokory dzisiaj Bayern dostał ale czemu bufony to już nie rozumiem ??

Mam tylko nadzieję że za tydzień z Chelsea będzie lepiej bo dzisiaj byłą tragedia co Bayern grał :angry:

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj wypowiedzi trenera na temat Borussi...

A KSW ...jak zwykle ustawka i żenujący wywiad Pudziana po walce.

Ostatni raz oglądałem KSW...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj wypowiedzi trenera na temat Borussi...

A KSW ...jak zwykle ustawka i żenujący wywiad Pudziana po walce.

Ostatni raz oglądałem KSW...

 

No chyba nie opierasz sie na jednej wypowiedzi :) ale ja w tym przypadku stronniczy jestem bez sensu ciągnąć temat

Co do reszty Twojej wypowiedzi na temat KSW to zgadzam sie w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A KSW ...jak zwykle ustawka i żenujący wywiad Pudziana po walce.

Ostatni raz oglądałem KSW...

 

Bez przesady. Walki nie były ustawione. Jedyną, która mogła być i prawdopodobnie była to walka Pudziana, a przeginaną bez efektu na stronę naszego zawodnika była walka Chmielewskiego z Horwichem (powinna zostać wcześniej zakończona moim zdaniem). Chmielewski po prostu był dużo słabszy i tylko zbierał baty co mogło zakończyć się poważnym urazem. Reszta walk była jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie opierasz sie na jednej wypowiedzi :)

No można jeszcze dorzucić wypowiedzi Neuera, który potem ku swojemu zdziwieniu puszcza 5 goli...

 

Zdaje się, że Sląsk rozpocznie kolejny sezon w sporym osłabieniu. Z piłkarzy wyszły kompleky:

 

Gdzie twoje berło, berło i korona, gdzie twoje mistrzostwo Legio pier....na? - śpiewali piłkarze Śląska Wrocław fetując wraz z kibicami zdobycie mistrzostwa Polski.

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ustawianie walki wieczoru, gdzie 140 kilowa małpa poddaje walkę bo dwóch celnych ciosach (dochodzących) a druga 120 kg zorana sterydami karykatura wychwala z ringu (jak zwykle) sponsorów, którym dziękuje za możliwości treningowe jest żenujące...

KSW to podwórkowe zawody, które nigdy nic w Europie nie będą znaczyć...Nie dziwne więc że Mamed nie chce już w KSW walczyć.

DLa mnie KSW to przykład jak można głupiego Polaka nabijać w butelkę...choć nie wydaje mi się, żeby ktoś traktował tą organizację poważnie.

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ustawianie walki wieczoru, gdzie 140 kilowa małpa poddaje walkę bo dwóch celnych ciosach (dochodzących) a druga 120 kg zorana sterydami karykatura wychwala z ringu (jak zwykle) sponsorów, którym dziękuje za możliwości treningowe jest żenujące...

KSW to podwórkowe zawody, które nigdy nic w Europie nie będą znaczyć...Nie dziwne więc że Mamed nie chce już w KSW walczyć.

DLa mnie KSW to przykład jak można głupiego Polaka nabijać w butelkę...choć nie wydaje mi się, żeby ktoś traktował tą organizację poważnie.

 

ale Piotrek to nie KSW, to cały świat tak wygląda. Ustawianie wyników sportowych to normalka w każdej dziedzinie. Tylko im większe pieniądze tym większe tuszowanie ustawianych wyników (czyt. lepiej udający przeciwnik).

Z Pudziana taki fighter jak z Małysza kierowca rajdowy. Osiągnęli wszystko w swojej dziedzinie i teraz tylko się bawią, bo chyba nikt nie bierze na poważnie Pudziana jako zawodnika MMA, ani Małysza jako kierowcy rajdowego.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No można jeszcze dorzucić wypowiedzi Neuera, który potem ku swojemu zdziwieniu puszcza 5 goli...

Czy też Lahma po meczu, ktory stwierdził, że Bayern był lepszym zespołem i nie wie dlaczego przegrał 2-5. Na szczeście Jupp Heynckes stąpa twardo po ziemi i zdecydowanie negatywnie ocenił grę obrony nazywając ją katastrofalną. O niewyobrażalnych i niewybaczalnych błędach Bayernu mówił też wczoraj Franz Beckenbauer. Przejawem bufonady (czyli zarozumialstwa) może być też zachowanie Schweinsteigera po faulu, za który powinnien dostać drugą żóltą kartkę.

 

Fantastyczny mecz, fantastyczna postawa Borusii, genialna gra Roberta Lewandowskiego. Oby tak dalej.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można jeszcze dorzucić wypowiedzi Neuera, który potem ku swojemu zdziwieniu puszcza 5 goli...

 

A czytałeś wypowiedzi Subotica przed meczem ?? ;)

 

 

Czy też Lahma po meczu, ktory stwierdził, że Bayern był lepszym zespołem i nie wie dlaczego przegrał 2-5. Na szczeście Jupp Heynckes stąpa twardo po ziemi i zdecydowanie negatywnie ocenił grę obrony nazywając ją katastrofalną. O niewyobrażalnych i niewybaczalnych błędach Bayernu mówił też wczoraj Franz Beckenbauer. Przejawem bufonady (czyli zarozumialstwa) może być też zachowanie Schweinsteigera po faulu, za który powinnien dostać drugą żóltą kartkę.

 

Fantastyczny mecz, fantastyczna postawa Borusii, genialna gra Roberta Lewandowskiego. Oby tak dalej.

 

No co do wypowiedzi Lahma to tez byłem zdziwiony :blink:

Ale co do tego ze Bayern był pewny siebie przed meczem to absolutnie nie. Obserwując zachowanie i wypowiedzi niektorych piłkarzy to wydawało mi sie ze Bayern obawiał sie bardzo BVB. No i sie sprawdziło niestety dostali baty :(

 

A co do samej BVB to ciekawy zespół fajnie ze nasi odgrywają tak ważna role w zespole ale tylko na BL bo w LM jak było pokazała ta edycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w tym co piszę, jest sporo generalizowania (jak zazwyczaj w przypadku rozmów o futbolu) a piłkarze BM mają podstawy (bodajże 7 reprezentantów Niemiec plus Francja i Holandia, Chorwacji i Ukrainy nie liczę gdyż to ławka) do tego aby nieco zarozumialstwa pokazywać, co może być przydatne w pomniejszaniu pewności siebie u przeciwników. Nieciekawie jednak wyglądali wczoraj, zwłaszcza pod koniec spotkania. Media donoszą, iż Gomez pogratulował tylko Robertowi, co też świadczyć może o bufonadzie - nie widziałem tego, gdyż nie oglądałem dekoracji.

Niemniej jednak jako "oglądacz" Bundesligi" nie chciałbym aby BM zagrał w finale LM tak słabo (chociaż to może być zbyt delikatne określenie) jak wczoraj. Jeżeli wygrają z Chelsea to drugie miejsce w lidze i przegrany Pokal nie będą miały znaczenia.

 

BD i LM - cóż zobaczymy, czy sztab szkoleniowy i piłkarze wyciągnął wnioski z tegorocznych niepowodzeń. Zespół się zdecydowanie skonsolidował przez ten rok, ewentualne odejście Kagawy musi zostać wyrównane a po Baroissu nikt chyba nie będzie płakał.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borussia fatalnie wypadła w LM, ale początek sezonu w BD też miała fatalny. Forma przyszła z czasem. Bayern zagrał z Borussią w tym sezonie 3 razy, wszystkie 3 przegrał, ale oczywiście w mniemaniu Bawarczyków we wszytskich był lepszy....:)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz przed meczem trzeba przeciwnika podraznic :) stad te wypowiedzi jednych i drugich.

Ogólnie mimo iż od wielu lat kibicuje Bayernowi to lubię BVB bo bardzo dobrze poukładali zespoł który jeszcze kilka lat temu miał ogromne kłopoty finansowe i generalnie był w środku tabeli.

Wydaje mi sie ze może być duży problem z utrzymaniem takiego składu na przyszły sezon zwalszcza jeśli nasi zagrają dobrze na Euro to sie zaraz zaczną zgłaszać zespoły z kasa i zacznie sie wyprzedaż w BVB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borussia fatalnie wypadła w LM, ale początek sezonu w BD też miała fatalny. Forma przyszła z czasem. Bayern zagrał z Borussią w tym sezonie 3 razy, wszystkie 3 przegrał, ale oczywiście w mniemaniu Bawarczyków we wszytskich był lepszy....:)

 

Ale kto pisze ze Bayern był lepszy ??

Oczywiście pomijając ta dziwna wypowiedz Lahma z wczoraj.

Przecież nawet trener i działacze Bayernu mówili przed meczem ze BVB to ich zmora od 2 sezonów i nie potrafią z nimi wygrać co miało sie zmienić wczoraj ale jak było to juz wiemy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ koncówka w Premiership. Gratulacje dla fanów The Citizens!


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Chelsea!!! Znów Bawarczycy będą gadać, że byli lepsi, że im się należało.... :P

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie byli Pawle?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze wygrywają lepsi :) Mimo to zgodze się w całym przekroju meczu lepszy był Bayern. To jest jednak piękno futbolu i sportu .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie byli Pawle?

Piłka nożna to gra, w której lepszy jest ten kto strzela więcej goli, a nie ten co robi wiecej zamieszania :)

Trzeba wziąć pod uwagę, że Bayern grał u siebie.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie byli ;)

Dlaczego wszyscy uważają zawsze, że lepszym jest ten kto więcej biega i jest przy piłce?

Mało kiedy ludzie potrafią docenić świetną defensywną taktykę.

Chelsea była lepsza bo doskonale zrealizowała swoją taktykę, poza tym miała w swoich szeregach Cecha i Drogbę, a Bayern Robbena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy musicie się jednak zgodzić że Bayern przegrał na własne życzenie ( z dużą pomoca Robbena ) . Mozna się zachwycac taktyką itd ale popatrzmy ile tak naprawde sytuacji miał Bayern a ile Chelsea. Co nie zmienia mojego stanowska że ciesze sie że wygrała Chelsea.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Chelsea!!! Znów Bawarczycy będą gadać, że byli lepsi, że im się należało.... :P

 

Lepsi byli ale nie zasłużyli mówię to jako kibic Bayernu.

Przegrali na własne życzenie i tyle.

Zreszta szkoda gadać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem w czym Bayern był lepszy.... % posiadanie piłki to nie wszystko. Mistrzostwo nieskuteczności, oddawanie strzałów po 10m od światła bramki, gubienie sie na polu karnym.

Edytowane przez PICAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno w rzutach rożnych :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, Chelsea wygrało zasłużenie w moim odczuciu. Przyjęli taktykę którą skutecznie realizowali. Bayern swojej nie realizował lub robił to nieskutecznie.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.